Kelionių nuotraukos, kurios kaip reikiant sužadins apetitą

Melissa Hie – užsienietė, kuri per keliones ypač daug dėmesio skiria maistui. Ji ragauja ir skuba įamžinti tiek populiarius, tiek pačius keisčiausius kitų šalių skanėstus.
Ledai Paryžiuje
© www.boredpanda.com

Pasak merginos, 2009-ieji – metai, kada ji pirmą kartą į kelionę leidosi viena. Tąkart Melissa vyko į Singapūrą. Jau po metų ji drąsiai ir savarankiškai vaikštinėjo Tailando gatvėmis.

Keliautojos teigimu, kiekvienam smalsu išbandyti tos šalies maisto patiekalus. Ir ji – ne išimtis. Tačiau prieš ragaudama konkrečios vietos tradicinį desertą ar kitą skanėstą, ji skuba įamžinti jį fotoaparatu. Tiesa, būtina sąlyga: nuotraukoje turi matytis ne tik skanumynas, bet ir tos šalies vaizdai, kurie pačiai primintų, kur tai buvo skanauta, o kitiems – pasufleruotų, kur tokių skanumynų galima atrasti. Savo nuotraukas mergina publikuoja blog'e ir socialiniuose tinkluose.

Merginos sumanymu pasinaudoja vis daugiau keliautojų. Kviečiame pasižiūrėti Melissos padarytas nuotraukas, kurios kaip reikiant sužadins apetitą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Aktyvios šeimos tradicija: kiekvieną pavasarį – į kelionę su dukrele (1)

Įpusėjus pavasariui daugelis pajunta natūralų norą atsipūsti – vėsūs orai ima trauktis, nuotaika gerėja, gyvenimo tempas palengva ima lėtėti, vaikai laukia vasaros atostogų… Todėl vis populiariau šiuo laikotarpiu leistis į kelionę.

Populiarėja kelionės, kurios organizuojamos vien tik moterims

Ne vienas pasaulinis tyrimas skelbia – moterys varo turizmo ir kelionių pasaulį pirmyn. Gali skambėti neįtikėtinai, bet: 80 proc. visų sprendimų, susijusių su kelionėmis, priima būtent moterys, net 75 proc. keliautojų yra moterys, jos turizmo rinkoje per metus išleidžia net 19 trilijonų JAV dolerių.

Prireikė apkeliauti pusę pasaulio, kad atrastų šią stulbinančio gamtos grožio šalį (28)

Pastaruosius trejus su puse metų praleidau keliaudamas po pasaulį ir turėjau galimybę aplankyti daugybę kvapą gniaužiančių vietų. Tačiau žinojau, jog negaliu teigti, kad kuri nors vieta yra įspūdingai graži, kol neaplankiau Naujosios Zelandijos.

Kaip per ilgąjį savaitgalį labai pigiai aplankyti Japoniją, Italiją ir Ameriką (12)

Į keliones po Lietuvą mėgstame išsiruošti 1–3 dienoms, o daugiausiai išlaidaujame nuvykę į Klaipėdos apskritį, – tokius duomenis atskleidžia Statistikos departamentas.

Netoli sostinės esantys Liubavo dvaro baroko pastatai tapo muziejumi (1)

Liubavo dvaro sodybos, esančios Vilniaus rajone, XVIII a. baroko architektūros ansamblio pastatai atgimė naujam gyvenimui.