Atėnų gidas

Šis miestas dažnai vadinami Vakarų civilizacijos lopšiu ir nepaisant to, kad Graikija šiuo metu turi ekonominių sunkumų, kultūros puoselėtojai neapleidžia Atėnų.
Atėnai, Graikija
© Shutterstock nuotr.

Miesto panoramą supa 2,500 metų senumo betoninės ir akmeninės plytos, o nuo 2004 metų iškilmingai atidaryta Archeologijos Promenada. Tai daugiau nei 3 km ilgio apsuptas medžių pėsčiųjų takas, juosiantis Akropolio papėdę ir jungiantis visas didžiausias miesto archeologines vietas. Būtent dėl šio pėstiesiems skirto tako, miesto centras išvengia didelių eismo spūsčių ir išmetamųjų dujų.

Vis dėlto turistai atvyksta čia ne tik pasigrožėti senoviniais paminklais. Nepaisant šiuo metu Graikiją ištikusios ekonominės krizės, Atėnai gali pasigirti, jog yra vienas iš patraukliausių Europoje naktinio gyvenimo traukos taškų. Čia rasite visko: nuo prašmatniausių barų Monastiraki aikštėje šalia Akropolio, iki ištaigingų barų ir maisto užkandinių Kolonaki rajone.

The Daily Telegraph
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Uždarius sostinės oro uostą susivienijo Vilniaus ir Kauno turizmo centrai (2)

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (19)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (8)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (21)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?

Vilnius įtrauktas į UNESCO romantiškiausių Europos miestų maršrutą (21)

Penktadienį Ūkio ministerijoje buvo pasirašytas susitarimas dėl bendradarbiavimo kuriant ir vystant teminį Vilniaus maršrutą, kuris bus UNESCO įgyvendinamo projekto „Pasaulio paveldo pėdsakais Europos Sąjungoje“ dalis, rašoma pranešime spaudai.