Išskirtinės Venecijos nuotraukos potvynio metu

 (2)
Prasidėjus potvyniui (acqua alta) gyvenimas Venecijoje nesustoja. Vieni turistai lipa ant iš vakaro pastatytų pastolių, kiti – į vandenį.
© L. Magylytės nuotr.

Lipti į vandenį smagiau, negu stumdytis ant pastolių, o visiems, jau raukiantiems nosį, reiktų paminėti, kad vanduo nesmirda ir kanalizacijos atliekos ten neplaukioja.

Ant pastolių susidaro spūstys, todėl eismą reguliuoja policija, neleisdama ilgai žioplinėti sustojus. Užtat vandeny – jokių spūsčių. Gal tik kažkiek sunkiau tiems, kuriems draugai lipa ant kupros ir prašo panešti.

Skęstančios Šv. Morkaus aikštės muzikine dalim rūpinasi lauko kavinės pianistas. Aikštėje meilės istorijos neretai baigiasi vedybomis Šv. Morkaus bazilikoje apsiavus sportbačiais.

Išskirtinės akimirkos Venecijoje per potvynį – nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Uždarius sostinės oro uostą susivienijo Vilniaus ir Kauno turizmo centrai (2)

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (19)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (8)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (21)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?

Vilnius įtrauktas į UNESCO romantiškiausių Europos miestų maršrutą (21)

Penktadienį Ūkio ministerijoje buvo pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo kuriant ir vystant teminį Vilniaus maršrutą, kuris bus UNESCO įgyvendinamo projekto „Pasaulio paveldo pėdsakais Europos Sąjungoje“ dalis, rašoma pranešime spaudai.