Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 28 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nelengva diena, nors gal taip ir neatrodys. Gali pasireikšti didesnis aplinkinių reiklumas jūsų darbo kokybės, įvaizdžio, mokymosi rezultatų atžvilgiu. Pabaikite senus darbus, darykite išvadas, sumuokite rezultatus.

Jautis

04.21 - 05.20
Būsite gana lengvabūdiškai nusiteikę, kupini romantiškų planų ir svajų. Deja, kažkas nesiklostys pagal įsivaizduojamą scenarijų. Derėtų labiau saugoti vaikus ir mylimą žmogų. Neįsivelkite į avantiūras, sukčių pinkles.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikriausiai blaškysitės ieškodami, kur išlieti susikaupusią energiją. Galite nemažai nuveikti buityje, kasdieniniuose reikaluose. Tik vargu ar emocine prasme jus tenkins toks dalykas kaip rutina. Galvokite, ką kalbate ir ką žadate.

Vėžys

06.22 - 07.22
Regis, teks tvarkyti reikalus, susijusius su mokslu, komercija, reklama, ryšiais. Norėsis viską suvokti. Tai ne taip paprasta - kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Jei ką nors rimto spręsite, keletą kartų pasverkite visus "už" ir "prieš".

Liūtas

07.23 - 08.23
Derėtų nepasikliauti akla sėkme, nes lengva apsigauti meilės ir turto srityje. Bus nelengva suvokti, kas naudinga, o kas ne. Nešališkų pažįstamų pastebėjimai gali jums praversti. Kita vertus, tai suerzins, nes privers suvokti rizikos laipsnį.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būdami neužtikrinti, nedarykite lemtingų sprendimų. Lengva pakenkti pradėtam reikalui arba pradėti ne tai, ką reikia. Dalis susitarimų bus tušti, neturės eigos ir prasmės. Saugokitės sukčių.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nors būsite kūrybiški, meniški, tačiau jėgų turėsite ne tiek daug kiek norėtųsi. Net ir nedidelis alkoholio kiekis arba apgaulinga meilės pagunda gali įvilioti į keistas pinkles bei nuostolius.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Atidžiau prekiaukite, tvarkykitės darbe, nes šiandieninės klaidos gali brangiai kainuoti. Nors atrodys, kad naujos perspektyvos ranka pasiekiamos, bet gali tekti apsiriboti lėtu startu. Saugokitės vagių, aferistų, labiau rūpinkitės vaikais.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien svarbu nenumoti ranka į pareigas, priesaikas. Juo labiau, kad bus situacijų, gundančių nusižengti teisingumui ar moralei. Panašu, kad oficialus pokalbis nebus sklandus ir prireiks papildomų pastangų, kad pasiektumėte tikslą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Teks bendrauti su įtakingais asmenimis. Galbūt tam tikra prasme būsite egzaminuojami, vertinami. Galite sulaukti priekaištų dėl kažkokio nuostolio, savo ar kitų žmonių aplaidumo, nekompetentingumo, neištikimybės ar melo, intrigų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Ši diena slepia savyje daug įtampos ir pavojų. Būkite itin įžvalgūs visame tame, kas susiję su finansais, komercija, politika. Neskubėkite pulti į euforiją dėl gražiai skambančių pažadų, tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien nieko neturėtų stebinti jūsų nenuoseklumas, išsiblaškymas. Lengva susikompromituoti dėl manipuliacijų, nesąžiningumo meilės bei turto reikaluose. Vakarėlis su abejotina kompanija gali turėti nekokią pabaigą.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugsėjo 5-11 d.): ruoškitės permainoms

Lolitos horoskopas savaitei (rugsėjo 5-11 d.): ruoškitės permainoms (11)

Svarbių pasikeitimų savaitė. Mėnulio jaunatis palanki naujai pradžiai. Prasidėję mokslo metai atneš nemažai pokyčių auginantiems mokinukus. Savaitės pradžioje kartu su džiaugsmu, kad vaikai jau ūgtelėjo, gali padaugėti ir pareigų bei atsakomybių.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)