Nuotraukos, kurias pamatę panorėsite nedelsiant aplankyti šį miestą

 (22)
Vienas labiausiai lankomų Europos miestų – Roma. Ją būtina aplankyti bent kartą gyvenime. Tačiau, pasak lietuvės Aurelijos, vienu kartu dažnas neapsiriboja.
© A. Bliūdžiūtės nuotr.

„Nepažįstu žmogaus, kuris būtų aplankęs Romą ir nenorėtų čia grįžti. Vienus pakeri architektūra, kitus maistas, vietinių gyventojų atsipalaidavimas, galiausiai, jų kalba yra tarsi muzika ausims. Pastarųjų grupei priklausau ir aš“, – juokėsi mergina, kuri jau sunkiai suskaičiuoja, kiek kartų lankėsi Italijos sostinėje.

Aurelija patarė: jei vyksite į Romą pirmą kartą, geriau nedarykite to liepos ar rugpjūčio mėnesiais. Viešnagės metu itin greitai pavargsite dėl karščių ir skubėsite į kavinę ar viešbutį, kuriame yra oro kondicionierius. Dėl nuovargio prarasite malonumą vaikščioti ir pamatyti daug gatvelių ar parkų.

Pasak merginos, vienas įdomiausių dalykų Romoje yra niekur neskubantys, gyvenimu besimėgaujantys žmonės. Jie ypač daug dėmesio skiria maistui. Po darbų dažniausiai italai laiką leidžia kavinėse, restoranuose bendraudami su artimaisiais ir draugais. 21 val. – tokiu metu paprastai jie vakarieniauja, aptardami tos dienos įspūdžius.

„Tokio neskubėjimo ir sugebėjimo pasimėgauti akimirka iš jų vertėtų pasimokyti kiekvienam lietuviui“, – sakė mergina.

Kviečiame pasižiūrėti akimirkas Romoje nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Keliones lėktuvu išmainė į dviratį ir nesigaili (15)

Bent po 1000 kilometrų dviračiu Algirdas Gurevičius įveikė Kinijoje, Indijoje, Altajuje, Islandijoje, kiek mažiau – Kirgizijoje, Gruzijoje, Kroatijoje. Ne greitkeliais, o keliukais, serpantinais, takais, kartais bekele, stumdamas dviratį į kalną ar nešdamas jį per upę. Į tolimus kraštus programuotojas važiuoja pamatyti daugiau, nei pamato važiuojantys automobiliu. Kartą per metus A. Gurevičius išvyksta patirti vėją, pajusti klimatą, pabūti kiek įmanoma arčiau krašto, kuriame keliauja.

Keliavimas su kūdikiu: ką reikia žinoti, kad kelionė neapkarstų? (10)

Lietuviams vis dažniau keliaujant bei atrandant tolimus ir egzotinius kraštus, keliavimą su kūdikiu išbandžiusi tinklaraštininkė, ekonomistė Jurga Keršulienė sako pasigedusi patarimų, kaip patogiau keliauti su mažamečiu.

Planuojatiems vasaros atostogas: kaip išsirinkti kryptį, viešbutį ir sutaupyti? (2)

Tam, kad puikios vasaros atostogos netaptų galvos skausmu, tiesiog būtina jas gerai suplanuoti. Tinkama šalis, kurortas, viešbutis ir net maitinimo tipas gali padėti ne tik gerai praleisti laiką, bet ir sutaupyti nemažai pinigų.

Ką veikti kelionės metu, kad ji neprailgtų? (1)

Keliauti mėgsta visi, tačiau rytiniai reisai ar maršrutai, priverčiantys anksti pakilti iš lovos, lūkuriavimas autobusų stotyje ar oro uoste bei ilgos valandos praleistos kelyje – patinka ne kiekvienam. Kelionių bendrovės deda daug pastangų, kaip sukurtų kuo geresnę klientų patirtį keliaujant: patogios kėdės, filmai ir muzikiniai koncertai, bevielis internetas. O ką galite padaryti pats, jog nė nepajustumėte, kaip įveikėte kelionės atstumą?

Advokato pastebėjimai, kas slepiasi po išankstiniais vasaros atostogų pasiūlymais (2)

Dažniausiai dar net nesulaukus pavasario, kelionių agentūros pradeda raginti pasirūpinti artėjančios vasaros atostogomis. Išankstiniai kelionių pasiūlymai į įvairiausias pasaulio šalis bei patrauklios kelionių įsigijimo sąlygos domina ne vieną.