Šiandienos horoskopas

Vasario 20 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Jeigu remsitės protu, intelektu, tai seksis kur kas geriau nei elgiantis impulsyviai, emocijų ar jėgos pagrindu. Gerbkite kitus, kontroliuokite save. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su užsieniu arba įsigyti gerą prekę internetu.

Jautis

04.21 - 05.20
Tvarkykite finansinius reikalus, dirbkite apskaičiavimų, planavimo, racionalaus požiūrio reikalaujančius darbus, nes jie seksis geriausiai. Tiktų eiti į pokalbius dėl darbo ar paskolų, teikti ataskaitas ir pan.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Ši diena gali būti itin produktyvi ir sėkminga, ypač jei veiksite ne vieni, o su sąjungininkais, partneriais bei pasinaudosite savo ir jų sukauptu žinių bagažu, naujausia informacija. Galima finansinė sėkmė.

Vėžys

06.22 - 07.22
Darbinga, produktyvi diena, palanki darbo interviu, finansinėms deryboms ir pan. Visgi nepamirškite, kad turite jums pavydinčių priešų ir jie tik laikinai tyli bei stebi jus, laukdami progos užpulti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Gana palanki diena įvairiai veiklai ir įvairiam bendravimui. Turėtų džiuginti ir pasimatymai, šou renginiai, laisvalaikis kartu su vaikais ir t. t. Kils nenugalimas noras mylėti ir būti mylimiems.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien jums puikiai sektųsi darbuotis namuose ir ne tik namų ruošos srityje. Jeigu įmanoma dalį darbo perkelti į namus iš darbovietės, tai jūsų darbo kokybe niekas nenusivils. Buhalterinė veikla, dokumentų tvarkymas seksis puikiai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tai turėtų būti sėkminga diena. Tikriausiai jausitės suprasti, įvertinti. Regis, ir komplimentų bei flirto sulauksite. Tik neerzinkite tų, kurie gali iškelti pavydo scenas ar kitaip piktintis, keršyti.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Jeigu tik panorėsite ir pasistengsite, ši diena bus komfortiška, rami, maloni. Gali pavykti papildomai užsidirbti. Tik nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir nereikalaukite (neimkite) „padėkučių".

Šaulys

11.23 - 12.22
Būsite emocingi, jausmingi, bet tai nesutrukdys puikiai darbuotis ir draugiškai bendrauti. Regis, mokėsite pasitelkti savo išmintį, pasirodyti supratingi, geranoriški. Puiki diena įvairiems susitikimams, renginiams.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Ši diena gali būti rami, o jūs - pasyvūs ir svajingi. Kita vertus, gali būti ir taip, kad tiesiog stokosite jėgų bei sveikatos rimtiems darbams arba turėsite rūpintis sergančiu artimuoju. Bent jau apdairumo stenkitės neprarasti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Regis, jums nestigs energijos, proto aštrumo, originalumo ir populiarumo. Nesunkiai bet ką įtikinsite tuo, kuo patys tikite ar norite įteigti kitiems. Argumentų kišenėje ieškoti nereikės.

Žuvys

02.20 - 03.20
Itin gerai seksis veikla, kuriai svarbi intuicija, psichologinė ir finansinė , meniškumas, altruizmas. Galimos nelegalios pajamos ar slaptas sandėris. Galbūt užmegsite naują arba atnaujinsite seną reikšmingą pažintį.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)