Aplankė 50 šalių, kasdien išleisdami vos po 8 JAV dolerius

 (10)
Lenkų poros kelionės planas nustebino ne vieną. Keliautojai įrodė, kad pamatyti daug pasaulio šalių galima be didelių išlaidų.
© boredpanda.com nuotr.

Poros teigimu, jie nėra iš tų, kurie kelionėms gali leisti dideles sumas pinigų. Tačiau ribotos finansinės galimybės nemažina noro keliauti. Jie įsigijo autobusiuką, kurį nudažė ir dekoravo ypač nuotaikingai, susikrovė daiktus ir leidosi į kelionę.

Per šešerius metus pora apkeliavo daugiau nei 50 šalių, kasdien išleisdami vos 8 JAV dolerius.

Įsimylėjeliai nakvodamo savo autobusiuke arba palapinėse, regėdami skirtingus gamtos peizažus. Tiesa, būtina paminėti ir tai, kad kai kuriose miestuose juos į savo namus pakviesdavo vietiniai gyventojai, neretai dar ir pavaišindami vakariene.

Keliaudami kavines ar kitas maisto įstaigas jie taip pat aplenkdavo: maistą gamindavosi patys, maisto produktus įsigydami kuo pigesnius. Pavyzdžiui, viešėdami Australijoje, jie gaminosi kengūrienos kepsnį, nes būtent ši mėsa buvo pigiausia.

Keliautojai pasakojo, kad didžiausią dalį išlaidų sudarė kuras. Tiesa, kelionės metu autobusiukas buvo sugedęs, tačiau per tokį laiką jie sugebėjo išmokti jį pataisyti savarankiškai arba sulaukdavo kitų pagalbos.

„Žmonės buvo sužavėti mūsų kelionės idėja ir net neįmdavo pinigų už autobusiuko remontą“,– pasakojo mergina.

Poros kelionės akimirkos nuotraukų galerijoje:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Makalius pataria: kaip susiorientuoti atnaujintame Kauno oro uoste? (6)

Prasidėjus Vilniaus oro uosto kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcijai galime lengviau atsikvėpti – baimė, kad susidursime su nepatogumais, buvo nepagrįsta. Laikinai pagrindiniais šalies oro vartais tapęs Kauno oro uostas keleivius pasitiko ypač svetingai, o susiorientuoti jame – išties paprasta, rašoma pranešime spaudai.

Uždarius sostinės oro uostą susivienijo Vilniaus ir Kauno turizmo centrai (2)

Mobilizuoti resursai priimti Vilniaus turistus, du specialūs laikini turizmo informacijos centrai, šešiomis kalbomis parengtos kelionių instrukcijos: šių ir kitų priemonių ėmėsi Vilniaus miestas, iš anksto pasiruošęs sostinės oro uosto rekonstrukcijai, rašoma pranešime spaudai.

Keliaujantiems po Lietuvą padės nacionalinė turizmo informacijos sistema (19)

Daug metų buvęs primirštas, atsainiai ar tiesiog „kaip mokam taip” daugybės atskirų informacijos centrų vystomas vietinis turizmas keičiasi ir atgyja. Žinoma, prie to prisideda dar vienas Europos sąjungos investicijų į turizmo skatinimą ir viešinimą raundas, rašoma pranešime spaudai.

Norintiems pasakiškų atostogų lietuviai siūlo apsistoti viduramžių pilyse (8)

Didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos paieškos platforma „HomeToGo“ vasaros atostogoms siūlo įspūdingas vietas: didingas Europos pilis, įspūdingus apartamentus Niujorke ar net vieną seniausių JAV keltų, rašoma pranešime spaudai.

Lietuvos viešbučių kasdienybė: vieni neprisimena vakar gėrę, kiti vagia be sąžinės graužaties (22)

Ar teko, įsikūrus jaukiame viešbučio kambaryje su mažais dailiais šampūno buteliukais ir įvairių dydžių muilo gabalėliais, pasijusti kaip kleptomanams? Gal visi tie mieli daikčiukai nepastebimai atsiduria jūsų lagamine?