Šiandienos horoskopas

Vasario 08 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien būsite komunikabilūs, diplomatiški. Sugebėsite suprasti kitaip galvojančius, mokėsite sujungti įvairius žmones, padaryti gerą įspūdį. Iš neabejingo gerbėjo galite sulaukti dviprasmiškų pasiūlymų. Geriau nesusigundykite.

Jautis

04.21 - 05.20
Tai pareigų diena. Nusimato oficialūs pokalbiai, naujų įsipareigojimų galimybė. Atsakingai žiūrėkite į tai, ką žadate, prisiekiate, dėl ko lažinatės ir pan. Nuo prisiimtų įsipareigojimų nebeišsisuksite.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nebloga diena protinei, kūrybinei veiklai. Pirmąją dienos dalį teks nardyti po senus darbus, tačiau jau domins ir naujovės. Popiet daugės polėkio. Tai, ką planuosite, ko trokšite, gali pradėti pildytis, tad jauskitės atsakingi už savo mintis.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tikriausiai bus aptartas darbo, uždarbio, paskolos, papildomų priedų klausimas, išmokėta kompensacija ar anksčiau uždirbti pinigai. Mėginsite gerinti savo gyvenimo kokybę, dairydamiesi naujų galimybių užsidirbti pinigų ar jų tiesiog gauti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jūsų jausmai bus gana įtempti. Galbūt teks rinktis iš kelių variantų, ir situacija neatrodys paprasta. Daugiau iniciatyvos perleiskite partneriui, pašnekovams. Tačiau nepatartina išpūsti savo nuopelnų, kištis į svetimus reikalus, kitus kritikuoti

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite pareigingi, lengvai tvarkysite kasdienius reikalus, ūkio darbus. Labiau parūps sveika mityba, dieta, mankšta, madingi drabužiai. Galbūt ką nors įsigysite ar pradėsite lankyti sportinius, meninius užsiėmimus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Būsite protiškai ir fiziškai aktyvūs, kūrybingi, mielai šmaikštausite su priešinga lytimi, kolegomis. Galimas reikšmingas susitarimas, sceninis pasirodymas, honoraras, arba pasiryšite "aklam pasimatymui".

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandieną būsite nusiteikę daug dėmesio skirti namams, mylimiems žmonėms. Sustiprės jūsų nuosavybės jausmas, kils noras šeimininkauti. Skaičiuosite, kiek galite skirti lėšų artimųjų poreikiams, buities pagerinimui. Saugokitės traumų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Būsite nusiteikę gilintis į aktualius klausimus, kaupti informaciją, ją apdoroti, rašyti laiškus, bendrauti. Darbo ar mokslo tikslais gali būti planuojama kelionė. Nesivelkite į intrigas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nebloga diena tvarkingiems, apskaičiuojantiems žmonėms. Gana sklandžiai seksis prekyba, turto, nuomos reikalai. Tikriausiai jus lydės sėkmė, sudarant ilgalaikes sutartis, perkant ir parduodant ilgalaikį turtą.

Vandenis

01.21 - 02.19
Ko besiimtumėte, visur įnešite originalumo, sugebėsite sumaniai pasireklamuoti. Trokšite pasiekti kažko daugiau negu iki šiol. Galite imtis naujų projektų. Pasitelkite artimus žmones, kolegas. Neprovokuokite agresijos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien labiau įsiklausykite į savo sielos poreikius, išsiaiškinkite, kas jums neduoda ramybės. Intuicija jums padės priimti teisingus sprendimus. Gali atsiskleisti kažkokia paslaptis. Nelįskite į abejotiną veiklą, jeigu tam nėra būtinybės.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas

Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas (8)

Švenčių savaitė. Vasario antroji savaitė prasidės Naujaisiais Ugninės Raudonosios beždžionės metais pagal kinų kalendorių. Tai didelių pokyčių laikas, kai įvertinę pasiekimus, ir išsikėlę tolesnius tikslus, pasidžiaukite su brangiais jums žmonėmis šventišku vakaru prie žvakių, su įdomiais žaidimais ir pramogomis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (1)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 m. fortūna bus palanki tiems, kas niekada nenusimena ir moki prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių, iš kiekvienos situacijos gauna jei ne naudos, tai bent pamoką, kas turi humoro, su kuriuo reaguoja į viską, kas vyksta.
2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (6)

Astrologės Lolitos prognozė: kokie bus 2016-ieji – Ugninės Raudonosios Beždžionės metai

Astrologės Lolitos prognozė: kokie bus 2016-ieji – Ugninės Raudonosios Beždžionės metai  (14)

2016 metų horoskopas Žuvims

2016 metų horoskopas Žuvims  (6)