Šiandienos horoskopas

Kovo 29 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Kažkokios problemos paaštrės, bet tik tuo atveju, jeigu norėsite gauti daugiau nei nusipelnėte. Pasistenkite išlaikyti darną, prievarta nebrukite aplinkiniams savo nuomonės. Galimas romantiškas susižavėjimas, aistringa pagunda.

Jautis

04.21 - 05.20
Tai nemažų iliuzijų diena, tad vertėtų atsargiau žvelgti į siūlomas naujoves. Išorinės įtakos bus tokios nevaldomos, kad ne visus planus pavyks realizuoti taip, kaip įsivaizdavote.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Diena žada reikšmingus susitikimus. Seksis organizaciniai reikalai, gali išsiplėsti visuomeniniai ryšiai, draugų ratas. Tačiau nederėtų pulti į atsitiktinį glėbį ar avantiūrą. Dėl rožinių iliuzijų sunku bus iš karto teisingai suvokti, kas ir kodėl.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien bus itin vertinamas kompetentingumas bei socialinis statusas. Galite pasinaudoti savo privalumais. Kita vertus, ne viskas bus auksas, kas žibės. Ir tai gali labai greitai paaiškėti.

Liūtas

07.23 - 08.23
Gali būti, kad be jokios aiškios priežasties padidės optimizmo jausmas, noras kažką tikslingai veikti, siekti. Galite gauti žinią iš toli arba patys ieškosite galimybių su kažkuo susisiekti. Saugokite sveikatą.

Mergelė

08.24 - 09.23
Nusimato sėkmė reikaluose, susijusiuose su vertybiniais popieriais, paskolomis, alimentais, kūrybiniais projektais. Tikėtini intriguojami susitikimai, flirtai. Kils pagundų keisti gyvenimą, leistis į neįprastus nuotykius.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Tai gali būti savotiška pažinimo diena, kuomet geriau suvokiami nauji keliai, naujos galimybės. Domins dalykiniai projektai bei kitų žmonių požiūris į jūsų sumanymus. Jausitės stebimi ir vertinami. Nepiktnaudžiaukite ryšiais, statusu.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Turėtų neblogai sektis dalykinė veikla. Galbūt kils minčių apie tai, kad reikia keisti darbą, gyvenimo būdą. Pravartu didesnį dėmesį skirti sveikatai, mitybai, grožio profilaktikai. Nusimato renginys, kuriame galėsite pasireikšti.

Šaulys

11.23 - 12.22
Ši diena skatins kūrybingumą, polėkį, bet tuo pačiu gali atnešti keistų netikėtumų, susijusių su vaikais, mylimu žmogumi arba su turtu, pinigais. Galbūt suprasite, kad dėl darbų buvote kai ką pamiršę. Meilėje nusimato žavios pergalės.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Jausite permainingas įtakas ir nuotaikas. Galbūt rūpesčių sukels artimas žmogus. Pasistenkite atkurti santykių darną namuose. Labiau atsižvelkite į namiškių poreikius, planuodami pirkinius ir permainas.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien daug bendrausite su artimaisiais, kaimynais. Per ilgas liežuvis gali pridaryti problemų. Nepulkite viešinti išgirstos abejotinos informacijos, tikrinkite faktus. O štai jūsų meilės viltys ne tokios jau ir tuščios.

Žuvys

02.20 - 03.20
Pasižymėsite išaugusia iniciatyva, energetiniu potencialu, kūrybingumu. Seksis stiprinti savo turtines pozicijas. Galimas gana perspektyvus pasiūlymas. Žodžiu, vienokia ar kitokia prasme galite pasijusti praturtėję.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)