Trumpas Rygos gidas

Ryga, vienas žaviausių Baltijos šalių miestų, yra tarsi gyvas muziejus, kviečiantis išbandyti įvairias laisvalaikio praleidimo formas – nuo įspūdingų architektūrinių paminklų ir muziejų lankymo, smagių pramogų Rygos zoologijos sode ar Livu vandens pramogų parke, iki naujų kulinarinių pažinimų ir nepamirštamų pasivaikščiojimų po kerinčias Latvijos sostinės apylinkes ir muziejus po atviru dangumi.
Ryga, Latvija
© Shutterstock nuotr.

Patogiai ir greitai pasiekiama kaimynų latvių sostinė – paprastas ir nebrangus būdas visai šeimynai trumpam pakeisti aplinką, smagiai praleisti laiką ir puikiai pailsėti.Pavyzdžiui, ar kada teko matyti, kaip pietauja flamingai, kokio dydžio pietų porcija patiekiama begemotui, kokio ilgio žirafos liežuvis ar ką valgyti mėgsta lemūrai ir surikatos? Visa tai pamatyti galite Rygos zoologijos sode dalyvaudami atvirame gyvūnų maitinime, kuris vasaros sezono metu vyksta kasdien nuo 11:30 iki 14:15.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Vandenyno bangas suvaldžiusios merginos: sunku įvertinti tai, ką patyrėme (17)

Vos spėjau užmigti, o jau jaučiu, kaip kažkas už rankos iš devinto sapno traukia: „Kelkis, jau vachta.“ Vachta? Ak taip, juk aš čia. Čia? Čia - kažkur Ramiajame vandenyne, Ambersaile. Užsimerkiu dar trumpam: sapnavau krantą.

Tyrimo rezultatai: lietuviai - daug keliaujanti tauta

„Spinter“ atlikta apklausa rodo, jog net dviejų trečdalių keliautojų pagrindinis tikslas vykstant į užsienį yra aplankyti nematytas vietas, o pusei keliaujančiųjų tai dar ir proga pabėgti nuo rutinos.

Po garsiojo „Real Is Beautiful“ skandalo Lietuvos vardą garsins neįprastu būdu (13)

Lietuva neturi savo gausios, viešos ir visiems atviros nuotraukų bazės. Bet Lietuva turi gražių vaizdų ir daug fotoaparatų. Akcijos „Padovanok nuotrauką Lietuvai“ sumanytojai sukūrė nemokamų šalies nuotraukų svetainę, kuri būtų atvira visiems. Ją pavadino „Real Is Beautiful Stock“.

Havanoje duris atvėrė pirmasis prabangus viešbutis

Kubos sostinėje Havanoje pirmadienį duris atvėrė itin prabangus penkių žvaigždučių viešbutis, kur naktis gali kainuoti iki beveik pustrečio tūkstančio JAV dolerių.

Kelionės į pajūrį traukiniu – jau nuo šio savaitgalio (78)

Jau šį penktadienį, gegužės 26 d., startuoja pirmasis „Pajūrio ekspresas“ – vasaros sezono naujovė, kuria „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo keleiviams pajūrio kurortus pasiekti šiuolaikišku ir patogiu traukiniu, rašoma pranešime spaudai.