Šiandienos horoskopas

Vasario 11 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien sugebėsite pritraukti kitų simpatijas, pelnyti pasitikėjimą. Galbūt tai padės sudaryti naudingą sandorį, gauti norimą paramą. Bet kuriuo atveju verta pasistengti, kad reikalai klostytųsi reikiama linkme.

Jautis

04.21 - 05.20
Palanki diena menininkams bei užsiimantiems labdara, medicina, socialine rūpyba, ezoterinėmis praktikomis. Gerai jausitės, jeigu niekur nereikės skubėti, jei galėsite viską daryti atsipalaidavę, be spaudimo, raginimų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Geras metas tvarkyti visuomeninius, organizacinius reikalus. Šiandien neteks pasijusti vienišam mūšio lauke. Nesunkiai rasite bendraminčių. Visus svarbesnius reikalus spręsite pasitardami su partneriais, patikimais draugais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Jausite įtampą, bet tuo pačiu ir energijos antplūdį. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, demonstruoti, ką sugebate, tarpininkauti. Naujas pažįstamas gali kristi jums į akį. Simpatija bus abipusė.

Liūtas

07.23 - 08.23
Jūsų mintys ir nuotaikos bus gana optimistinės. Kils sumanymų, idėjų arba gausite neblogą pasiūlymą, įvertinimą. Galbūt mąstysite apie kvalifikacijos kėlimą, studijas, komandiruotes. Dėmesį gali aktyviai rodyti nauji gerbėjai.

Mergelė

08.24 - 09.23
Galite daug nuveikti, jeigu jums padės, pritars antroji pusė ar verslo partneriai. Pravartu imtis neatidėliotinų finansinių, verslo, turtinių, buhalterinių reikalų. Galbūt atgausite skolą su palūkanomis arba pavyks naudingai pasiskolinti.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galite tikėtis sėkmės, jeigu mėginsite sudaryti ar pasirašyti sutartį, gauti pageidaujamą informaciją, užmegzti dalykinį ar draugystės, meilės ryšį. Tačiau teks apeliuoti į kitų palankumą, įrodinėti gerus ketinimus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tempsite nemažą darbų krūvį. Net ir labai užsiėmę, dar rasite pramogų ir mažų džiaugsmų. Sveikata turėtų pagerėti, o meilės ryšiai gali suteikti palaimingų vilčių.

Šaulys

11.23 - 12.22
Mintys suksis apie romantiką, meilę, pramogas. Nepaisant to, puikiai dorositės su verslo ar kitais profesiniais rūpesčiais, o ypač su kūrybiniais darbais. Derėtų labiau pasidomėti vaikų ir paauglių reikalais bei nuotaikomis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Stengsitės tobulai atlikti ir profesines, ir namų pareigas. Gali būti nelengva, ypač jei nenorėsite priimti kitų pagalbos. Jeigu trokštate džiaugsmo, romantikos - kurkite, skleiskite tai patys, o nelaukite, kol nukris iš dangaus.

Vandenis

01.21 - 02.19
Palankus metas įvairioms veikloms. Seksis sudaryti sutartis, mokytis, tvarkyti su korespondencija, ryšiais, informacija, reklama, įvairiais raštais susijusius reikalus. Išryškės komerciniai sugebėjimai, jei jų nors kiek turite.

Žuvys

02.20 - 03.20
Puiki diena įvairiai veiklai. Pradėkite nuo svarbiausios, kad į vakarą galėtumėte lengviau atsikvėpti ir pasakyti, kad padarėte viską, ką galėjote. Pravartu gerinti materialines gyvenimo sąlygas, siekti dvasinio ir fizinio komforto.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas

Lolitos horoskopas savaitei (vasario 8-14 d.): didelių pokyčių laikas (8)

Švenčių savaitė. Vasario antroji savaitė prasidės Naujaisiais Ugninės Raudonosios beždžionės metais pagal kinų kalendorių. Tai didelių pokyčių laikas, kai įvertinę pasiekimus, ir išsikėlę tolesnius tikslus, pasidžiaukite su brangiais jums žmonėmis šventišku vakaru prie žvakių, su įdomiais žaidimais ir pramogomis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (1)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (6)