Šiandienos horoskopas

Gegužės 25 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien labiau galvokite, ką kalbate - galite leptelėti tai, ko nederėtų. Planuota išvyka, susitikimas gali neįvykti arba tiesiog bus pakeista data, vieta.

Jautis

04.21 - 05.20
Regis, jus domins nekilnojamojo turto reikalai, žemės ir techniniai darbai. Netikėkite itin lengvo pasipelnymo galimybe. Už viską reikia mokėti. Išlaikykite gerus santykius su giminėmis, kaimynais.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nelengva diena. Aibė darbų, emocinė įtampa. Sunku įžvelgti pastangų prasmę, toleruoti kitokią nuomonę ir paprasčiausiai ramiai sutilpti vienoje erdvėje su kitais žmogiškais individais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Nors stokosite energijos ir geros savijautos, jausite būtinybę imtis sunkių darbų. Nepersitempkite, nes galite sau pakenkti. Venkite piktnaudžiauti svaigalais, nes jis tikrai neišspręs jūsų vidinių problemų.

Liūtas

07.23 - 08.23
Situacija reikalauja konkretumo, įsipareigojimo, todėl venkite paviršutiniško išsibarstymo. Ir verčiau nesistenkite susigrąžinti to, kas prarasta, žvelkite į priekį, ieškokite naujų kelių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Norėsis suspėti nuveikti daugybę darbų, tačiau trukdys smulkūs nesusipratimai. Galbūt pajusite, kad dominančio žmogaus elgesys nėra nuoširdus ir draugiškas. Deja, vėliau gali paaiškėti, kad realiai sau kenkiate patys, o ne aplinkiniai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galite turėti rūpesčių, susijusių su kelione, egzaminu, svarbaus renginio organizavimu ar pan. Elgiantis neetiškai, einant neteisingu keliu, lengva apsigauti, išprovokuoti neplanuotus posūkius ir problemas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikriausiai eikvosite laiką, jėgas, lėšas, mėgindami įsitvirtinti trokštamoje srityje ar išsispręsti aktualią problemą. Verčiau tvarkykite namus, kuopkite šiukšles iš visų kampų. Taip apsivalę, pajusite palengvėjimą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Prieštaringų emocijų gali suteikti partneris arba gerbėjas, žmogus iš artimos aplinkos. Galite prisigalvoti nebūtų dalykų, pavyduliauti. Tikėtini teisiniai kazusai.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Darbo bus daugiau nei tikėjotės. Gali tekti padirbėti viršvalandžius arba kam nors padėti, pamokyti. Pasirūpinkite artimų žmonių bei naminių gyvūnų sveikata, higiena. Venkite abejotinų aferų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Domins su vaikais, kūryba, sportu, scena susiję projektai. Kai kas bus susiję su tam tikra rizika. Nekonfliktuokite su augančia karta dėl skonio, požiūrio į madas, politinių pažiūrų ir kt.

Žuvys

02.20 - 03.20
Aplinkiniai gali suabejoti kai kuriomis jūsų galimybėmis ir asmeninėmis savybėmis. Bet kokiuose reikaluose, derybose galvokite apie abipusių interesų patenkinimą, elkitės garbingai.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 22–28 d.): stiprių patyrimų metas

Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 22–28 d.): stiprių patyrimų metas

Stiprių patyrimų savaitė. Kai kam ji gali priminti ėjimą lynu cirke, kai svarbu apskaičiuoti kiekvieną žingsnį, nes klaidos gali kainuoti brangiai.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)