Azorų salose išgirdę nešvankų žodį – nesupraskite neteisingai

 (8)
Atlanto vandenyne esančios Azorų salos priklauso Portugalijai. Įdomu tai, kad dažnai jos lyginamos su Islandija.
© E.Žilionio nuotr.

Pasak keliautojų, jas aplankyti verta nepriklausomai nuo metų laiko. Žiemą vidutinė temperatūra siekia 20 laipsnių šilumos, vasarą - 24.

Vienas gražiausių dalykų salose – įstabūs ežerai, kurie susidarė užgesusių ugnikalnių krakeriuose. Didžiausia ir populiariausia sala – Sao Miguel sala. Ji lankomiausia turistų.

Salose gyvena apie 262 tūkst. gyventojų. Rekomenduojama paragauti vietinių gyventojų išaugintų citrusinių vaisių, kukurūzų. Tiesa, gyventojams svarbu, kad į salas atvyktų kuo daugiau turistų. Dažnam tai yra vienas pagrindinių pajamų šaltinių. Dėl tos priežasties jie neretai išnuomuoja dalį savo namo, buto, taip pat yra paslaugūs.

Dažnai rekomenduojama išsinuomuoti automobilį ir leistis į kelionę savarankiškai. Būtina atsiminti, kad beveik visi keliai yra mokami. Tiesa, įdomu tai, kad dažnai galite išgirsti žodį, kuris priverčia pasijauti nejaukiai. Atminkite, kad vietinių gyventojų ištartas žodis "kurva" reiškia "posūkis".

Azorų saloų grožis – nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (18)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (6)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (20)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?

Vilnius įtrauktas į UNESCO romantiškiausių Europos miestų maršrutą (20)

Penktadienį Ūkio ministerijoje buvo pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo kuriant ir vystant teminį Vilniaus maršrutą, kuris bus UNESCO įgyvendinamo projekto „Pasaulio paveldo pėdsakais Europos Sąjungoje“ dalis, rašoma pranešime spaudai.

DELFI oro balionu galės skristi ir tie, kurie anksčiau apie tai tik svajojo (1)

Jau ne vienerius metus vilniečius bei miesto svečius džiuginantis DELFI oro balionas naują skrydžių sezoną pradeda gerokai atsinaujinęs. Sostinės ir jos apylinkių padangėje skraidantis oro balionas nuo šiol galės skraidinti ir krepšyje stovėti negalinčius keleivius. Neįgalieji ar galimybės stovėti skrydžio metu neturintys asmenys kartu su kitais keleiviais galės skristi specialiose sėdėti pritaikytose vietose.