Parodoje „Veltinis“ - širdžiai mieli daiktai

 (22)
Devynios jaunos ir kūrybingos veltinio vėlėjos – Viltė Kazlauskaitė, Inga Samušienė, Donata Dumčiuvienė, Daiva Morozova, Kristina Bajorienė, Jurgita Migonienė, Renata Kraus, Vaida Petreikienė ir Ieva Urbonavičienė – Nacionalinėje dizaino ir mados galerijoje „G 9“ pristatė savo funkcinių veltinio objektų kolekcijas.
© DELFI (J.Juršienės nuotr.)
Parodoje taip pat pristatyta V. Kazlauskaitės pirmoji lietuviška knyga apie veltinio techniką „Veltinis“.

Pasirinkti parodos objektai – funkcionalūs daiktai.

Kūrėjos visų pirma siekė atskleisti patį veltinio grožį įvairiuose kasdieniuose ar ypatinguose daiktuose, turinčiuose sielą.

Eksponuojami daiktai – kilimai, šaliai, apdarai, šlepetės, pirštinės, rankinės, įvairūs papuošalai bei interjero elementai, stebuklinga skulptūrinių angelų kolekcija - skirti vertinantiems autorinius darbus, nebijantiems naujumo ir originalumo, įvairių medžiagų (vilnos, šilko, lino, medvilnės, stiklo, akmens, molio, sidabro...) sintezės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Nauja mobilioji programėlė padės saugiau keliaujanti užsienyje (4)

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius gegužės 29 dieną surengtoje spaudos konferencijoje pristatė Užsienio reikalų ministerijos (URM) mobiliąją programėlę keliaujantiems „Keliauk saugiai“.

Vandenyno bangas suvaldžiusios merginos: sunku įvertinti tai, ką patyrėme (15)

Vos spėjau užmigti, o jau jaučiu, kaip kažkas už rankos iš devinto sapno traukia: „Kelkis, jau vachta.“ Vachta? Ak taip, juk aš čia. Čia? Čia - kažkur Ramiajame vandenyne, Ambersaile. Užsimerkiu dar trumpam: sapnavau krantą.

Tyrimo rezultatai: lietuviai - daug keliaujanti tauta (4)

„Spinter“ atlikta apklausa rodo, jog net dviejų trečdalių keliautojų pagrindinis tikslas vykstant į užsienį yra aplankyti nematytas vietas, o pusei keliaujančiųjų tai dar ir proga pabėgti nuo rutinos.

Po garsiojo „Real Is Beautiful“ skandalo Lietuvos vardą garsins neįprastu būdu (13)

Lietuva neturi savo gausios, viešos ir visiems atviros nuotraukų bazės. Bet Lietuva turi gražių vaizdų ir daug fotoaparatų. Akcijos „Padovanok nuotrauką Lietuvai“ sumanytojai sukūrė nemokamų šalies nuotraukų svetainę, kuri būtų atvira visiems. Ją pavadino „Real Is Beautiful Stock“.

Havanoje duris atvėrė pirmasis prabangus viešbutis

Kubos sostinėje Havanoje pirmadienį duris atvėrė itin prabangus penkių žvaigždučių viešbutis, kur naktis gali kainuoti iki beveik pustrečio tūkstančio JAV dolerių.