Šiandienos horoskopas

Liepos 23 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Įmanomi teigiami pokyčiai, kurie bus reikšmingi ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Norėsis pasilepinti žemiškais malonumais ir panašu, kad tam nebus kliūčių. Galbūt tik baimė išleisti per daug pinigų šiek tiek slopins entuziazmą.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien jus džiugins paprasti dalykai, teikiantys komforto, malonumo kūnui ir sielai: subilus, kiek užmaskuotas flirtas, komplimentai, gardus maistas, patogi buitis. To ir siekite - nenusivilsite.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nebloga diena, tik svarbu aplinkiniams nedemonstruoti protarpiais kylančių negatyvių emocijų. Jos neišvengiamos dėl didesnio jūsų jautrumo ir troškimo, kad viskas puikiai sektųsi be pastangų.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galite pajusti keistą vienišumo jausmą arba sąmoningai tos vienatvės ir atsiribojimo sieksite. Regis, pavargę nuo įvairių kalbų, svetimų nuomonių ir patarimų, dabar demonstruosite abejingumą viskam, išskyrus meilę bei komfortą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nauji pažįstami, jeigu tokių yra, gali jums rodyti ypatingą dėmesį, o kažkuris iš jų netgi regzti slaptą suviliojimo planą. Arba būtent jūs intuityviai pajausite, kaip galėtumėte bet ką nuginkluoti savo žavesiu ar gudrumu.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nelengva bus, jeigu tenka dirbti, bendrauti su vadovybe, pareigūnais ar daug žmonių. Vis labiau jaučiatės išvargę, trokštantys atsipalaidavimo. Norėsis pasinerti į meilės romantiką ar ką nors nekasdieniškai malonaus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Netrūks kalbų apie tolimas keliones, kultūrinį gyvenimą. Galite gauti gerą žinią, užmegzti naudingą pažintį, sulaukti svečių arba vykti viešnagėn. Tikriausiai neįprastai praleisite laiką, patirsite naujų įspūdžių.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Trokšite komforto, žavės gražūs drabužiai, papuošalai. Kils noras visapusiškai pasimėgauti gyvenimu, o tai gali nemažai kainuoti. Iš anksto pagalvokite, kam geriausia būtų skirti santaupas, kad vėliau negraužtumėte nagų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jeigu šeimoje kiltų nesutarimų dėl planuojamo pirkinio, atostogų išlaidų, ieškokite aukso vidurio. Pasirinkimo galimybės nemažos, tereikia pakoreguoti savo norus. Jeigu esate kelionėje, tikėtini ypatingi įspūdžiai ir atradimai.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Vilios išvykos į kurortą, koncertus ar pan. Yra tikimybė sutikti žmogų, kuris gali suteikti jums laimės. Galite kažką svarbaus įsigyti namams, verslo kontorai, arba apžiūrėsite objektą, kurį norėtumėte įsigyti, išsinuomoti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandieną jums gali parūpti pasilinksminimai, pobūviai, pasimatymai. Turbūt kils noras ypatingiau palepinti vaikus, mylimus žmones. Nepersistenkite planuodami siurprizus, nes tai, kas žavu jums, gali šokiruoti kitus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien beveik nepasitaikys kliūčių. Galima pradėti naują darbą, reformas, tvarkyti bet kokius reikalus, vizituoti valdininkus, nuoširdžiai reikšti savo nuomonę, skirti pasimatymus, flirtuoti ir vilioti. Tai bus naudinga arba suteiks daugiau laimės.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (liepos 21 - 27 d.)

Horoskopas savaitei (liepos 21 - 27 d.) (5)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (07 18 - 07 20) (1)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (102)

Kodėl vieniems vyrams žodis „ištikimybė“ yra praktiškai kabalos sinonimas, o kiti stipriosios lyties atstovai, priešingai – pasirengę nugyventi su išrinktąja visą gyvenimą? Rasti atsakymą į šį klausimą padės astrologija.
Kaip išsirinkti laimingą dieną vestuvėms?

Kaip išsirinkti laimingą dieną vestuvėms?  (14)

Holivudo žvaigždžių astrologas: moterys dažniausiai klausia apie antrąsias puses, vaikus, o vyrai – apie save

Holivudo žvaigždžių astrologas: moterys dažniausiai klausia apie antrąsias puses, vaikus, o vyrai – apie save  (8)

Susipykote? Kaip geriausiai atsiprašyti kiekvieno zodiako ženklo

Susipykote? Kaip geriausiai atsiprašyti kiekvieno zodiako ženklo  (41)