Šiandienos horoskopas

Gegužės 25 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Aktualūs bus su karjera, autoritetu susiję klausimai. Tikriausiai stengsitės reabilituotis, jei jūsų reputacijai yra iškilęs pavojus. Stenkitės išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, tikėkite, kad išeitį visada rasite, kad ir kas nutiktų.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien gali apimti nenumaldomas permainų arba žinių ir naujienų troškulys. Galbūt ateities planus aptarsite su žmonėmis, kuris gali paveikti įvykius. Gera diena tik neįpareigojantiems pokalbiams, neaštrioms diskusijoms.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtinos finansinės problemos. Tikriausiai jums galėtų padėti įtakingi draugai. Tačiau neturėkite iliuzijų, kad jūsų skolos ir nuodėmės bus pamirštos. Kita vertus, pravartu mėginti atsiimti skolas iš tų, kurie skolingi jums.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien būsite emociškai įsitempę. Į visas neigiamybes žvelgsite tarsi per didinamąjį stiklą. Drastiški poelgiai nieko gero neduos. Ieškokite protingų sprendimų. Tiktų konsultuotis juridiniais klausimais.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandieną teks kaip reikiant paplušėti darbe. Be abejo, seksis geriau, jei dirbsite nenuobodų, prasmingą darbą, nes kasdienė rutina jus slėgs. Gali būti, kad pakliūsite į dviprasmiškas situacijas, jei tik pasiduosite pagundoms, silpnybėms.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite žaismingai nusiteikę, vilios pramogos, pasimatymai. Gerai pagalvokite, ar verta pradėti dvigubą žaidimą. Nepameskite asmeninių daiktų, nepamirškite susitarimo, įsipareigojimo.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Aplinkybės privers atkreipti dėmesį į kelis dalykus, kurių anksčiau nepastebėdavote. Galbūt teks pripažinti, kad neteisūs jūs, o ne kiti. Turbūt tenkinsite nemažus šeimos narių poreikius. Nepatartini atviri, tiesmuki pareiškimai.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikriausiai būsite kūrybingi, darbštūs, pasižymėsite komercine uosle. Reikalai neblogai judės į priekį. Visgi sėkmė labai priklausys nuo sugebėjimo bendrauti. Įmanomos intriguojamos pažintys.

Šaulys

11.23 - 12.22
Kažkas gali jus gundyti investuoti į rizikingą veiklą, pirkti ar parduoti, išsinuomoti ar išnuomoti. Galbūt būsite raginami tartis dėl verslo projektų, politinių ar kitų siekių, juos derinti. Rizika turi būti pamatuota, nes avantiūrizmas nuves į aklavietę.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Atidžiai dirbkite numatytus darbus, netingėkite paieškoti aktualios informacijos. Jeigu pasyviai plauksite pasroviui, gali nukentėti kai kurie jūsų interesai dėl juridinio proceso ar derybų baigties.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandieną jus labai domins įvairios paslaptys, gyvenimo užkulisiai. Lengva bus apsigauti, nes jums pateiks nekonkrečią informaciją, kurią galima suprasti įvairiai. Atsargiai vairuokite.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jei šiuo metu jums nedelsiant reikės ką nors svarbaus nuspręsti, pamirškite ambicijas. Atidžiai išklausykite pašnekovus - tai gali būti jums naudinga. Jūsų nuoširdaus dėmesio laukia ir artimieji, draugai.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 23-29 d.): laukia nuotykiai

Horoskopas savaitei (gegužės 23-29 d.): laukia nuotykiai (1)

Nuotykių, draugystės ir meilės savaitė.
Saulei keliaujant Dvynių ženklu, į pirmą planą iškils tarpusavio santykių klausimai. Tai laikas, kurį norėsime skirti vieni kitiems, kai seksis bendrauti, susipažinti, užmegzti draugystę, o kartu tai laikas, kai, Juodajam Mėnuliui pradėjus kelionę Skorpiono ženklu, jūsų santykiai gali patirti ir tam tikrą patikrinimą jausmų gilumu, sąžiningumu ir pasiaukojimu.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (7)