Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 01 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Kunkuliuote kunkuliuos jausmai, aistros. Neleiskite jausmams užgožti sveiko proto, būkite atsargesni, tuomet galėsite tikėtis puikių rezultatų. Nusimato konfidencialus susitarimas arba informacija. Gana lengva užkibti ant sukčių kabliuko.

Jautis

04.21 - 05.20
Aktyvūs asmenys privers jus atlikti tai, kas neatidėliotina, kad ir kaip tingėtumėte. Išgirsite įvairių gandų, apkalbų. Tačiau ir jums nestigs sugebėjimo regzti intrigas, manipuliuoti. Saugokite savas ir svetimas paslaptis, būkite korektiški.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galite turėti reikalų su socialinėmis tarnybomis, visuomeninėmis organizacijomis. Tikėtina informacija, kuria sugebėsite sėkmingai pasinaudoti drauge su bendraminčiais, partneriais. Dėmesio ženklų tikriausiai sulauksite iš seno gerbėjo.

Vėžys

06.22 - 07.22
Diena turėtų būti nebloga, darbai rezultatyvūs. Gali pasipildyti piniginė. Tik nebūkite patiklūs su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais, nežiopsokite kelyje. Vakare nepatartina jokia rizika. Pasisaugokite elektros iškrovos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nusimato pažintys, darbai, galimybės, daugės pasitikėjimo savimi. Kažkokios jūsų viltys taps beveik įgyvendinamos, jeigu sugebėsite žengti deramą žingsnį. Galbūt sunku bus išmesti iš galvos spontanišką meilės nuotykį.

Mergelė

08.24 - 09.23
Neuždelskite skolų grąžinimo ar jų atsiėmimo. Iš dominančio asmens sulauksite įdomaus pasiūlymo. Bus daug iliuzijų, intrigų. Neužkibkite ant sukčių kabliuko, nebūkite patiklūs. Pravartu peržiūrėti finansinius dokumentus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Diena bus produktyvi, jeigu nuosekliai sieksite numatyto tikslo, nekreipdami dėmesio į replikas. Galimas pasiūlymas sudaryti bendradarbiavimo ar tarpininkavimo sutartį. Vakare galite pasielgti neatsakingai, patirti sukrėtimą.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Regis, produktyviai padirbėsite, kartu rasite laiko paflirtuoti su kolegomis ir klientais. Nesivelkite į abejotinus, dvigubus žaidimus. Vakaras ne itin palankus sveikatai. Galimas netikėtas susitikimas.

Šaulys

11.23 - 12.22
Jums seksis sublizgėti kūrybos, meno srityje. Artimieji, vaikai arba mylimas žmogus iš jūsų turbūt sulauks paslaptingo siurprizo ar pokšto. Arba būtent jūs to sulauksite iš minėtų asmenų. Atsargiai kelyje.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Gali atsirasti neatidėliotinų reikalų, naujos informacijos. Jeigu įvyks kas nors nenumatyta, svarbu nepasimesti, pasitikėti savimi. Laisvalaikiu netingėkite pasirūpinti buitimi, kai ką paremontuoti, išsamiai sutvarkyti, padėti šeimos nariams.

Vandenis

01.21 - 02.19
Domins įvairi informacija, didės noras mokytis, atnaujinti žinias, trauks kolektyvinis šurmulys, diskusijos. Galite įsigyti kažką iš technikos. Tačiau nepasitikėjimo, abejonių turbūt sukels antroji pusė, partneris.

Žuvys

02.20 - 03.20
Gana produktyvi diena. Galite gauti atlyginimą ar papildomai užsidirbti pinigų iš kokios nors veiklos. Tikriausiai seksis pretenduoti į norimą darbo vietą. Vis dėlto tykos apgaulės, intrigos, arba atpildas už jūsų sukčiavimus ar klastas.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė (4)

Netikėtumų kupina savaitė, praskaidrins nuotaiką susitikimais su seniai matytais draugais, naujais darbų pasiūlymais ir geromis galimybėmis imtis savo svajonių įgyvendinimo.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Karšti vasaros vakarėliai, jaudinančios pažintys, egzotiškos glamonės. Ir visa jūra malonumų… Rugpjūtis būna tik kartą metuose ir praleisti jį reikia būtent taip!
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)