Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 01 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nervingai gali prasidėti ši diena, ypač jeigu naktį nevengėte abejotinų nuotykių, netinkamai elgėtės su antrąja puse ar pan. Branginkite, ką turite, nes, jeigu neteksite, vargu ar galėsite sau atleisti.

Jautis

04.21 - 05.20
Iš ryto susinervinsite, jeigu sau nepatiksite veidrodyje ar išgirsite nemalonią repliką dėl išvaizdos. Užuot pykę, apsitvarkykite, tinkamai apsirenkite. Turėsite nemažai darbo, tad pasistenkite atskirti antraeilius dalykus ir veikti nuosekliai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jums šiandien kur kas labiau rūpės šeima, vaikai, meilė nei kokios nors globalinės problemos ar visuomenės aktualijos. Palankus metas pramogavimui. Galite su polėkiu reikštis scenoje, šou versle. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Diena turėtų būti nebloga, tačiau iš ryto venkite bet kokios rizikos. Jeigu prisilaikysite tikrųjų vertybių, neiškraipysite to, kas yra teisinga, šios dienos įvykiai išeis į naudą. Rinkitės tai, kas patikima, tikra, o ne ekscentriška ir panašu į avantiūrą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Nors visą dieną užsiimsite tuo, kas jums dabar aktualiausia, mintys klajos toli nuo kasdienybės, gal net už jūrų marių. Šiuo atveju išties geriau yra žvirblis rankoje nei erelis ore.

Mergelė

08.24 - 09.23
Norėsis plaukti pasroviui, nieko negalvojant, tačiau teks rūpintis būtinais pirkiniais, svečių vaišinimu, dovanomis ar pan. Nervins išlaidos, partnerio kaprizai, bet džiugins artimųjų palaikymas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Labai įtempta diena ir emocine, ir kitomis prasmėmis. Jeigu rytą pradėsite šeiminiu barniu, popiet gal ir susitaikysite, tačiau blogos nuotaikos strėlės jau bus paleistos į visas puses, ir ne viena gali grįžti bumerangu.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Bus sunku imtis ko nors konkretaus, dalykiško, būti šurmulyje, nes jums reikia arba poilsio, arba atsiribojimo nuo visko ir pasibuvimo su mylimu žmogumi, pabėgus į kokią negyvenamą salą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Regis, pavydėsite pažįstamiems, kurių nevaržo aplinkybės ir gali keliauti kur panorėję. Tuo tarpu jums teks taikytis prie kitų žmonių grafikų ir poreikių arba vykti ne visai ten, kur pageidaujate. Nepainiokite dalykinių ir meilės reikalų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jeigu būsite atkaklūs ir santūrūs, sulauksite pagarbos bei įgyvendinsite savo planą. Nereikia tenkinti aikštingų kaprizų, tačiau mandagiai paaiškinkite savo poziciją, užuot rodę ambicijas, valdingumą. Tai sustiprins meilės santykius, jei jie tikri

Vandenis

01.21 - 02.19
Jeigu iš pat ryto sugadinsite santykius su mylimu žmogumi, ką nors įžeisite ar sužalosite gatvėje, geros dienos galite nebesitikėti. Verčiau suvaldykite norą rizikuoti. Laikykitės taisyklių, etiketo, tradicijų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Staiga jums ims atrodyti, kad kažko bauginamai stokojate arba per akimirką galite prarasti. Psichologinė įtampa bus kur kas mažesnė, jei šalia yra patikimas mylimas žmogus, o permainos vyksta pagal numatytą planą, be staigmenų.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.)

Horoskopas savaitei (liepos 28 - rugpjūčio 3 d.) (3)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei! Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (07 18 - 07 20) (1)

Kas tavęs laukia šį savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (23)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (104)