Šiauliai kviečia į nemokamas ekskursijas trimis kalbomis

Šiauliečiai ir miesto svečiai kovo 10-11 d. su kitokiais Šiauliais galės susipažinti, leisdamiesi į nemokamas ekskursijas, patriotiškus žygius ar ragaudami šalyje pirmąsyk užgimstančios gastronominės iniciatyvos „Saulės skonis“ patiekalų. Šiauliuose valstybinė šventė žada būti kaip niekad vienijanti - kovo 11-ąją visi laukiami 400 metrų ilgio Trispalvės žygyje, sakoma pranešime spaudai.
© Šiaulių turizmo informacijos centras

Nemokamos ekskursijos, vaizdingi žygiai

Nors iki kalendorinės šventės liko dar daugiau kaip savaitė, Šiauliai jau ruošiasi šventėms. Viešojo transporto stoteles jau puošia Šiaulių moksleivių kurti eilėraščiai, kuriuos iliustruoja senjorų pintos tautinės juostelės. Netrukus turėtų patriotiškai pasipuošti ir miesto vitrinos - patriotiškiausią vitriną rinks Šiaulių turizmo informacijos centras.

Visas Šiaulių miestas šiais metais kupinas įvairiausių renginių. Jų ypatingai gausu bus kovo 10-11 dienomis miesto bulvare vyksiančios šventės „Marguok! Verbuok! Su Lietuva” metu. Šiomis dienomis miesto bulvare apsilankę su šeima ar draugais tikrai rasite kiekvienam artimą ir įdomią veiklą: turėsite galimybę leistis į nemokamas ekskursijas, žygius, pasiklausyti žinomų atlikėjų koncertų, apžiūrėti 100 balandžių parodą iš Rimanto Benetos kolekcijos, paglostyti alpakas, ponius, susipažinti su policininko, ugniagesio profesijomis, turizmo galimybėmis šalyje ar apsispręsti tapti donoru.

Šiauliai kviečia į nemokamas ekskursijas trimis kalbomis
© T.Sapario nuotr.

Šiemet Šiaulių turizmo informacijos centras siūlo rinktis vieną iš trijų ekskursijų: „Šiauliai – kovo 11-osios aiduose“, „Ką mena istoriniai Šiaulių medžiai“, „Laiko spalvos Šiaulių Aušroje“. Visos pėsčiomis vykstančios ekskursijos šventės svečiams bus nemokamos. Šventės metu ne mažiau verta leistis į patriotiškus žygius: „11 nuotraukų Lietuvai”, „Turistinį foto-orientavimosi žygį“ ar šiaurietiško ėjimo ritmu žygiuoti kartu su Jurga Mikelioniene.

Pagalvota ir apie turistus iš užsienio: kovo 11-ąją 14 val. susipažinti su Šiauliais nemokamai jie galės nemokamoje ekskursijoje „Šiauliai – tas, kas svarbiausia!”. Ekskursija vyks anglų ir rusų kalbomis.

Šiauliai kviečia į nemokamas ekskursijas trimis kalbomis
© T.Sapario nuotr.

„Saulė” tirpsta burnoje

Kartu su švente kovo 10 d. miesto kavinėse prasidės ir gurmaniška akcija „Saulės skonis” - Šiaulių turizmo informacijos centro inicijuota Saulės miesto svetingumo iniciatyva, įkvėpta sauliškosios miesto tapatybės. Tokia idėja, kai kavinės siūlo tą patį miestą reprezentuojantį patiekalą ir gėrimą tuo pačiu „Saulės skonio“ pavadinimu - šalyje pirmoji.

Šiauliai kviečia į nemokamas ekskursijas trimis kalbomis
© T.Sapario nuotr.

„Saulės skonio” vakarienę net keturiems asmenims bus proga laimėti patriotiškame konkurse „Parodyk, kad myli Šiaulius ir Lietuvą!” Kovo 11-ąją pasipuošk patriotiškai, nusifotografuok prie savo mylimiausio Šiaulių lankytino objekto, įkelk nuotrauką į Instagram su #visitsiauliai grotažyme. Valstybinė šventė gali būti jauki, kvapni ir spalvinga – pasitik šį laikotarpį Šiauliuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Netoli sostinės esantys Liubavo dvaro baroko pastatai tapo muziejumi

Liubavo dvaro sodybos, esančios Vilniaus rajone, XVIII a. baroko architektūros ansamblio pastatai atgimė naujam gyvenimui.

Į ką būtina atsižvelgti, jei norite skraidyti pigiau?

Nesuskaičiuojama galybė užsienio tinklaraščių siūlo įvairius būdus, kaip tarp Europos pigių skrydžių avialinijų siūlomų bilietų surasti pačius pigiausius.

Birštono kurortas kviečia į sveikatingumo savaitgalį

Balandžio 29-30 dienomis Birštono kurortas kviečia išbandyti jėgas ėjimo, bėgimo bei dviračių sporto renginiuose. Visą savaitgalį čia bus galima aktyviai dalyvauti, išgirsti sveikatingumo ekspertų vedamas paskaitas ar stebėti sporto renginius gryname ore.

Namelis medyje - neįprastas viešbutis džiunglių tankmėje

Watamu Treehouse – vienas nuostabiausių viešbučių, kuriame kada nors teko viešėti. Ne šiaip viešbutis, o „namelis medyje“ savo aukščiu gerokai lenkiantis aplinkinius medžius.

Žvaigždžių treneris P. Ratkevičius: kelionės – viena didžiausių vertybių gyvenime

Vienam žinomiausių šalies trenerių Pauliui Ratkevičiui kelionės seniai tapo vienu iš efektyviausių būdų atitrūkti nuo kasdienybės, pažinti skirtingas šalis ir kultūras bei pasiilgti savo mylimos veiklos. Su charizmatišku, visad pozityviu ir energingu Pauliumi kalbamės apie keliones, aktyvų laisvalaikį ir vasaras Lietuvoje.