Nusisegusi liemenėlę Gintarė Karaliūnaitė žavėjo nuoga nugara (FOTO)

 (107)
Antradienį sostinės „Forum palace“ restorano „Terrazza“ surengtame TV3 būsimojo sezono laidos „Šok su manimi“ vakarėlyje kiek netikėtai vėl suspindo dainininkė Gintarė Karaliūnaitė.
Nusisegusi liemenėlę Gintarė Karaliūnaitė žavėjo nuoga nugara (FOTO)
© Klubas.lt (J.Baliutavičiaus nuotr.)

Televizijos kanale BTV vedanti pokalbių šou „Nerealios namų šeimininkės“, Gintarė „Šok su manimi“ vakarėlyje pasirodė jam jau įpusėjus ir iš karto puolė į savo geros bičiulės, verslininkės Danguolės Stachuros glėbį.

Pritūpusi prie Danguolės, Gintarė kurį laiką su ja apie kažką kalbėjosi, vis spėdama ir fotografams papozuoti, tačiau tik nedaugelis jų atkreipė dėmesį į efektingą trumpą, juodą dainininkės suknelę, pasižyminčia gigantiška iškirpte nugaroje.

G.Karaliūnaitė nusprendė, jog liemenėlė prie tokios suknelės nederės ir buvo visiškai teisi – moteris spinduliavo subtilia erotika, atrodė skoningai ir jokiu būdu ne vulgariai.

Leidusi iki valios stipriosios lyties atstovams pasigrožėti jos lygia, švelniu saulės įdegiu nuspalvinta nugara, G.Karaliūnaitė prišoko prie latvių dainininko Laurio Reinikio ir paprašė jo pasirašyti ant kompaktinio disko viršelio.

Kai latvis suraitė autografą, Gintarė ir Lauris saldžiai pasibučiavo ir Gintarė nuskubėjo pasišnekučiuoti su kitais savo bičiuliais.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Foto

Rusų fantazijai ribų nėra: nepatikėsite, kur jie panaudojo legendinį kilimą

Visi žino, matė ir net kurį laiką gyvena namuose, kur ant sienos kabėjo margais raštais išdabintas kilimas. Ne, kilimo neužteko ant grindų. Šiomis minkštomis, dulkes kaupiančiomis interjero detalėmis, buvo puošiami namai, garažai, kontorų kabinetai...

„Radistų“ vakarėlyje visi linksminosi iš širdies (3)

Balandžio 29-osios naktį svarbiausiame sostinės klube „Exit Vilnius“ netikėtą vasarai dedikuotą naujieną pristatė populiarieji „Radistai DJs“. Kurį laiką gerbėjus ir žiniasklaidą erzinę socialiniuose tinkluose naudodami grotažymę #ONROAD Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius euforijoje skendinčiai miniai pranešė – būtent taip vadinasi naujausias, ypatingo slaptumo sąlygomis įrašinėtas jų muzikos albumas.

Donatas Montvydas užbūrė klaipėdietes

Penktadienio vakarą uostamiesčio klube „Port by BarBar'a“ įvyko energingas netrukus į „Euroviziją“ išvyksiančio Donato Montvydo pasirodymas. Jau pirmadienį sparnus į Švediją kelsiantis atlikėjas, regis, ilsėtis neketino ir savo balsu šildė susirinkusiųjų širdis.

Vilniaus gražuolės viliojo „nei nuoga, nei apsirengusi“ stiliumi (90)

Tiek laukinės, tiek miesto panteros garsėja savo nepriekaištingu kūnu, aptemptu nakties juodumo rūbu, kurį dažnas taip ir taikosi nuplėšti. Bent jau akimis.

Perliukai iš kaimiečių gyvenimo: būtų graudu, jei nebūtų juokinga (125)

Internetas pilnas įvairiausių kadrų iš žmonių gyvenimo. Vieni viešina savo prabangaus laisvalaikio akimirkas, kiti pozuoja jau senokai praradę pusiausvyrą ir smigę čia pat vonios kambaryje. Tokios jau šių dienų gyvenimo realijos. Tačiau norom nenorom, žvelgiant į provincijoje gyvenančių žmonių gyvenimą tampa ir graudu, ir juokinga.

Kadrai iš rusiškų vestuvių: iš juoko plyš pilvas (110)

„Jei švęsti, tai švęsti“, - sako norintys linksmai praleisti laiką vakarėlyje.

Įvertinkite Vilniaus stileivas: sakurų parkelio stiliukas (4)

Sakurų žydėjimas turbūt yra vienas laukiamiausių gamtos mylėtojų ir asmenukių darytojų įvykių.

Vasaros laukti liko nedaug 25 merginos, kurių kūnai - vau! (1)

Nors saulės spinduliai šį pavasarį mūsų ir nelepina, tačiau mintys apie šilumą neapleidžia. Todėl bent svajonėmis ir mintis jau pradedame ruoštis vasarai, kai išsitrauksim maudymosi kostiumėlius ir pasinersim į vandens malonumų oazę.

Slapti ir intriguojantys kadrai iš žvaigždžių vakarėlio (62)

Ketvirtadienį po juodo vakarėlio Vilniaus centre „The dark“ įžymybės rinkosi į elitinį „Materialiste“ naktinį klubą, kuriame linksmybės tęsėsi iki pat paryčių.

Pasitikrinkite, ar pavyks atskirti: kur – moteris, o kur – vyras? (26)

Niekam ne paslaptis, kad pasaulyje itin dažnai organizuojami moterų grožio konkursai. Visas pasaulis gėrisi jų amą užimančiu grožiu. Konkurso salė ir televizijos ekranai pražysta moteriškumu, o stipriosios lyties atstovams tampa sunku atitraukti akis.

Vaizdelis lėkštėje: tai pamatę neapsidžiaugtumėte (2)

Žmonės įpratę socialiniuose tinkluose dalintis maisto nuotraukomis. Juk taip smagu su draugais pasidalinti tai, ką valgai pusryčių, pietų ar vakarienės metu.

Vieta Rusijoje, į kurią visi plūsta ištroškę apsinuoginusių merginų (25)

Balandžio mėnesio pradžioje Rusijoje vyksta nerealus festivalis „Grelka Fest“. Sniego trasose vykstantis festivalis kasmet pritraukia daugiau 10 tūkstančių žmonių, kurie vilki maudymosi kostiumėlius ir čiuožia slidėmis ar snieglentėmis.

Įžūliau nebūna: 30 originaliausių nusirašinėjimo būdų (8)

Artėjant egzaminų laikui, studentai ėmė dalintis išmaniais nusirašinėjimo būdais. Ir mes tikrai tikrai nesiūlome to daryti, o skatiname sąžiningai mokytis. Bet pasižiūrėkite, kaip kūrybingai universitetuose ar mokyklose besimokantys piliečiai pažvelgia į tai, kad tik nereikėtų visko mintinai „iškalti“.

Nemirtingi vaizdeliai iš Rusijos metro (82)

Metro – tai antras gyvenimas. Nuo namų iki darbo, po vakarėlio iki namų. Todėl metro tampa ta stotele, kur galima pailsėti, ką nors nuveikti, o gal paprasčiausiai pasiekti reikiama tikslą. Bet kaip?

Išaiškėjo, į kokią gražuolę Eveliną Anusauskaitę iškeitė jos buvęs vaikinas (29)

Į Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ įsikūrusią parduotuvę „Pietro Filipi“ ketvirtadienio vakarą rinkosi žinomi kauniečiai.
Št geg. 07d.
6°...21°
Sk geg. 08d.
9°...22°
Pr geg. 09d.
9°...23°
An geg. 10d.
10°...22°
Tr geg. 11d.
11°...21°