Šiandienos horoskopas

Spalio 10 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Kad ir kuo šiandien užsiimsite, turėtumėte pasiekti norimą rezultatą, jei tik tam užtenka vienos dienos. Gali pakenkti per didelis pasitikėjimas užsieniečiais bei nepažįstamais tarpininkais, talkininkais.

Jautis

04.21 - 05.20
Trauks meilės nuotykiai, pramogos. Tačiau ne viskas klostysis sklandžiai. Romantiškas iliuzijas gali išsklaidyti nemalonus incidentas. Gal tai bus pavydo scena, kurią turėsite išgyventi.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jeigu nuoširdžiai bendrausite su šeimos nariais, kartu šio to imsitės, tikriausiai visi ramiai praleisite laiką, apsitvarkysite buitį. O mėgindami išvengti šeimyninių pareigų turbūt užsitrauksite artimųjų nemalonę ar netgi iškils šalta siena.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galite sėkmingai įgyvendinti planus, susijusius su transportu, pervežimais, reklama. Dėl svarbaus reikalo galite susitarti su kaimynu, giminaičiu arba tiesiog lankysitės pas artimus žmones, susitiksite su draugais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Galimos pajamos iš paskolų suteikimo, nuomos, individualių paslaugų, prekybos, arba jums parūps svarbūs pirkiniai. Derėtų neprarasti saiko mėgaujantis gyvenimo malonumais, gardumynais.

Mergelė

08.24 - 09.23
Diena bus kūrybinga, aktyvi. Energijos antplūdį pasistenkite išlieti naudingai. Galimos pavydo scenos, meilės nesusipratimai. Pasiseks, jeigu stiprus neapykantos pliūpsnis nesunaikins šiltų jausmų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Nelengva bus bendrauti, teks pasitelkti kantrybę ir supratimą. Jausite, kad kažkas keista vyksta už jūsų nugaros, kad daug kas garsiai nepasakoma ir sunku suprasti, kas jus palaiko, o kas veidmainiauja.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikriausiai teks pasirūpinti artimų žmonių, draugų reikalais, aiškintis asmeninius santykius. Būsite gana veiklūs, todėl jei turite kokių nors darbų, nedelsdami jų imkitės. Nekelkite pavydo scenų. Būkite tolerantiškesni.

Šaulys

11.23 - 12.22
Vargu ar pavyks išvengti nepalankių įtakų bei aplinkybių šeimoje, bendraujant su partneriu. Būtų neprotinga pasiduoti emocijoms ir iškloti viską, ką galvojate. Galite įskaudinti artimą žmogų arba patys būsite įskaudinti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galite gauti žinią iš toli arba patys kažkur vyksite, dalyvausite. Jūsų šiandienos pamąstymai, pasisakymai kitiems gali padaryti ne tik gilų įspūdį, bet ir tam tikra prasme padaryti įtaką jų veiksmams, apsisprendimui.

Vandenis

01.21 - 02.19
Suksite galvą, kaip čia ėmus ir praturtėjus per vieną dieną. Toli gražu ne visi sumanymai bus padorūs ir realistiški. Pasitelkite ne vien fantaziją, bet ir išmintį.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galite susitikti su oponentais, dalyvauti diskusijoje. Kažkas kurstys jumyse neįprastus įgeidžius ir ambicijas. Bet kokia kaina norėsis pasiekti savo. Kad tik ji nepasirodytų per didelė.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (spalio 5-11 d.): laukia permainos, gyvenimas versis aukštyn kojomis

Lolitos horoskopas savaitei (spalio 5-11 d.): laukia permainos, gyvenimas versis aukštyn kojomis (7)

Savaitė prasidės gana emocingai. Mėnulis spalio 5 d. keliaus Vėžio ženklu. Tai didins jūsų jautrumą, emocingumą, poreikį supratimo ir švelnumo. Pamažinkite tobulumo siekius ir įvertinkite šalia esančių pastangas.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs

Astrologai perspėja: artėja dalinis Saulės užtemimas, būkite kantrūs ir atsargūs  (34)

Rugsėjo 13 d. žada būti įtempta - vyks dalinis Saulės užtemimas. Nors ir Lietuvoje jo ir nesimatys, poveikį, ypač jautrūs žmonės turėtų pajusti. Jau rugsėjo 12 d. galite būti labiau sudirgę, jautriau reaguoti į kiekvieną smulkmeną, būti linkę ginčytis ir nenusileisti.
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (7)