Šiandienos horoskopas

Liepos 26 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Regis, neišsisuksite nuo darbo, pareigų, net jei atostogaujate. Vis dėlto jei teks įtemptai dirbti, dienos viduryje galite pajusti silpnumą. Turbūt jis netruks nuplaukti lyg debesėlis. Jeigu turite galimybę, prigulkite pokaičio.

Jautis

04.21 - 05.20
Yra tikimybė, kad bus realizuotas kažkoks troškimas, susijęs su kūryba, sportu, turizmu, vaikais, žaidimais, lošimais. Regis, bus galimybių smagiai papramogauti ir pasireikšti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Jums gali būti aktualu sutvarkyti namų ūkio, žemės, paveldėjimo ar kitus nuosavybės reikalus, derėtis su giminėmis, kapstytis praeityje, archyvuose, aiškintis giminės paslaptis ir pan. Kai kas gali pavykti, tačiau tai ilgas procesas.

Vėžys

06.22 - 07.22
Regis, neišvengsite bendravimo su įvairiais žmonėmis. Tai išblaškys įprastą rutiną. Galėsite pasimėgauti pramogomis, gamta ar gera draugija, smagiu susirašinėjimu ar pan. Regis, suintriguos paslaptingas nepažįstamasis.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tikėtina, kad diena bus uždeganti, netrūks energijos ir darbams, ir pasilinksminimams bei sportui. Tikriausiai būsite dosnūs vaikams, norėsis linksmintis, puoštis, džiuginti kitus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Diena lyg ir nebloga, bet reikia saugotis sukčių bei apskritai mažiau pasikliauti kitais žmonėmis, nes jie gali jus pavesti. Vakaras bus nenuobodus. Galimas pasimatymas arba kokia vasaros atrakcija, nuotykis.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Kursite ne itin realius planus. Galite išgirsti apkalbas savo adresu, tačiau jos nebus žeidžiančios. Galima nauda per labdarą, socialinę rūpybą, meną.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien kuo nuoširdžiau dovanokite savo dėmesį aplinkiniams. Tik nebūkite veidmainiai ir nežaiskite kitų jausmais. Tikriausiai užmegsite vertingą pažintį ar šiaip smagiai praleisite laiką su bendraminčių kompanija.

Šaulys

11.23 - 12.22
Susimąstysite apie naujas gyvenimo, veiklos perspektyvas. Galbūt tai paskatins gautas pasiūlymas arba sutikto pažįstamo pasiekimai, patarimai. Svetimi pavyzdžiai gali būti vertingi, tačiau orientuokitės į savojo kelio paieškas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Diena gana palanki kelionei, susitikimams su užsieniečiais bei vizitams pas įtakingus veikėjus. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, kultūros ar finansinėmis aktualijomis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien stenkitės numatyti, kaip racionaliau panaudoti turimas lėšas. Neplanavimas, neskaičiavimas į naudą neišeis. Pasistenkite gerai sutarti su aplinkiniais, partneriais. Be jų palaikymo pasieksite kur kas mažiau.

Žuvys

02.20 - 03.20
Turėtų neblogai sektis, jei ieškote galimybių bendradarbiauti, leistis į kelionę, įspūdingai priimti svečius ar pan. Kita vertus, skubėdami galite nepastebėti svarbių smulkmenų, neužfiksuoti reikšmingos informacijos.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (liepos 24–30 d.): daug įvykių ir pokyčių

Lolitos horoskopas savaitei (liepos 24–30 d.): daug įvykių ir pokyčių (1)

Kai kurie į savo gyvenimą galės pažvelgti nauju žvilgsniu, suvokti, jog tik laukti pagerėjimo neužtenka, būtini ryžtingi veiksmai ir permainos. Tokia kai kuriems bus ši savaitė.