Skelbiame konkurso „Potvynis Rusnėje“ nugalėtojus!

 (1)
Kiekvienais metais Rusnė visuomenės dėmesį pritraukia dėl potvynių, kelioms savaitėms izoliuojančių didžiausią Lietuvos salą nuo likusio pasaulio. Šiemet šalies fotomenininkai ir entuziastai kviečiami įamžinti šį unikalų įvykį ir dalyvauti pirmą kartą DELFI ir Rusnės seniūnijos kartu rengiamame fotografijų konkurse „Potvynis Rusnėje“.
© N. Drobnytės nuotr.

Atolydžio metu, susidarius ledų sangrūdoms Nemune, Minijoje, Šyšoje, Sirvytėje ir kitose pamario regiono upėse, užliejamos gyvenvietės Šilutės, Pagėgių rajonuose, apsemiami krašto ir rajoniniai keliai. Tačiau ypatingas dėmesys visada krypsta į Rusnės salą, kurią potvynis atskiria nuo likusio pasaulio, užliedamas vienintelį įvažiavimą į miestelį nuo Šilutės pusės. Potvynio vandeniui užšalus, viskas virsta viena didele čiuožykla.

Rusnėje gimusi ir augusi, čia šeimą sukūrusi miestelio seniūnė Dalia Drobnienė teigia, kad potvynio laikotarpis kasmet privilioja itin daug fotografų iš įvairiausių šalies kampelių, atvykstančių įamžinti kiekvieną dieną vis besikeičiantį, unikalų gamtos paveikslą. „Visus mus, rusniškius, vienija viena – mes be galo mylime vandenį. Tad ir potvynis mums nėra kančia. Veikiau dar vienas veiksnys, paverčiantis mūsų miestelį išskirtiniu visos Lietuvos kontekste“, – teigia seniūnė.

Skelbiame konkurso nugalėtojus, su jais susisieksime el. paštu:

1 vieta: Ričardas Staponkus

Skelbiame konkurso „Potvynis Rusnėje“ nugalėtojus!
© Asmeninis archyvas

2 vieta: A. Poteliūnas

Skelbiame konkurso „Potvynis Rusnėje“ nugalėtojus!
© Asmeninis archyvas

3 vieta: Eimuntas Jankauskas

Skelbiame konkurso „Potvynis Rusnėje“ nugalėtojus!
© Asmeninis archyvas

Pirmosios vietos laimėtojui atitenka kelionė aplink Rusnės salą senuoju laivu “Kuršis”, antrosios vietos laimėtojas galės džiaugtis edukacine ekskursija, o trečiąją vietą užėmęs dalyvis – asmeniniu gidu Rusnės saloje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Makalius pataria: kaip susiorientuoti atnaujintame Kauno oro uoste? (4)

Prasidėjus Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai galime lengviau atsikvėpti – baimė, kad susidursime su nepatogumais, buvo nepagrįsta. Laikinai pagrindiniais šalies oro vartais tapęs Kauno oro uostas keleivius pasitiko ypač svetingai, o susiorientuoti jame – išties paprasta, rašoma pranešime spaudai.

Uždarius sostinės oro uostą susivienijo Vilniaus ir Kauno turizmo centrai (2)

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (19)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (8)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (21)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?