Šiandienos horoskopas

Spalio 28 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Būsite emocionalūs, įsitempę. Daug klausimų, reikalų reikės derinti su kitais. Bus sunku, jei jie kitaip mąsto. Vakare gali kilti rimtų problemų dėl jūsų arba su jumis susijusių žmonių neatsakingo elgesio, sveikatos sutrikimų.

Jautis

04.21 - 05.20
Tiems iš jūsų, kurie ieško darbo, gali pasisekti, jei neseniai buvo padaryti reikiami žingsniai. Jausitės įvertinti, bet tame gali būti išpūstos savimonės. Itin saugokite sveikatą, būkite apdairūs.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Turėsite gerą vaizduotę ir galite kūrybingai padirbėti. Tačiau turite aiškiai žinoti, ko norite. Meilės reikalai klostysis prieštaringai. Augančiai kartai turėtumėte skirti didesnį dėmesį.

Vėžys

06.22 - 07.22
Būsite itin jautrūs aplinkai, linkę greitai įsižeisti, susinervinti, bus sunku išlikti objektyviems, santūriems. Galimi keisti nesusipratimai santykiuose su artimos aplinkos žmonėmis. Vakare tikėtini pavojų keliantys kontaktai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Galite sudaryti dalykinį sandorį, gauti intriguojamos informacijos. Netrūks flirto, žaismingų replikų. Tačiau galite suklysti vertindami įtakingo ar nepažįstamo asmens požiūrį į jus. Būkite itin atsargūs kelyje bei saugokitės traumų

Mergelė

08.24 - 09.23
Tikėtini komerciniai reikalai, įvairūs pirkiniai. Pasistenkite nerizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, technika, bendra šeimos gerove. Sunku bus nepasiduoti išlaidavimo manijai. Saugokite nuo pavojų vaikus.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien degsite kūrybine ugnele, kils keistų sumanymų, idėjų. Nors daug kas atrodys labai patrauklu, gali pasirodyti dar labiau destruktyvu. Rizikuoti pavojinga. Saugokitės traumų bei saugokite kitus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją negu aktyviai reikštis. Apsvaigę asmenys, intrigų rezgėjai, sukčiai gali suteikti jums nemalonių rūpesčių. Stenkitės atskirti melą nuo tiesos. Saugokite sveikatą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Nesunkiai seksis megzti pažintis, susitarti. Svarbu, kad tie susitarimai būtų prasmingi. Nenumokite ranka į neįprastas vaikų užuominas ar keistą jų elgesį - tai gali būti rimtas aliarmo signalas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikėtinas įpareigojantis pokalbis su dalykiniu partneriu ar konkurentu. Regis, iš jūsų gali būti pareikalauta atsakomybės, pasiaiškinimų už kažkokius poelgius ar pan. Į rimtą bėdą gali pakliūti artimas žmogus.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tikėtina, kad gausite žinių, susijusių su studijomis, publikacijomis, juridinėmis ar politinėmis aktualijomis. Kažkas gali jus suklaidinti ar net šokiruoti. Būkite atsargūs kelyje, nes gresia rimti nemalonumai.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikėtinos derybos, finansiniai sandėriai. Turite būti racionalūs, atidūs, nes situacija bus gana paini. Į paviršių gali iškilti sena klaida ar afera. Saugokitės sukčių, vagių.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)