Sala, kurioje augo dainininkas F. Merkuris

 (12)
Tanzanijoje esantis Zanzibaras yra puiki vieta atostogoms bet kuriuo metų laiku.
© Asmeninio albumo nuotr.

Čia vasara tęsiasi ištisus metus. Sala patiks tiems, kurie nori ramaus poilsio, gulėjimo paplūdimyje. Tačiau ją pasirinkti turėtų ir tie, kurie mėgsta nardyti, kaituoti.

Lankydamiesi Zanzibaro senamiestyje, vad. Stone Town, turistams rekomenduojama neaplenkti ir namo, kuriame vaikystės dienas leido garsusis atlikėjas Fredis Merkuris. Tiesa, dabar tame name įkurtas viešbutis. Norintiems pagyventi jame, para kainuos nuo 200 JAV dolerių.

Taip pat ypač populiaru leistis į prieskonių ekskursiją. Joje auginamas kardamonas, vanilė, muskato riešutai, gvazdikėliai ir kiti. Neretai keliautojai jų nusiperka ir parsiveža namo. Ne mažiau rekomenduojama paragauti šviežių vaisių.

Skaitytojos Renatos atostogų akimirkos Zanzibare:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Vandenyno bangas suvaldžiusios merginos: sunku įvertinti tai, ką patyrėme (17)

Vos spėjau užmigti, o jau jaučiu, kaip kažkas už rankos iš devinto sapno traukia: „Kelkis, jau vachta.“ Vachta? Ak taip, juk aš čia. Čia? Čia - kažkur Ramiajame vandenyne, Ambersaile. Užsimerkiu dar trumpam: sapnavau krantą.

Tyrimo rezultatai: lietuviai - daug keliaujanti tauta (3)

„Spinter“ atlikta apklausa rodo, jog net dviejų trečdalių keliautojų pagrindinis tikslas vykstant į užsienį yra aplankyti nematytas vietas, o pusei keliaujančiųjų tai dar ir proga pabėgti nuo rutinos.

Po garsiojo „Real Is Beautiful“ skandalo Lietuvos vardą garsins neįprastu būdu (13)

Lietuva neturi savo gausios, viešos ir visiems atviros nuotraukų bazės. Bet Lietuva turi gražių vaizdų ir daug fotoaparatų. Akcijos „Padovanok nuotrauką Lietuvai“ sumanytojai sukūrė nemokamų šalies nuotraukų svetainę, kuri būtų atvira visiems. Ją pavadino „Real Is Beautiful Stock“.

Havanoje duris atvėrė pirmasis prabangus viešbutis

Kubos sostinėje Havanoje pirmadienį duris atvėrė itin prabangus penkių žvaigždučių viešbutis, kur naktis gali kainuoti iki beveik pustrečio tūkstančio JAV dolerių.

Kelionės į pajūrį traukiniu – jau nuo šio savaitgalio (78)

Jau šį penktadienį, gegužės 26 d., startuoja pirmasis „Pajūrio ekspresas“ – vasaros sezono naujovė, kuria „Lietuvos geležinkeliai“ siūlo keleiviams pajūrio kurortus pasiekti šiuolaikišku ir patogiu traukiniu, rašoma pranešime spaudai.