Nuotraukos, kurias pamatę panorėsite nedelsiant aplankyti šį miestą

 (23)
Vienas labiausiai lankomų Europos miestų – Roma. Ją būtina aplankyti bent kartą gyvenime. Tačiau, pasak lietuvės Aurelijos, vienu kartu dažnas neapsiriboja.
© A. Bliūdžiūtės nuotr.

„Nepažįstu žmogaus, kuris būtų aplankęs Romą ir nenorėtų čia grįžti. Vienus pakeri architektūra, kitus maistas, vietinių gyventojų atsipalaidavimas, galiausiai, jų kalba yra tarsi muzika ausims. Pastarųjų grupei priklausau ir aš“, – juokėsi mergina, kuri jau sunkiai suskaičiuoja, kiek kartų lankėsi Italijos sostinėje.

Aurelija patarė: jei vyksite į Romą pirmą kartą, geriau nedarykite to liepos ar rugpjūčio mėnesiais. Viešnagės metu itin greitai pavargsite dėl karščių ir skubėsite į kavinę ar viešbutį, kuriame yra oro kondicionierius. Dėl nuovargio prarasite malonumą vaikščioti ir pamatyti daug gatvelių ar parkų.

Pasak merginos, vienas įdomiausių dalykų Romoje yra niekur neskubantys, gyvenimu besimėgaujantys žmonės. Jie ypač daug dėmesio skiria maistui. Po darbų dažniausiai italai laiką leidžia kavinėse, restoranuose bendraudami su artimaisiais ir draugais. 21 val. – tokiu metu paprastai jie vakarieniauja, aptardami tos dienos įspūdžius.

„Tokio neskubėjimo ir sugebėjimo pasimėgauti akimirka iš jų vertėtų pasimokyti kiekvienam lietuviui“, – sakė mergina.

Kviečiame pasižiūrėti akimirkas Romoje nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Uždarius sostinės oro uostą susivienijo Vilniaus ir Kauno turizmo centrai (2)

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (19)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (8)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (21)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?

Vilnius įtrauktas į UNESCO romantiškiausių Europos miestų maršrutą (21)

Penktadienį Ūkio ministerijoje buvo pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo kuriant ir vystant teminį Vilniaus maršrutą, kuris bus UNESCO įgyvendinamo projekto „Pasaulio paveldo pėdsakais Europos Sąjungoje“ dalis, rašoma pranešime spaudai.