Tobulos atostogos Lietuvos pajūryje: laimėkite SPA savaitgalį dviems

 (1)
Ar jau suplanavote savo tobulas atostogas? Jei jūsų scenarijaus lapas dar tuščias, o minčių – nulis, turime jums išties viliojantį pasiūlymą poilsio ir sveikatinimo komplekse, įsikūrusiame Palangos pakraštyje.
© Atostogų parko nuotr.

Dalyvaukite DELFI Kelionės konkurse ir su antrąja puse ar draugais praleiskite Palangos kurorte. Ieškokite žinučių apie konkursą „Facebook“ kanale DELFI Kelionės, kur kviesime kelti savo atostogų nuotraukas, atsakinėti į klausimus ar tiesiog pažymėti žmogų, su kuriuo Jums smagiausia leisti savaitgalius, laisvalaikį ir kiekvieną dieną!

Prizai:

Dviem laimėtojams atiteks dvigubi poilsio kvietimai į poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“ (nakvynė su pusryčiais ir SPA malonumais),

dviem – dvigubi poilsio kvietimai į poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“ (nakvynė su pusryčiais ir jodinėjimu žirgais),

penkiems – dvigubi kvietimai pasimėgauti baseinų ir pirčių malonumais.

Tobulos atostogos Lietuvos pajūryje: laimėkite SPA savaitgalį dviems
© Atostogų parko nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Makalius pataria: kaip susiorientuoti atnaujintame Kauno oro uoste? (6)

Prasidėjus Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai galime lengviau atsikvėpti – baimė, kad susidursime su nepatogumais, buvo nepagrįsta. Laikinai pagrindiniais šalies oro vartais tapęs Kauno oro uostas keleivius pasitiko ypač svetingai, o susiorientuoti jame – išties paprasta, rašoma pranešime spaudai.

Uždarius sostinės oro uostą susivienijo Vilniaus ir Kauno turizmo centrai (2)

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (19)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (8)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (22)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?