Šiandienos horoskopas

Birželio 26 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Ši diena turėtų būti sėkminga ir smagi. Neblogai klostysis verslo ir meilės reikalai. Galite išbandyti savo laimę žaidimuose, loterijoje, varžybose. Galbūt kažkuo nustebins auganti karta.

Jautis

04.21 - 05.20
Draugai, giminaičiai gali prašytis į svečius arba jus kviesti į renginius, proginius susitikimus. Šeimos reikalams šiandien teiksite prioritetą, tačiau bus įmanoma viską suderinti, jei tik nėra per didelio krūvio darbe.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Norėsis pasireikšti draugų ar giminių būryje, megzti naujas pažintis, nuveikti kažką aktualaus jums bei aplinkiniams. Galite tikėtis įvykio, kuris žada pasipelnymą arba įsidarbinimą.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien puikiai seksis derėtis, prekiauti, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, užsieniečiais ir pan. Galite imtis naujų projektų, įkalbinėti gabius asmenis prie jų prisidėti, paremti. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, studijomis.

Liūtas

07.23 - 08.23
Būsite komunikabilūs, linkę vadovautis protu, intuicija, moralės normomis. Galimos naujienos, kuriomis seksis pasinaudoti reklamos ar kitais tikslais. Pravartu pagalvoti ir apie tai, kokį įspūdį darote kitiems, kaip atrodote iš šalies.

Mergelė

08.24 - 09.23
Ši diena bus palanki menininkams, medikams, dvasininkams, psichologams ir užsiimantiems mistika, parapsichologija. Intuicija ir įžvalga darys jus įdomius, tad norinčiųjų su jumis pasikalbėti ir susipažinti kiek artimiau išties netrūks.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Įdomiai klostysis santykiai su partneriais ir naujais pažįstamais, gerbėjais. Galbūt jums kas nors pasiūlys įsidarbinti arba įsijungti į bendraminčių kompaniją, organizuoti ar vesti renginį.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien užsiimsite šimtu reikalų vienu metu. Galbūt teks bendrauti su įtakingais, talentingais žmonėmis. Regis, jums pavyks suderinti asmeninius planus, dalykinius siekius bei profesionalumą. Džiugins sportas, menas, meilė, vaikai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Dėl kai kurių aktualių dalykų sprendimai šiuo metu ateis patys artimo žmogaus ar likimo valia. Tačiau tose srityse, kuriose privalote patys pasirinkti ir apsispręsti, bus sumaišties. Trikdys prieštaringa informacija.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galima investicija ar neplanuotos išlaidos, kurios tam tikra prasme apsimokės. Galbūt jums pavyks atnaujinti, sutaisyti vertingą daiktą arba jį atrasite, atgausite, nors to nebesitikėjote. O gal atnaujinsite jums svarbų ryšį, sutartį.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jeigu jus domina darbo ar studijų konkursai, interviu, veikiausiai sulauksite konkrečių žinių. Arba kaip tik dabar viskas vyks ir jums teks atskleisti, ką mokate, galite bei kuo išsiskiriate iš kitų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Diena tinkama dalykiniams ir ūkiniams reikalams, sportui, kūrybinei veiklai ir t. t. Galima pirkti reikalingas medžiagas, inventorių, užsisakyti transportą. Vykusiai pasirūpinsite vaikų vasaros laisvalaikiu, jų sportine ar menine raiška ir kt.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (birželio 19–25 d.): gyvenimo kryžkelė

Lolitos prognozė savaitei (birželio 19–25 d.): gyvenimo kryžkelė

Šią savaitę galite jaustis atsidūrę gyvenimo kryžkelėje. Tai aktyvių veiksmų laikas, kai naujų galimybių ir įdomių susitikimų viesulo pagauti, galite būti įsukti į netikėtų įvykių situacijas ir turėsite rinktis. Kas – gyvenimo partnerį, su kuo sieti savo tolesnį likimą, o kas – gyvenimo kelią, kur toliau mokytis, dirbti ir gyventi.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)