Viešbutis, kuriame bus išpildytos visos jūsų svajonės

 (4)
Pasak turistų, viena įspūdingiausių vietų, kurioje galite praleisti nepamirštamą laiką – tai Dubajuje esantis „Atlantis The Palm“ viešbutis. Jame pramogų ras ir didžiausias kelionių skeptikas.
Viešbutis Dubajuje
© Shutterstock

Atostogaujantys Dubajuje nepraleidžia progos savo akimis pamatyti viešbutį, kuriame dienas leido ne viena pasaulio garsenybė.

Garsus penkių žvaigždučių viešbutis yra dirbtinoje palmės formos saloje, vad. Džumeiros palmė. Tiesa, nakvynė čia ne kiekvieno kišenei: dvivietis kambarys jame atsieis nuo 600 eurų. Iš viso jame yra 1539 kambariai. Pasak gidų, šį prabangų ir itin didelį viešbutį renkasi tie, kurie nori ypač aktyvių atostogų. Jo nerekomenduoja tiems, kurie trokšta ramaus poilsio.

Minėtos nakvynės kainos bado akis turistams, tačiau tai nemažina noro pamatyti viešbučio teritorijoje esantį pramogų kompleksą. Jame lankytojai gali apsipirkti esančiose maisto, drabužių, aksesuarų parduotuvėse, pavalgyti restoranuose, apsilankyti vandens parke.

Į minėtą viešbutį galima patekti specialiu, kas 15 minučių vykstančiu traukiniu. Bilieto kaina – 13 eurų. Jis galioja ir kelionei atgal. Vykdami į viešbutį galėsite apsidairyti ir pamatyti kitus gyvenamuosius namus, parduotuves, kavines, esančias Džumeiros palmėje.

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Nauja mobilioji programėlė padės saugiau keliaujanti užsienyje (4)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 29 dieną surengtoje spaudos konferencijoje pristatė Užsienio reikalų ministerijos (URM) mobiliąją programėlę keliaujantiems „Keliauk saugiai“.

Vandenyno bangas suvaldžiusios merginos: sunku įvertinti tai, ką patyrėme (15)

Vos spėjau užmigti, o jau jaučiu, kaip kažkas už rankos iš devinto sapno traukia: „Kelkis, jau vachta.“ Vachta? Ak taip, juk aš čia. Čia? Čia - kažkur Ramiajame vandenyne, Ambersaile. Užsimerkiu dar trumpam: sapnavau krantą.

Tyrimo rezultatai: lietuviai - daug keliaujanti tauta (4)

„Spinter“ atlikta apklausa rodo, jog net dviejų trečdalių keliautojų pagrindinis tikslas vykstant į užsienį yra aplankyti nematytas vietas, o pusei keliaujančiųjų tai dar ir proga pabėgti nuo rutinos.

Po garsiojo „Real Is Beautiful“ skandalo Lietuvos vardą garsins neįprastu būdu (13)

Lietuva neturi savo gausios, viešos ir visiems atviros nuotraukų bazės. Bet Lietuva turi gražių vaizdų ir daug fotoaparatų. Akcijos „Padovanok nuotrauką Lietuvai“ sumanytojai sukūrė nemokamų šalies nuotraukų svetainę, kuri būtų atvira visiems. Ją pavadino „Real Is Beautiful Stock“.

Havanoje duris atvėrė pirmasis prabangus viešbutis

Kubos sostinėje Havanoje pirmadienį duris atvėrė itin prabangus penkių žvaigždučių viešbutis, kur naktis gali kainuoti iki beveik pustrečio tūkstančio JAV dolerių.