Niujorko gidas

 (2)
Tai - vienas labiausiai jaudinančių miestų pasaulyje. Niujorko miestą sudaro penki rajonai, bet Manhatanas yra tas, kuris niekada nemiega – ir jame niekada netrūksta veiksmo: nuo ryškių Brodvėjaus ir Times aikštės šviesų iki vienų žinomiausių muziejų ir architektūrinių objektų pasaulyje. Be to, Niujorke yra daugiau restoranų ir barių, nei galėtumėte tikėtis aplankyti per metus – visa tai daro šį miestą mūsų amžiaus Roma.
Niujorkas, JAV
© Shutterstock nuotr.

Taip pat Niujorkas nuolat iš naujo atranda save. Kadaise rajonai, kuriuose buvo didelis nusikalstamumas, tokie kaip Meatpacking rajonas ir didžioji dalis Bruklino, dabar yra saugūs ir naujoviški, tuo tarpu anksčiau pilkuose komerciniuose rajonuose, tokiuose kaip Flatiron ir Garment rajonas, kiekvieną savaitę atsidaro nauji Niujorko restoranai.

Dideli miestai gali būti vienišos vietos, bet kitas Niujorko žavesys yra tas, kad jis pasitinka jus su džiaugsmu ir leidžia pasijusti, tarsi jūs priklausytumėte ten. Taip yra iš dalies dėl projektavimo logikos: Manhatane yra paprasta kvadratinė gatvių išdėstymo sistema, todėl, priešingai nei Londone, jūs visada žinote, kur esate ir beveik visur galite nueiti pėsčiomis.

Taip pat jis yra širdingas, nes niujorkiečiai yra stebėtinai draugiški. Užeikite į užkandinę ar įlipkite į metro vagoną ir šalia jūsų esantis asmuo užmegs su jumis pokalbį, įtrauks jus į savo kino filmą. Sakykite, ką norite, bet Niujorkas, Niujorkas yra toks geras, kad net buvo pavadintas dvigubai.

The Daily Telegraph
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (18)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (6)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (20)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?

Vilnius įtrauktas į UNESCO romantiškiausių Europos miestų maršrutą (20)

Penktadienį Ūkio ministerijoje buvo pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo kuriant ir vystant teminį Vilniaus maršrutą, kuris bus UNESCO įgyvendinamo projekto „Pasaulio paveldo pėdsakais Europos Sąjungoje“ dalis, rašoma pranešime spaudai.

DELFI oro balionu galės skristi ir tie, kurie anksčiau apie tai tik svajojo (1)

Jau ne vienerius metus vilniečius bei miesto svečius džiuginantis DELFI oro balionas naują skrydžių sezoną pradeda gerokai atsinaujinęs. Sostinės ir jos apylinkių padangėje skraidantis oro balionas nuo šiol galės skraidinti ir krepšyje stovėti negalinčius keleivius. Neįgalieji ar galimybės stovėti skrydžio metu neturintys asmenys kartu su kitais keleiviais galės skristi specialiose sėdėti pritaikytose vietose.