Šiandienos horoskopas

Lapkričio 29 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien pravartu save palepinti, patinginiauti. Venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių ūkinių darbų. Pasirūpinkite, kad niekas jūsų neblaškytų, jeigu turite kūrybinio darbo ar paprasčiausiai trokštate ramiai pabūti vienumoje.

Jautis

04.21 - 05.20
Jūsų draugas ar mylimas žmogus bus lengvai sukalbamas, nusiteikęs leistis į romantiškus nuotykius, eksperimentus. Tačiau intensyvus bendravimas gali išryškinti ir vieną kitą problemą. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, saugokitės infekcijų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Aplinkiniams rūpės skųstis savo bėdomis ir nelengva bus priversti juos klausytis apie jūsiškes. Prieš atsiverdami kitiems, pamąstykite, ar jiems tikrai verta žinoti jūsų paslaptis, problemas, politines pažiūras.

Vėžys

06.22 - 07.22
Puikiai pailsėsite, jeigu atitrūksite nuo rutinos, paskirsite romantišką pasimatymą, nueisite į naujausią spektaklį, paskaitysite turiningą knygą, arba tiesiog panaršysite po internetą, pabendrausite su įdomiais pašnekovais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien palanku imtis išsamaus tvarkymosi. Be gailesčio atsikratykite šlamšto, trukdančio laisvai alsuoti. Jeigu trokštate meilės, pirmiausia stenkitės ją išreikšti patys, būkite aistringi, gundantys, bet pakankamai subtilūs.

Mergelė

08.24 - 09.23
Gali išsiveržti įtampa, jausmai, kurie ilgai kaupėsi. Turbūt pajusite didelį palengvėjimą, o galbūt ir nudžiuginsite jus dominantį asmenį ar partnerį. Jei svečiuositės pas draugus ar gimines, nepamirškite saiko valgydami ir gerdami.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Svajosite apie gražų, švarų ir saugų asmeninį pasaulėlį ir to energingai sieksite. Tik įsismaginę neišleiskite visų santaupų nebūtinoms dizaino detalėms, naujiems drabužiams ar kosmetikai. Jei netingėsite, imkitės ūkinių darbų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Diena pažers pagundų. Trauks skaniai pasmaguriauti, paskirti pasimatymą, patirti romantikos, sudalyvauti pramoginiame renginyje. Pasirinkite tai, kas atitinka jūsų galimybes. Atsižvelkite ir į vaikų poreikius.

Šaulys

11.23 - 12.22
Teks atkreipti dėmesį į nepadarytus buitinius darbus. Nelengva bus viską suspėti, nes jausitės kiek ištižę, nervingi. Galimi nesusipratimai bendraujant. Verčiau nelieskite praeities ir neprisiminkite senų nuoskaudų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Trauks graži aplinka, maloni draugija. Intensyviai ir maloniai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, nesunkiai įsiminsite naują informaciją. Pravartu paskaityti, pasimokyti, pasiklausyti žiniasklaidos pranešimų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Kažin ar kam nors nuoširdžiai rūpi jūsų gerovė. Tačiau šiandien galite gauti naudingų patarimų ir sulaukti pagalbos. Be to, galima pramoga, komplimentai, išsvajotas pirkinys. Ir duosite, ir patys gausite.

Žuvys

02.20 - 03.20
Komplikuotus asmeninius santykius bus nesudėtinga pagerinti. Pirmi parodykite iniciatyvą, paskambinkite. Pagirkite kitus, negailėkite komplimentų užuot jų laukę patys. Tik pernelyg neišlaidaukite ir saugokite piniginę.
Savaitės horoskopas
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 28-11 30)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Neatskleistų talentų horoskopas: sužinok, kas tau sektųsi labiausiai

Neatskleistų talentų horoskopas: sužinok, kas tau sektųsi labiausiai  (19)

Kaip dažnai mes gailimės dėl praleistų galimybių, nors atrasti savyje talentą niekuomet nevėlu. Astrologė Natalija Šaroch mano, kad laikas tarp 35 iki 45 metų – pats tinkamiausias. Mes jau daug žinome ir dar daug galime. Taigi ką mums pataria žvaigždės?
Laimė ir sėkmė: ką išduoda mūsų veido bruožai

Laimė ir sėkmė: ką išduoda mūsų veido bruožai  (18)

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą  (19)

Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)