Šiauliai kviečia į nemokamas ekskursijas trimis kalbomis

Šiauliečiai ir miesto svečiai kovo 10-11 d. su kitokiais Šiauliais galės susipažinti, leisdamiesi į nemokamas ekskursijas, patriotiškus žygius ar ragaudami šalyje pirmąsyk užgimstančios gastronominės iniciatyvos „Saulės skonis“ patiekalų. Šiauliuose valstybinė šventė žada būti kaip niekad vienijanti - kovo 11-ąją visi laukiami 400 metrų ilgio Trispalvės žygyje, sakoma pranešime spaudai.
© Šiaulių turizmo informacijos centras

Nemokamos ekskursijos, vaizdingi žygiai

Nors iki kalendorinės šventės liko dar daugiau kaip savaitė, Šiauliai jau ruošiasi šventėms. Viešojo transporto stoteles jau puošia Šiaulių moksleivių kurti eilėraščiai, kuriuos iliustruoja senjorų pintos tautinės juostelės. Netrukus turėtų patriotiškai pasipuošti ir miesto vitrinos - patriotiškiausią vitriną rinks Šiaulių turizmo informacijos centras.

Visas Šiaulių miestas šiais metais kupinas įvairiausių renginių. Jų ypatingai gausu bus kovo 10-11 dienomis miesto bulvare vyksiančios šventės „Marguok! Verbuok! Su Lietuva” metu. Šiomis dienomis miesto bulvare apsilankę su šeima ar draugais tikrai rasite kiekvienam artimą ir įdomią veiklą: turėsite galimybę leistis į nemokamas ekskursijas, žygius, pasiklausyti žinomų atlikėjų koncertų, apžiūrėti 100 balandžių parodą iš Rimanto Benetos kolekcijos, paglostyti alpakas, ponius, susipažinti su policininko, ugniagesio profesijomis, turizmo galimybėmis šalyje ar apsispręsti tapti donoru.

Šiauliai kviečia į nemokamas ekskursijas trimis kalbomis
© T.Sapario nuotr.

Šiemet Šiaulių turizmo informacijos centras siūlo rinktis vieną iš trijų ekskursijų: „Šiauliai – kovo 11-osios aiduose“, „Ką mena istoriniai Šiaulių medžiai“, „Laiko spalvos Šiaulių Aušroje“. Visos pėsčiomis vykstančios ekskursijos šventės svečiams bus nemokamos. Šventės metu ne mažiau verta leistis į patriotiškus žygius: „11 nuotraukų Lietuvai”, „Turistinį foto-orientavimosi žygį“ ar šiaurietiško ėjimo ritmu žygiuoti kartu su Jurga Mikelioniene.

Pagalvota ir apie turistus iš užsienio: kovo 11-ąją 14 val. susipažinti su Šiauliais nemokamai jie galės nemokamoje ekskursijoje „Šiauliai – tas, kas svarbiausia!”. Ekskursija vyks anglų ir rusų kalbomis.

Šiauliai kviečia į nemokamas ekskursijas trimis kalbomis
© T.Sapario nuotr.

„Saulė” tirpsta burnoje

Kartu su švente kovo 10 d. miesto kavinėse prasidės ir gurmaniška akcija „Saulės skonis” - Šiaulių turizmo informacijos centro inicijuota Saulės miesto svetingumo iniciatyva, įkvėpta sauliškosios miesto tapatybės. Tokia idėja, kai kavinės siūlo tą patį miestą reprezentuojantį patiekalą ir gėrimą tuo pačiu „Saulės skonio“ pavadinimu - šalyje pirmoji.

Šiauliai kviečia į nemokamas ekskursijas trimis kalbomis
© T.Sapario nuotr.

„Saulės skonio” vakarienę net keturiems asmenims bus proga laimėti patriotiškame konkurse „Parodyk, kad myli Šiaulius ir Lietuvą!” Kovo 11-ąją pasipuošk patriotiškai, nusifotografuok prie savo mylimiausio Šiaulių lankytino objekto, įkelk nuotrauką į Instagram su #visitsiauliai grotažyme. Valstybinė šventė gali būti jauki, kvapni ir spalvinga – pasitik šį laikotarpį Šiauliuose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Makalius pataria: kaip susiorientuoti atnaujintame Kauno oro uoste? (6)

Prasidėjus Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai galime lengviau atsikvėpti – baimė, kad susidursime su nepatogumais, buvo nepagrįsta. Laikinai pagrindiniais šalies oro vartais tapęs Kauno oro uostas keleivius pasitiko ypač svetingai, o susiorientuoti jame – išties paprasta, rašoma pranešime spaudai.

Uždarius sostinės oro uostą susivienijo Vilniaus ir Kauno turizmo centrai (2)

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (19)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (8)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (22)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?