Šiandienos horoskopas

Kovo 28 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nesistenkite visko tempti vieni, ypač jei esate užsikrovę sunkią naštą. Dalinkitės pareigomis su kitais. Regis, padaugės ginčų, nesutarimų su artimaisiais. Jeigu jautriai į tai reaguosite, ramių nervų ir taikos neišsaugosite.

Jautis

04.21 - 05.20
Galite gauti įdomios informacijos, neblogą pasiūlymą. Tačiau panašu, kad rūpesčių sukels sveikatos ar nuosavybės problema, arba nesusikalbėjimas su kažkuo iš artimos aplinkos žmonių, išaiškėjusi klasta, apgaulė.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Malonumo šiandien teiks tai, kas susiję su papildomomis pajamomis, trokštamais pirkiniais ir romantika. Vis dėlto kažkokių rūpesčių sukelti arba į konfliktus įtraukti gali vaikai, draugai, pažįstami.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tai turėtų būti veiklos ir emocijų kupina diena. Nesunkiai pritrauksite kitus žmones, sukelsite debatus. Tačiau lengva susipykti, susiginčyti, nes kiekvienas gins savo nuomonę bei interesus. Saugokitės traumų, neprovokuokite agresijos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Turėtumėte būti įžvalgūs, antraip galite kai ko netekti. Susikaupusios problemos reikalaus rimtų apmąstymų bei analizės. Mažiau klausykite gandų, apkalbų ir nesivelkite į nemalonias diskusijas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nebus laiko nuobodžiauti, nes dėmesio reikalaus draugai, artimieji. Šiek tiek nuotaiką gadins pinigų trūkumas, mokesčiai, skolos ar kiti apribojimai. Apie tai daugiausia ir suksis kalbos bei debatai. Venkite menkinti tuos, kurie jums neįtinka.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien būsite nusiteikę kantriai dirbti suplanuotą darbą. Tikėtinas energijos antplūdis, jausitės galintys daugiau nei paprastai. Tačiau paaiškės, kad kai ką realizuoti arba su kažkuo susitarti, susikalbėti nėra nelengva.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Įtakingam asmeniui galite sudaryti draugiją. Arba daug dėmesio skirsite tarptautinei ir vidaus politikai, finansams, kultūrai, mokslui. Bus įtempta diena, jei turite reikalų su užsieniečiais. Jie gali sukelti neplanuotų rūpesčių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Negalėsite atsikratyti minčių apie pinigus, krizes, skolas, mokesčius. Nepriekaištaukite ir nekritikuokite artimų žmonių, o ypač partnerio - labai lengva išprovokuoti reakcijas su nekokiomis pasekmėmis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Pasitikėkite savo jėgomis bei vertinkite šeimos narių pastangas, tuomet išvengsite nereikalingo savęs ir kitų graužimo. Į vakarą daugės agresijos. Panašu, kad jūsų irzlumo protrūkius turės iškęsti artimiausi žmonės.

Vandenis

01.21 - 02.19
Regis, sieksite nemažai nuveikti. Jums gali pakenkti per didelis skubėjimas, greičio viršijimas kelyje, neatsargus elgesys su buitine technika ir pan. Galite sunerimti dėl artimo žmogaus arba savo sveikatos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien pasireikš avantiūrizmas, noras rizikuoti, eksperimentuoti. Be to, itin vilios meilės romantika, pramogos, prašmatnūs pirkiniai. Panašu, kad dėl pastarųjų gerokai suplonės piniginė.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (kovo 23-29 d.)

Horoskopas savaitei (kovo 23-29 d.) (6)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė, ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 06-03 08)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą

SUŽINOK: koks akmuo tau tinka pagal Zodiako ženklą  (17)

Senovės astrologai kreipdavosi į žvaigždes, ieškodami atsakymo į klausimą, dėl ko tam tikri akmenys pasižymi vienokiomis ar kitokiomis magiškomis savybėmis. Jie tikėjo, kad jūsų astrologinio ženklo įtaka sėkmei yra sustiprinama segint ar nešiojantis akmenį, kuris siejamas su žvaigždynu, po kurio ženklu gimėte.
Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos

Astrologai perspėja: Saulės užtemimo dieną laukia vienos bėdos  (118)

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų

Kaip susidraugauti su planetomis: viskas apie Mėnulį, kada geriau neplanuoti vaikų  (24)

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Žuvis

Astrologinių ženklų portretai: viskas apie Žuvis  (86)