Šiandienos horoskopas

Gegužės 07 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Būsite nusiteikę tvarkyti su žemės ūkiu, individualiu verslu, nuoma, nekilnojamuoju turtu, remontu ar statybomis susijusius reikalus. Puikiai seksis, jei planuojate rimtai apsipirkti. Rasite bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis.

Jautis

04.21 - 05.20
Nors buitis pareikalaus nemažų pastangų, energijos turėtų pakakti ir tam, kad kažkaip pamalonintumėte save, savo mylimuosius bei vaikus. Būsite linkę atverti širdį, išlieti ilgai slėptas emocijas, jausmus.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Konfidencialūs reikalai, slaptas verslas gali duoti apčiuopiamos naudos. Galite gauti malonią žinutę, viliojamą pasiūlymą. Galbūt šitaip dėmesį parodys simpatiškas gerbėjas. Jeigu jaučiate nuovargį, leiskite sau patinginiauti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Tinkamas metas užsiimti tuo, ką labiausiai mėgstate ir galite sau leisti. Neatsisakykite susitikti su draugais, bendraminčiais kartu praleisti laisvalaikį. Vis dėlto vakarop pasijusite išsisėmę, pervargę. Tausokite savo jėgas, saugokite sveikatą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Ką tik prasidėjo Mėnulio jaunaties fazė, o tai reiškia, kad nauji siekiai ir planai jau ims artėti prie starto linijos. Vakaras žada įdomius pokalbius su bendraminčiais, draugais. Sunku bus susilaikyti neišlaidavus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Kai kuriems iš jūsų labai rūpės studijų, išsilavinimo reikalai. Rašto darbai, straipsniai, jei šiandien jų imsitės, bus gana vykę. Naudos duos naršymas internete. Galite gauti žinią iš užsienio.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Ši diena bus gana įdomi. Išgirsta informacija, pokalbiai gali paveikti jūsų apsisprendimą svarbiu klausimu, priversti kitaip pažvelgti į neseniai įvykusias ar vykstančias permainas.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Reikalai visose srityse klostysis taip, kad turėsite kur pasireikšti. Galite padaryti kažką gero savo pačių ir jus supančių žmonių labui. Dėl filosofinio požiūrio turbūt tapsite atlaidesni savo oponentams.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien jums norėsis arba tiesiog reikės skirti daugiau dėmesio naminiams gyvūnams. Kai kuriems iš jūsų teks įtemptai dirbti darbe arba savame versle, ūkyje. Regis, pastangų rezultatas nenuvils.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Nepraleisite progų pademonstruoti savo sugebėjimus ir talentus, plėsti naudingų pažinčių ratą. Gali paaiškėti, kad neatrodęs reikšmingas draugystės ar meilės ryšys turi gilesnę prasmę, nei manėte.

Vandenis

01.21 - 02.19
Iki pat vakaro nepriekaištingai vykdysite šeimines pareigas ir tuo džiuginsite artimuosius. Vakare jau parūps pramogos, sportas, pasimatymai. Nusimato jaudinami susitikimai.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jei remsitės nuosava galva, intuityvia nuojauta, seksis kuo puikiausiai. Neblogai seksis reikalai, susiję su žiniasklaida, reklama, transportu. Galite sulaukti svečių - giminaičių ar draugų.
Savaitės horoskopas
Astrologė Lolita Žukienė

Horoskopas savaitei (gegužės 2 - 8 d.): netikėtų situacijų savaitė (4)

Netikėtų situacijų savaitė. Kartu tai laikas, kai galėsite daug nuveikti pasirinkę vieną, konkrečią sritį. Sektųsi siekiantiems karjeros, kuriantiems nuosavą verslą, ieškantiems gero naujo darbo pasiūlymo. Patirsite, kad siekiant sėkmės, kaip ir ieškant vandens, kasti šulinį turi tol, kol jį randi. Negali pakasti truputį vienoje, po to truputį kitoje vietoje. Tad nuspręskite, kokią kryptį šią savaitę pasirinksite.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (7)