Aplankė 50 šalių, kasdien išleisdami vos po 8 JAV dolerius

 (10)
Lenkų poros kelionės planas nustebino ne vieną. Keliautojai įrodė, kad pamatyti daug pasaulio šalių galima be didelių išlaidų.
© boredpanda.com nuotr.

Poros teigimu, jie nėra iš tų, kurie kelionėms gali leisti dideles sumas pinigų. Tačiau ribotos finansinės galimybės nemažina noro keliauti. Jie įsigijo autobusiuką, kurį nudažė ir dekoravo ypač nuotaikingai, susikrovė daiktus ir leidosi į kelionę.

Per šešerius metus pora apkeliavo daugiau nei 50 šalių, kasdien išleisdami vos 8 JAV dolerius.

Įsimylėjeliai nakvodamo savo autobusiuke arba palapinėse, regėdami skirtingus gamtos peizažus. Tiesa, būtina paminėti ir tai, kad kai kuriose miestuose juos į savo namus pakviesdavo vietiniai gyventojai, neretai dar ir pavaišindami vakariene.

Keliaudami kavines ar kitas maisto įstaigas jie taip pat aplenkdavo: maistą gamindavosi patys, maisto produktus įsigydami kuo pigesnius. Pavyzdžiui, viešėdami Australijoje, jie gaminosi kengūrienos kepsnį, nes būtent ši mėsa buvo pigiausia.

Keliautojai pasakojo, kad didžiausią dalį išlaidų sudarė kuras. Tiesa, kelionės metu autobusiukas buvo sugedęs, tačiau per tokį laiką jie sugebėjo išmokti jį pataisyti savarankiškai arba sulaukdavo kitų pagalbos.

„Žmonės buvo sužavėti mūsų kelionės idėja ir net neįmdavo pinigų už autobusiuko remontą“,– pasakojo mergina.

Poros kelionės akimirkos nuotraukų galerijoje:

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Savaitės naujienų prenumerata

Naujienos

Netoli sostinės esantys Liubavo dvaro baroko pastatai tapo muziejumi (1)

Liubavo dvaro sodybos, esančios Vilniaus rajone, XVIII a. baroko architektūros ansamblio pastatai atgimė naujam gyvenimui.

Į ką būtina atsižvelgti, jei norite skraidyti pigiau? (2)

Nesuskaičiuojama galybė užsienio tinklaraščių siūlo įvairius būdus, kaip tarp Europos pigių skrydžių avialinijų siūlomų bilietų surasti pačius pigiausius.

Birštono kurortas kviečia į sveikatingumo savaitgalį

Balandžio 29-30 dienomis Birštono kurortas kviečia išbandyti jėgas ėjimo, bėgimo bei dviračių sporto renginiuose. Visą savaitgalį čia bus galima aktyviai dalyvauti, išgirsti sveikatingumo ekspertų vedamas paskaitas ar stebėti sporto renginius gryname ore.

Namelis medyje - neįprastas viešbutis džiunglių tankmėje

Watamu Treehouse – vienas nuostabiausių viešbučių, kuriame kada nors teko viešėti. Ne šiaip viešbutis, o „namelis medyje“ savo aukščiu gerokai lenkiantis aplinkinius medžius.

Žvaigždžių treneris P. Ratkevičius: kelionės – viena didžiausių vertybių gyvenime

Vienam žinomiausių šalies trenerių Pauliui Ratkevičiui kelionės seniai tapo vienu iš efektyviausių būdų atitrūkti nuo kasdienybės, pažinti skirtingas šalis ir kultūras bei pasiilgti savo mylimos veiklos. Su charizmatišku, visad pozityviu ir energingu Pauliumi kalbamės apie keliones, aktyvų laisvalaikį ir vasaras Lietuvoje.