Šiandienos horoskopas

Gegužės 24 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Kai kuriems iš jūsų ši diena atneš didesnį populiarumą, o kai kas sulauks antausio tiesiogine arba netiesiogine prasme. Galimi kivirčai su kitaip mąstančiais. Bus sunku išlikti objektyviems, taktiškiems.

Jautis

04.21 - 05.20
Regis, teks tvarkyti su mokslu, kultūra susijusius reikalus, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Ryžtingas nusiteikimas leis lengviau įveikti kliūtis, o energija - šauniai padirbėti. Vis dėlto venkite per didelių krūvių ir išlaidų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Kažkoks dvasinis pakrikimas jausis jumyse bei aplinkinių tarpe. Būtų puiku, jeigu labiau pasitikėtumėte vieni kitais. Atsitiktiniai meilės nuotykiai, mėginimai lengvai pasipelnyti gali įtraukti į pavojingą liūną.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nervins konkurentų, oponentų išpuoliai. Santykius su antrąja puse taip pat gali ištikti laikina krizė. Regis, patirsite didžiulę įtampą, jei teks ginti savo interesus juridiniu keliu ar per viešas institucijas.

Liūtas

07.23 - 08.23
Norėsis rimtų permainų ar bent jau švaros ir tvarkos. Tai padės įveikti diskomforto jausmą. Sustiprėjusi nuojauta bei įžvalga leis giliau pažvelgti į kitų sielas bei suvokti kai kurias paslaptis. Saugokite savo bei kitų sveikatą.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien nevengsite manipuliuoti, gudrauti, jei tai bus jums naudinga. Ieškosite pramogų, elgsitės lengvabūdiškai. Reikėtų labiau paisyti aplink jus esančių žmonių įspėjimų bei patarimų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Kartu su pažįstamais žmonėmis jausitės nesmagiai be aiškios priežasties. Atrodys, kad nebeįmanoma suderinti dalykinių ir asmeninių interesų. Norėsis kažką pakeisti, atnaujinti, bet tuo pačiu stengsitės apsisaugoti nuo kitų įtakos.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Kai kam tai gali būti atradimų ir išradimų diena. Tačiau meilės, geranoriškumo bus kur kas mažiau nei norėtųsi. Geriau seksis, turintiems daugiau kantrybės, patirties ir žinių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Partnerio ar draugo poelgis jus gali gerokai nuvilti. Nelengvai spręsis juridinės problemos, jeigu jų turite. Pavojinga provokuoti priešingą lytį, jei iš tikrųjų neketinate pateisinti jumis susidomėjusio asmens lūkesčių.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Darbai seksis neblogai, ypač jei neketinate piktnaudžiauti savo padėtimi ar sukčiauti. Tačiau išlieka tikimybė, kad galite su kažkuo susipykti dėl pinigų, atsiskaitymų ar kt. Turėtumėte būti įžvalgūs, antraip galite kai ko netekti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Paaiškės, kad nelengva įgyvendinti senas svajones. Galbūt neįvykdytas įsipareigojimas mažins pasitikėjimą savimi bei pasitenkinimo jausmą. Darbuose ir kontaktuose būkite atidūs ir kantrūs.

Žuvys

02.20 - 03.20
Puikus metas pasireikšti jūsų kūrybingumui, labiau susibičiuliauti su patinkančiais žmonėmis, pelnyti jų simpatijas. Su malonumu organizuosite kolektyvinius renginius. Vis dėlto galite patirti tam tikrus psichologinius išbandymus.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 23-29 d.): laukia nuotykiai

Horoskopas savaitei (gegužės 23-29 d.): laukia nuotykiai (1)

Nuotykių, draugystės ir meilės savaitė.
Saulei keliaujant Dvynių ženklu, į pirmą planą iškils tarpusavio santykių klausimai. Tai laikas, kurį norėsime skirti vieni kitiems, kai seksis bendrauti, susipažinti, užmegzti draugystę, o kartu tai laikas, kai, Juodajam Mėnuliui pradėjus kelionę Skorpiono ženklu, jūsų santykiai gali patirti ir tam tikrą patikrinimą jausmų gilumu, sąžiningumu ir pasiaukojimu.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (7)