Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 02 d. antradienis

Avinas

03.21 - 04.20
Jums seksis dirbti protinį, pedagoginį, organizacinį darbą. Įtakingi asmenys ar užsienio partneriai gali padėti realizuoti planus. Tačiau galimi ir tušti pažadai, nerimti kontaktai, tad mokėkite atsirinkti.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien būsite emocionalūs, jausmingi. Galbūt imsite galvoti apie esmines permainas santykiuose, versle. Skubių sprendimų pareikalaus finansiniai ar nekilnojamojo turto, nuosavybės klausimai.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Kai kurie jūsų norai neatitiks galimybių. Sunku bus atsisakyti savo principų ir bendrauti su tais žmonėmis, kurie kelia įtampą, gadina nervus. Kaip tik įmanoma kurkite draugišką, šiltą mikroklimatą.

Vėžys

06.22 - 07.22
Aktyviai darbuositės tarnyboje arba savo ūkyje. Gana sėkmingai spręsite technines problemas. Derėtų pasidomėti juridinėmis, buhalterinėmis naujovėmis. Atkreipkite dėmesį į savo ir šeimos narių sveikatą, išvaizdą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tvarkydami verslo reikalus būsite linkę rizikuoti. Regis, degsite noru sublizgėti, pakilti karjeros laiptais. Mokėkite vertinti tai, ką turite. Galite tikėtis draugų ir rėmėjų paramos.

Mergelė

08.24 - 09.23
Iš ryto jums nesiseks kurti darnos ir jaukumo nei išoriniame, nei vidiniame pasaulyje, nors ir labai to trokšite. Gali kamuoti nemalonios nuojautos, nerimas. Nedramatinkite smulkmenų. Esate mylimi, vertinami.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Pirmoje dienos pusėje kažkas nepagailės pagalių į jūsų ratus. Galite atsidurti žiniasklaidos taikinyje. Galimi kontaktai su žmonėmis, kurie bandys manipuliuoti, iškreipinėti informaciją. Tačiau pasitaikys ir teisuolių, nesusipainiokite.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tebekamuos problemos, ypač jeigu jos susijusios su pinigais, verslu, tačiau ryškės perspektyvos, kaip jas išspręsti. Sustiprės jūsų juslingumas, seksualumas, tad būsite linkę pasiduoti kūniškoms pagundoms.

Šaulys

11.23 - 12.22
Daug kas, ko šiandien iki pietų imsitės, baigsis ne taip, kaip planavote. Tad nepatartina aklai rizikuoti. Vis dėlto kai kas seksis - gali pajudėti reikalai, susiję su verslu, mokesčiais, muitais, draudimu, investicijomis, rinkų ar rėmėjų paieška.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Sustiprėjusi intuicija gali padiktuoti protingą mintį, kaip racionaliau tvarkyti savo gyvenimą, verslą. Kažkas gali jums patikėti svarbią užduotį arba savo jausmus, svajones.

Vandenis

01.21 - 02.19
Pasiseks įgyvendinti kai kuriuos kolektyvinius siekius. Vakaras gali būti smagus, romantiškas, jei pasiduosite jausmams bei troškimams. Tačiau moralumo ir taupumo akivaizdžiai pritrūks, tad padariniai gali būti nelinksmi.

Žuvys

02.20 - 03.20
Norėsis rizikuoti, pataikauti savo savimeilei, tačiau kaip tik dėl to galite nukentėti. Nepasiduokite akimirkos impulsui, nekurkite nerealių planų. Niekas negali pažadėti, kad tokiu atveju nenusvilsite sparnų.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (rugsėjo 1-7 d.)

Horoskopas savaitei (rugsėjo 1-7 d.) (6)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (08 22-08 24)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)