Niujorko gidas

 (2)
Tai - vienas labiausiai jaudinančių miestų pasaulyje. Niujorko miestą sudaro penki rajonai, bet Manhatanas yra tas, kuris niekada nemiega – ir jame niekada netrūksta veiksmo: nuo ryškių Brodvėjaus ir Times aikštės šviesų iki vienų žinomiausių muziejų ir architektūrinių objektų pasaulyje. Be to, Niujorke yra daugiau restoranų ir barių, nei galėtumėte tikėtis aplankyti per metus – visa tai daro šį miestą mūsų amžiaus Roma.
Niujorkas, JAV
© Shutterstock nuotr.

Taip pat Niujorkas nuolat iš naujo atranda save. Kadaise rajonai, kuriuose buvo didelis nusikalstamumas, tokie kaip Meatpacking rajonas ir didžioji dalis Bruklino, dabar yra saugūs ir naujoviški, tuo tarpu anksčiau pilkuose komerciniuose rajonuose, tokiuose kaip Flatiron ir Garment rajonas, kiekvieną savaitę atsidaro nauji Niujorko restoranai.

Dideli miestai gali būti vienišos vietos, bet kitas Niujorko žavesys yra tas, kad jis pasitinka jus su džiaugsmu ir leidžia pasijusti, tarsi jūs priklausytumėte ten. Taip yra iš dalies dėl projektavimo logikos: Manhatane yra paprasta kvadratinė gatvių išdėstymo sistema, todėl, priešingai nei Londone, jūs visada žinote, kur esate ir beveik visur galite nueiti pėsčiomis.

Taip pat jis yra širdingas, nes niujorkiečiai yra stebėtinai draugiški. Užeikite į užkandinę ar įlipkite į metro vagoną ir šalia jūsų esantis asmuo užmegs su jumis pokalbį, įtrauks jus į savo kino filmą. Sakykite, ką norite, bet Niujorkas, Niujorkas yra toks geras, kad net buvo pavadintas dvigubai.

The Daily Telegraph
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Žvaigždžių treneris P. Ratkevičius: kelionės – viena didžiausių vertybių gyvenime

Vienam žinomiausių šalies trenerių Pauliui Ratkevičiui kelionės seniai tapo vienu iš efektyviausių būdų atitrūkti nuo kasdienybės, pažinti skirtingas šalis ir kultūras bei pasiilgti savo mylimos veiklos. Su charizmatišku, visad pozityviu ir energingu Pauliumi kalbamės apie keliones, aktyvų laisvalaikį ir vasaras Lietuvoje.

Knygos „Nemunu per Lietuvą“ sutiktuvės – netikėti dalyvių prisipažinimai ir dar neatskleistos paslaptys

Antradienio vakarą Vilniaus rotušės salėje neliko laisvų vietų. Į susitikimą su 2015 m. ir 2016 m. televizijos laidos „Nacionalinė ekspedicija „Nemunu per Lietuvą“ dalyviais ir knygos „Nemunu per Lietuvą“ sutiktuves žmonės rinkosi dar gerokai iki renginio pradžios.

Koks bus oras per Jūsų atostogas Kretoje?

Pirmiausia norėčiau pažymėti, kad tikslią orų prognozę Jūsų atostogoms gali duoti tik dievai. Jei turite glaudžių ryšių su Dzeusu ir Poseidonu, tuomet skaityti Jums šio teksto nėra prasmės. Priešingu atveju prašau įsidėmėti, kad pateikiu bendrines orų prognozes, aprašydamas įprastines klimatines sąlygas konkrečiu metų laiku. Tai nereiškia, kad per Jūsų atostogas oras bus būtent toks, nes pasitaiko anomalijų. Ir dažniau į geresnę pusę.

31-ąsias Černobylio tragedijos metines minint: kaip katastrofos vieta atrodo šiandien (1)

1986 metų balandžio 26 dieną pasaulis susidūrė su didžiausia istorijoje žmogaus sukelta nelaime, kurios pasekmės jaučiamos iki šiol. Prieš pat tragedijos metinių minėjimą fotografas Paulius Kazlauskas griebėsi avantiūros – iškeliavo į Černobylį.

Keliaukime sumaniai: kaip pigiausiai išsinuomoti automobilį?

Ilga žiema, atrodo, nenoriai, bet traukiasi, o mūsų jau laukia saulėtos vasaros atostogos – pats kelionių automobiliu įkarštis. Šiltuoju metu laiku ženkliai išaugs ir kelionių nuomotais automobiliais skaičius. Į ką turėtų atsižvelgti automobilio nuomininkas, kad gautų puikią transporto priemonę už kuo palankesnę kainą?