Šiandienos horoskopas

Gegužės 24 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Informatyvi diena. Net nesmalsaudami sužinosite tai, kas jums rūpi. Tikriausiai mėginsite tvarkyti piniginius ar nuosavybės reikalus ir stengsitės gauti praktinę naudą. Regis, jums seksis.

Jautis

04.21 - 05.20
Norėsis labai daug nuveikti, bet atrodys, kad nieko nespėjate. Tikriausiai stengsitės paveikti kito žmogaus apsisprendimą, pakreipti įvykius norima linkme. Nepanikuokite, pirmiausia pravartu viską ramiai apsvarstyti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Saugokitės nelegalių aferų, įtartinų asmenų, intrigų. Vertėtų trumpam atsitraukti nuo darbų ir pailsėti. Ir neverskite savęs nieko keisti, jei aiškiai jausite vidinį pasipriešinimą. Nuojauta gali jus apsaugoti nuo nuostolio ar kt.

Vėžys

06.22 - 07.22
Diena pažers įspūdžių, nes kažkur dalyvausite, noriai bendrausite. Vis dėlto neturėkite iliuzijų, kad dauguma aplinkinių yra jūsų pusėje ir tokie palankūs, kaip bando atrodyti. Kontroliuokite savo kalbą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tęskite pradėtus darbus, derybas, bet pagaliau atsisakykite to, kas trukdo, stabdo judėjimą pirmyn. Tikėtina pagunda, kuriai bus sunku atsispirti. Apdairiai vertinkite naujus gerbėjus ir jų pasiūlymus.

Mergelė

08.24 - 09.23
Galite aktyviai tvarkyti kelionių dokumentus, teisinius reikalus, ruošti publikacijas, užsiimti mokslo veikla, megzti ryšius su užsieniečiais. Tačiau dėl jūsų verslo ar meilės eksperimentų gali kažkas susikomplikuoti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Regis, mėginsite sutvarkyti užtrukusį finansinį reikalą, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo ar kt. Galite susidurti su savo poziciją rimtai ginančiais žmonėmis. Pasistenkite dėl to nesutrikti, tęskite tai, ką manote esant reikalinga.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Nelengva bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jeigu kiti nė neketins paisyti jūsų norų, patarimų, poreikių. Tačiau jums gali pavykti įtikinti savo teisumu. Tad mėginkite spręsti teisines problemas, tvarkyti partnerystės reikalus.

Šaulys

11.23 - 12.22
Gali kilti noras įdomiau pertvarkyti aplinką, kažką modernaus įsigyti. Kita vertus, teks pasukti galvą, kaip subalansuoti verslo reikalus, išlaidas ir pan. Regis, erzins galima ar esama konkurencija, per dideli vaikų poreikiai ar kt.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien daugiau nei paprastai galvosite apie meilę, malonumus. Gali kilti noras atsipalaiduoti, papramogauti. Arba labai rūpės vaikų pasiekimai ir laisvalaikis, nerimausite dėl mylimo žmogaus situacijos bei jausmų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Diena turėtų būti kupina emocijų, prisiminimų. Pravartu daugiau laiko leisti namuose ar gamtoje, pasirūpinti savimi, šeima, pasimėgauti komfortu, ramybe. Galite gauti kvietimą į sporto ar kitą renginį, pasimatymą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien teks tvarkyti skubius reikalus, bendrauti, tartis dėl aktualių klausimų su įvairiais žmonėmis. Nors bus kam pasiguosti, su kuo pasitarti, bet nevertėtų būti pernelyg atviram.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 22–28 d.): stiprių patyrimų metas

Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 22–28 d.): stiprių patyrimų metas

Stiprių patyrimų savaitė. Kai kam ji gali priminti ėjimą lynu cirke, kai svarbu apskaičiuoti kiekvieną žingsnį, nes klaidos gali kainuoti brangiai.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)