Šiandienos horoskopas

Gegužės 28 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Galite gauti pageidaujamą informaciją, užmegzti dalykinį ar meilės, draugystės ryšį. Kai ko verta pasimokyti iš konkurentų. Visgi bus lengva susikompromituoti. Be to, gresia vagystės, klastos. Būkite atidūs.

Jautis

04.21 - 05.20
Galimas perspektyvus dalykinis ar kūrybinis pasiūlymas. Galite užmegzti bendradarbiavimą, sudaryti sutartį. Vis dėlto neskubėkite su konkrečiais sprendimais. Kažko neaptarimas, neatsargumas gali sukelti rūpesčių.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Aktualesni nei paprastai bus augančios kartos reikalai. Galbūt mėginsite taisyti auklėjimo spragas. Visgi jūsų atitrūkimas nuo realybės ir abejotini eksperimentai gali pakenkti turtinei padėčiai bei vaikams, artimiesiems.

Vėžys

06.22 - 07.22
Teks atlikti ir profesines, ir namų pareigas. Tai bus nelengva, nes jūsų energija priklausys nuo nuotaikos svyravimų. Nepatartina persistengti. Nesigraužkite dėl netobulos tvarkos namuose. Venkite svaigalų ir apsvaigusiųjų draugijos.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien darykite tai, ką geriausiai mokate ir mėgstate. Jeigu norite diskutuoti, diskutuokite - galbūt tai padės išsklaidyti kai kurias abejones. Labiau išryškės jūsų iškalba. Tik pasistenkite nenukrypti nuo tiesos, neiškraipyti faktų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Netikėtai gali atsirasti galimybė pasipelnyti. Turbūt nusipirksite reikalingą įrankį, detalę ar pan. Tačiau įmanomos ir tam tikros spekuliacijos, ne itin moralus elgesys. Galite susidurti su gudriais manipuliatoriais.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien kuo puikiausiai seksis bendrauti, jei būsite pakankamai atviri kitų jausmams, troškimams, mokėsite klausytis ir norėsite suprasti. Tačiau santykius lengva sugadinti, jei neįvykdėte duotų pažadų, sukėlėte įtarimų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Darbinga diena menininkams, medikams ir tiems, kurie užsiima labdara, socialine rūpyba. Kitų sričių atstovams trūks energijos, susikaupimo. Gali sustiprėti okultiniai interesai, norėsis praskleisti paslapčių skraistę.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien jūsų įtaka aplinkiniams bus akivaizdi, o kai kurie susitikimai atrodys daug žadantys. Tačiau pakliūsite į dviprasmiškas ir painias situacijas, jei pasiduosite abejotinoms pagundoms, įsivelsite į slaptas aferas.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien jausite įtampą, o tuo pačiu ir ambicijų antplūdį. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, specialistais. Jūsų pasiūlymai turėtų juos sudominti. Dėl to gali prasiplėsti jūsų profesinės perspektyvos.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien jums gali pavykti išplėsti įtaką, išvykti į komandiruotę, kelionę arba pasireikšti svarbiame renginyje. Venkite nesubtilių pasisakymų. Saugokitės apsinuodijimų ir vagysčių.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jums rūpės sutvarkyti su investicijomis, draudimu, indėliais, testamentais susijusius reikalus. Kai kurie pasiūlymai bus panašūs į fantazijas ar apgaulingas viliones. Neskubėkite patikėti abejotina informacija ir neklaidinkite kitų.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.)

Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.) (6)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 22 - 05 24) (1)

Priešpaskutinis gegužės savaitgalis... vis arčiau vasaros! Kas tavęs laukia per jį?