Šiandienos horoskopas

Balandžio 30 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien nusimato daug kontaktų. Tikriausiai turėsite progą pamatyti, kas yra tikrieji draugai ir gerbėjai, o kam naudinga tokiais apsimesti. Beje, ir jūs patys nevedžiokite už nosies žmogaus, su kuriuo niekuo neketinate dalintis.

Jautis

04.21 - 05.20
Nebus sunku apginti savo nuomonę, jei ją turite. Tačiau venkite ginčo vien dėl parodymo, kad turite savų ambicijų. Stenkitės bent trumpam pasprukti nuo sunkių minčių bei kalbų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ši diena gali tapti nemaloni dėl įsisiūbavusių ambicijų, neobjektyvių reikalavimų sau ar artimiesiems, mylimajam, vaikams. Savo patarimus, pamokymus pasilaikykite sau, nes jie nebus tinkamai suprasti ir įvertinti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Ši diena gali pareikalauti neplanuotų išlaidų, kurios nemaloniai paplonintų ir šiaip jau nedidelį šeimos biudžetą. O kur dar antrosios pusės paverkšlenimai bei priekaištai. Tokia įtampa gali atsiliepti jūsų sveikatai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Bus sunku įtikti aplinkiniams, ypač antrajai pusei. Galite sužinoti, kad esate neverti pasitikėjimo bei nuoširdžių jausmų. Pasistenkite išsiaiškinti kitų motyvus. Visgi brandūs meilės jausmai suteiks ypatingų potyrių ir dar labiau sustiprės.

Mergelė

08.24 - 09.23
Jūsų pastangos kažką padaryti, įgyvendinti seniai sumanytą planą nenueis veltui, bet lengva nebus. Galite pasijusti kiek nusivylę, kad kelias į tikslą toks ilgas. Jums tereikia šiek tiek pailsėti, bent trumpam pakeisti aplinką ar veiklą.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien būsite nusiteikę išreikšti savo meilę taip, kaip ją jaučiate. Visgi nereikėtų priiminėti jokių lemtingų sprendimų mylimo žmogaus ar vaikų atžvilgiu. Neleiskite, kad kiti manipuliuotų jumis, ypač jei tai jums nuostolinga.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Regis, pajusite nenumaldomą rūpestį dėl namų, artimųjų. Gali kartotis nemalonios praeities situacijos, užplūsti prisiminimai. Galite atlikti didelius namų ruošos darbus ar kaip reikiant pasidarbuoti sode, sodyboje.

Šaulys

11.23 - 12.22
Mintys suksis apie išvykas, vizitus į svečius. Teks daug bendrauti, o gal netgi dirbti iš anksto nenumatytus darbus. Skubėdami galite nepastebėti kažkokių svarbių smulkmenų, tad nepatariama pasikliauti emocijomis, pirmu impulsu.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tai diena, kai pravartu kiekvieną veiksmą nuodugniai apgalvoti, pasverti. Pavyzdžiui, jei susigundysite pirkti brangų daiktą, gerai pagalvokite, ar kaip tik jo jums dabar reikia. Būkite pakantesni savo vaikams, mylimam žmogui.

Vandenis

01.21 - 02.19
Pasižymėsite padidėjusiu jautrumu. Pasistenkite apsišarvuoti kantrybe ir taikiomis nuostatomis. Venkite diskusijų su tais, kurių nuomonė daugeliu klausimų ryškiai skiriasi nuo jūsų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien esate pernelyg jautrūs, kad mąstytumėte racionaliai. Nepatartina kur nors vykti ar intensyviai bendrauti. Derėtų rinktis vienatvę, ramybę, poilsį, užsiimti menine kūryba. Pasisaugokite avarijų, venkite alkoholio.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (balandžio 18 - 24 d.): emociškai jautri savaitė

Horoskopas savaitei (balandžio 18 - 24 d.): emociškai jautri savaitė

Emociškai jautri savaitė, kurios dienomis, nors ir įsisukę į kasdieninių darbų verpetą norėsime sustoti ir pagalvoti, kur bėgame, kur skubame. Kaip dažnai skubame gyventi, per gyvenimą lėkdami dideliu greičiu, nesurasdami laiko sustoti ir pasidžiaugti gėlės žiedu, parskridusių paukščių giesme, jus mylinčių akių žvilgsniu, artimo žmogaus rankų bei žodžių šiluma. Raskite šią savaitę tam laiko.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (7)