Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 03 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Ryžtingai kibsite į mokslus arba sieksite perspektyvų darbe. Galimi svarbūs susitikimai, renginiai arba reikšmingos naujienos iš toli. Vakaras gana palankus meilei.

Jautis

04.21 - 05.20
Neblogas metas komercinei, finansinei veiklai, mokslui, meilei. Gali atsinaujinti ryšys, dėl kurio nebepuoselėjote vilčių. Romantiška pažintis gali užsimegzti komandiruotėje, tvarkant verslo reikalus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Kaltindami kitus, nieko nelaimėsite, nebent susipriešinimą ir problemas. Galbūt pernelyg dramatizuojate. Visiškai įmanoma situaciją pasukti taip, kad vietoj konkurentų ir priešų įgytumėte puikių partnerių.

Vėžys

06.22 - 07.22
Visa galva pasinersite į darbų verpetą. Seksis tarpininkauti, mokyti, ruošti straipsnius, interviu ir kt. Jeigu eisite į darbo pokalbį, padarysite gerą įspūdį ir turėsite galimybę įveikti visus konkurentus.

Liūtas

07.23 - 08.23
Aplinkybės vers pasirūpinti pinigų, turto reikalais, dokumentais. Vos spėsite tenkinti augančius vaikų ar augintinių poreikius. Nemažai dėmesio reikalaus ir romantinis interesas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite nusiteikę nuoširdžiai pasirūpinti šeimos nariais, spręsti jų problemas. Artėjant vakarui mintys, norai vis labiau kryps pramogų, linksmybių ir meilės romantikos pusėn. Regis, jūsų viltys pasiteisins su kaupu.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galite sužinoti, kokį siurprizą slapta jums ruošia artimas žmogus. Arba gali būti, kad išgirsti gandai, konfidenciali informacija pasitarnaus jums ar šeimos nariui. Vakaras žada žavių meilės akimirkų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Dvasinio bei fizinio komforto pastebimai padaugės. Gali kilti vilčių, susijusių su nauju darbu, verslu, partneryste. Jeigu skolinsitės pinigus ar vertingus daiktus, turėkite omeny, kad skolas reikės grąžinti.

Šaulys

11.23 - 12.22
Būsite jautrūs ir turbūt labiau suprasite, užjausite kitus žmones. Popiet tiktų tartis, derėtis dėl atlygio už darbą ar paslaugą, dėl projekto finansavimo, kredito, sutarties, norimos prekės. Vakaras budins romantiškus jausmus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Elgsitės ir kalbėsite tarsi aiškiaregiai. Nors kai kam galite atrodyti atitrūkę nuo realaus gyvenimo aktualijų, praktinių reikalų, jie klysta - jūs puikiai numatote perspektyvą, intuityviai ir logiškai mąstote.

Vandenis

01.21 - 02.19
Didelę vertę jums turės draugiški ryšiai. Galite tikėtis nesavanaudiškos pagalbos, pažįstamų žmonių palaikymo, užtarimo. Nevenkite naujovių ir naujų pažinčių ar permainų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tiktų pasidomėti kita darbo vieta, kitokiu įvaizdžiu, pradėti gydymosi ar grūdinimosi seansą, užmegzti naujas pažintis. Turėsite rūpesčių, jeigu ruošiatės profesinei atestacijai, naujoms užduotims, kelionei.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (rugsėjo 1-7 d.)

Horoskopas savaitei (rugsėjo 1-7 d.) (7)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (08 22-08 24)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)