Šiandienos horoskopas

Sausio 31 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Pastangos geriau susitvarkyti buitį, įtikti artimiesiems tikrai nebus bevertės, tačiau pasistenkite racionaliai leisti pinigus. Teikite dvasinę šilumą, nuoširdžiai domėkitės artimųjų reikalais, o ne stenkitės atsipirkti daiktais, pinigais.

Jautis

04.21 - 05.20
Būsite smalsūs, nuovokūs, kitus stebinsite savo žiniomis. Šiandien išties turėtumėte pasikliauti savo protu, nuojauta ir jėgomis. Aplinkiniai bus gana geranoriški, bet linkę padėti tik tuose reikaluose, kurie jiems nieko nekainuoja.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Aktualiausi šiandien bus finansų ir turto klausimai. Savo reikalais, visų pirma, rūpinkitės patys, nesitikėdami niekieno malonės. Jeigu visokiais būdais stengiatės rasti naują ar papildomą pajamų šaltinį, kažkokių galimybių atsiras.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien aktyviai bendrausite, tarsitės dėl aktualių dalykų. Šie susitarimai turės būti vykdomi, tad galvokite, ką darote. Saugokitės perdėtų emocijų ir lengvabūdiškų poelgių.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien gali būti nelengva laikytis suplanuoto ritmo, nes jūsų nuotaika ir būsena bus tinkama tik tinginiavimui. Vis dėlto galima nauda iš konfidencialios veiklos, labdaros, meno.

Mergelė

08.24 - 09.23
Tai puiki diena draugystei ir meilei, todėl tam teikite prioritetą. Jeigu norite užmegzti naują pažintį, labai stengtis neteks - jūs savaime trauksite žmones ir žadinsite romantiškus jausmus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Metas pagalvoti apie rimtus reikalus. Planuokite savo ateitį, nepraleiskite palankių šansų. Kažkokią naujieną galite išgirsti iš antrosios pusės. Galbūt tai jus sužavės.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Pajusite poreikį keistis patys ir pakeisti aplinką. Parūps kelionės, kultūriniai renginiai arba su studijomis, karjera susiję klausimai. Gana neblogai juos aiškinsitės, ypač jei atsiras pagalbininkų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Gilinsitės į situaciją, besiklostančią santykiuose su aplinkiniais. Tikriausiai labiau rūpės ne savi privatūs, o jų reikalai. Pasižymėsite psichologine įžvalga.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien trokšite ypatingų jausmų, romantikos. Panašu, kad jūsų viltys pildysis, ypač jeigu suinteresuotas asmuo matys, kad nesielgiate lengvabūdiškai.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandieną labai kūrybingai darbuositės, o jeigu tokie darbai nerūpi, ypatingą dėmesį skirsite vaikams, jų laisvalaikio organizavimui. O galbūt užsiimsite savimi, tobulinsite įvaizdį, lankysitės grožio, madų salonuose.

Žuvys

02.20 - 03.20
Ši diena gali pareikalauti gana praktiškų sprendimų komercinių, turto, nuomos reikalų srityje. Antroje dienos pusėje labiau pastebėsite priešingos lyties privalumus ir viliones.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.)

Horoskopas savaitei (sausio 26 - vasario 1 d.) (10)

Sužinokite, kas jūsų laukia ateinančią savaitę, kurios dienos palankios, kurios - ne.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (01 30-02 01)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus

Sėkmę nešantis akmuo: gydo sielą, žadina aistrą, pritraukia pinigus  (18)

Švytintys, it juose būtų įkalintas saulės spindulėlis, arba žėrintys, it sumaišyti su smulkiomis aukso dulkėmis, – taip įprastai atrodo saulės akmenys. Jų randama tik keliose pasaulio vietose. Vieni primena skaidrius oranžinius opalus, kiti yra sodriai rausvai rudos spalvos, treti, patys rečiausi, gali žavėti net žalsvais ar raudonais atspalviais. Visi saulės akmenys turi magiškų savybių ir neša sėkmę.
Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Liūtą  (39)

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų

Meilės horoskopas 2015 m. 12-ai Zodiako ženklų  (5)

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia

2015 m. meilės horoskopas: kas mūsų laukia  (8)