Šiandienos horoskopas

Gruodžio 03 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien turbūt nervinsitės dėl profesinių reikalų ar politikos, nesiseks atitrūkti nuo neseniai patirtos situacijos. Taps smagiau pabendravus su bendraminčiais, draugais.

Jautis

04.21 - 05.20
Gali būti, kad jums teks bendrauti su mažai pažįstamais ar visiškai nepažįstamais žmonėmis. Turbūt jaudins, intriguos kai kurių asmenų rodomas ypatingas dėmesys.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Labai tikėtina, kad skubėsite iš pagrindų apsitvarkyti, sudaryti pirkinių sąrašą, galbūt jau galvodami apie kalėdines šventes ir dovanas. Gali pritrūkti "stabdžių" išlaidaujant, perkant šventinę atributiką.

Vėžys

06.22 - 07.22
Norėsis kažko neįprasto, naujo, ieškosite nuotykių ir nesunkiai jų rasite. Tačiau prioritetą derėtų teikti gyvenimo partneriui, artimiesiems. Tik pasistenkite ir pavyks suderinti savaitgalio planus, interesus bei tapti artimesniems.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien būsite labai jautrūs savo išvaizdos trūkumams, bet kokiai kritikai. Galbūt mėginsite įveikti problemą, susijusią su grožiu ar sveikata. Bet kuriuo atveju stenkitės atsikratyti nesveikų įpročių ir nekenkite sau radikaliomis dietomis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Seksis patirti smagių nuotykių, gerai pasirodyti scenoje, žaidimuose. Puoselėkite santykius su aplinkiniais, neslopinkite kūrybinio polėkio. Galite įsimylėti, susižavėti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jausmai, emocijos bus nepastovūs, todėl norai, planai nuolat keisis. Reikėtų paprasčiau žiūrėti į menkas problemas. Šią dieną geriausia praleisti namuose, kurti juose jaukumą arba aplankyti tėvus, kitus šeimos narius.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien noriai bendrausite su giminėmis, kaimynais, draugais. Regis, nudžiugins patinkančio asmens laiškas ar skambutis. Galimas intriguojamas pakvietimas. Vakare jau pabūkite namuose su šeima, nebesiblaškykite.

Šaulys

11.23 - 12.22
Regis, jums parūps dovanų pirkimas ar kūrimas, komercinė veikla, maisto ruošimas, kulinariniai eksperimentai ir pan. Arba patys gausite dovanų, sulauksite įvairių palepinimų, komplimentų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Ši diena gali būti ir komfortiška, ir romantiška, jei tik patys sau negadinsite nuotaikos, prisigalvodami tariamų problemų ar išpūsdami esamas. Skleiskite meilę ir ja mėgaukitės, pamaloninkite artimuosius tuo, kas skanu, gražu.

Vandenis

01.21 - 02.19
Yra tikimybė, kad kažkas sujauks jūsų šios dienos planus. Atsargiai su svaigalais, alkoholiu - gresia apsinuodijimai. Verčiau raskite tokį užsiėmimą, kuris padės atsipalaiduoti, nusiraminti, nevartojant svaiginamųjų medžiagų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Regis, šiandien vienatvė jums negresia - atsidursite minioje arba draugų būryje. Nusimato pramogos ir pasimatymai arba kažkoks laimėjimas, pripažinimas.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)