Šiandienos horoskopas

Liepos 30 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Rūpesčių ir įtampos persmelkta diena. Dalykiniai ar kitokie pokalbiai gali pakrypti nekokia linkme. Regis, skubėsite pulti, kad tik nereikėtų gintis. Būkite taktiški, atsargūs, venkite rizikos, konfliktų.

Jautis

04.21 - 05.20
Iš ryto būkite itin atsargūs bendraudami su konfliktiškais asmenimis. Saugokitės traumų. Tikėtini svarbūs susitikimai, pokalbiai. Būkite apdairesni, aklai nepriimkite naujovių, išklausykite įvairias nuomones.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jums knietės eksperimentuoti, reformuoti, griauti visą, kas sena. Vis dėlto pasistenkite, kad diena būtų kuo ramesnė, antraip gresia nuostolis. Sumokėkite mokesčius, pagarbiai elkitės su kitais žmonėmis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Labai prieštaringa diena. Vieni įvykiai, pokalbiai skatins džiūgauti, kurti optimistinius planus, riesti nosį, kiti atrodys lyg šaltas antausis ar ledinis dušas. Nemaža nelaimingų atsitikimų, užpuolimų, traumų ar nuostolių grėsmė.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jums reikėtų stengtis kaip nors mažinti vidinę ir išorinę įtampą, antraip gali kilti krizės asmeniniuose santykiuose, sveikatos srityje. Tikriausiai susidursite su kliūtimis, jei tvarkote ūkinius, techninius reikalus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikriausiai leisite sau paišdykauti, atsipalaiduoti labiau nei paprastai. Vis dėlto naujų pažįstamų idealizuoti nederėtų, ypač jei dar nežinote, ko galite iš jų tikėtis. Nelįskite į skolas bei finansines avantiūras, saugokitės sukčių.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien nepasitikėsite kolegomis, įtariai žvelgsite į reformas darbe, politikoje. Labai lengva išprovokuoti skyrybas, ilgalaikę nesantaiką. Apdairiai elkitės su pinigais, materialinėmis vertybėmis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikėtini pokalbiai su verslininkais, žiniasklaida. Nusimato ir nauda, ir nuostolis. Tikriausiai gausite pajamų iš komercijos, ankstesnio įdirbio ir pan. Tačiau dėl tam tikro nusižengimo taisyklėms galbūt teks mokėti baudą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nuo originalumo, tolerancijos ir sugebėjimo susišnekėti iš esmės priklausys dienos sėkmė. Geriau bus, jei nesimatys abejonių, nenuoširdumo Būkite subtilesni, nedarykite spaudimo, nekelkite ultimatumų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikėtini nesklandumai reikaluose. Tai, kas atrodė žavu meilės, partnerystės reikaluose, gali atsukti kitą savo pusę. Nelabai galėsite kuo pasitikėti, nes netgi malonus elgesys gali slėpti savanaudiškus ir nelabai padorius motyvus.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien jums stigs proto aiškumo, racionalumo. Kad būtų mažiau įtampos, nesėkmių, patartina leisti labiau reikštis kitiems. Nebūkite išsiblaškę už vairo, gatvėje. Tinkamai elkitės su elektra, kompiuterine įranga.

Žuvys

02.20 - 03.20
Rytas gali pateikti nemalonių staigmenų. Jeigu nenorite susipykti su geru draugu, gerbėju, šį kartą neskolinkite jam pinigų ir nekritikuokite, neerzinkite. Beje, kritika neturėtų pralenkti savikritikos, kad liktų normalus, draugiškas balansas.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa

Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa (3)

Paskutinės liepos mėnesio ir pirmosios rugpjūčio dienos tarsi lakmuso popierėlis išryškins, ko pripildyta jūsų širdis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Šį kartą pabandysime bent jau apytiksliai išsiaiškinti, ko nori skirtingų charakterių vyrai. Žvejai žuvis skirsto į tas, kurios plaukioja paviršiuje ir giliavandenes – ir jų žvejybos būdai stipriai skiriasi.
Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)