Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 21 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Iki pat vakaro rūpės pramogos, meilė arba vaikai, jiems skirti renginiai ir pan. Panašu, kad šį tą gražaus nupirksite vaikui arba antrajai pusei. Vakare jau apniks mintys apie numatomus darbus, visomis prasmėmis ruošitės rytojui.

Jautis

04.21 - 05.20
Iki pat vakaro maloniausiai jausitės namuose arba ten, kur esate įpratę būti savaitgaliais. Vilios gardus maistas, turbūt išbandysite naujo patiekalo receptą. Vakaras gali būti romantiškas, su meilės vilčių išsipildymais.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien būsite aktyvūs, plepūs, tik nederėtų imtis ilgai užsitęsiančios veiklos, nes jums norėsis greito rezultato bei trumpų kontaktų. Vakarą skirkite šeimai, juk reikia pasirūpinti buitimi, pasidomėti šeimos narių reikalais, nuotaikomis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tai diena, kai būsite nusiteikę pasirūpinti kūno poreikiais, komfortu. Galvosite ir apie žemės darbus, verslą. Regis, kils ūpas ką nors skanaus pagaminti ir pasikviesti svečių. Vaikai, draugai, kaimynai tikrai neatsisakys pasmaguriauti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Ši diena turėtų būti rami, leidžianti skirti visą dėmesį sau - pažvejoti, pagrybauti ar kt. Galbūt tik vakare jau teks pastebėti ir kitus asmenis iš artimos aplinkos bei juos išklausyti ar susirašinėti, "skaipintis" ir pan.

Mergelė

08.24 - 09.23
Beveik iki pat vakaro būsite tingūs lyg snaudžiantys katinai. Ir tikrai nesidžiaugsite raginimais ką nors fiziškai veikti, aktyviai dalyvauti. Visgi į vakarą atkusite, tad kažko ėmęsi nenoromis, vėliau galbūt džiaugsitės neatsisakę.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Per dieną prisibendrausite , jeigu ne realiai, tai virtualiai per socialinius tinklus. Pastaruosiuose ir meilės prisipažinimų galite sulaukti. Kaip bebūtų, vakare turbūt jausitės lyg apsinuodiję bendravimu ir norėsis tik vienumos.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Gerai jaustis jums gali trukdyti didelės ambicijos, pavydėjimas kitiems jų pasiekimų, nuopelnų ar kt. Domėjimasis politika irgi vers susidurti su negatyvu. Laimei, į vakarą jūsų siela šiltės, daugės meilės, džiugins draugų dėmesys.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jei buvote toli išvykę, tai tik vakare parsirasite namo ir pradėsite nerimauti dėl numatomų darbo reikalų, būsimo oficialaus pokalbio. O jei dieną prakiurksojote prie interneto, vakare kils įtampa, kad kažko nepadarėte, neparuošėte rytdienai.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien galite vykti į prekybos centrus arba domėtis finansų politika, buhalterinėmis naujovėmis, kreditavimu, palūkanų normomis, muitais, pinigų keitimais ir kt. Rasite naudingos informacijos.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien turbūt nepatirsite vienatvės, nes jūsų draugijos kažkam labai reikės. Veikiausiai partneriui, antrajai pusei. O jeigu tokios neturite, tai potencialiam meilės partneriui arba žmogui, kuris pageidauja jūsų tarpininkavimo, paskolos ar kt.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jums bus malonu leisti laiką, rūpinantis gyvūnais ar augalais, jų priežiūra, sveikata, grožiu. Namų ruoša, mityba, drabužiai, higiena bus bene aktualiausios temos. Vakare nepatingėkite skirti dėmesio gyvenimo partneriui.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (rugsėjo 22-28 d.)

Horoskopas savaitei (rugsėjo 22-28 d.) (6)

Sužinokite, kokia jūsų laukia savaitė, ką žada žvaigždės:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (09 12-09 14)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)