Šiandienos horoskopas

Gruodžio 20 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Šiandien ne viskas priklausys nuo jūsų valios bei norų, tad kai kas gali nepavykti, nors ir atrodys, kad jūsų planai be priekaištų. Nepervertinkite savo jėgų, nebūkite arogantiškais, neįžeiskite pašnekovų orumo.

Jautis

04.21 - 05.20
Atsiras netikėtų rūpesčių, neplanuotų finansinių reikalų. Stengsitės kaip įmanydami, kad viskas grįžtų į savo vėžes. Situacija taps kebli, jeigu kažkas kreipsis su sunkiai įgyvendinamu prašymu, arba jei nespėjote laiku grąžinti skolos, sumokėti įmokos.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Patirsite emocinės įtampos, jeigu imsite aiškintis sudėtingus santykius, kalbėti apie finansinius įsipareigojimus. Būsite gana neobjektyvūs, jums atrodys, kad kiti nevykdo įsipareigojimų, neteisingai jus kritikuoja, išnaudoja.

Vėžys

06.22 - 07.22
Užgrius nemažai rūpesčių. Pajusite, jog turite pasitelkti visas jėgas, kad išlaikytumėte stabilią situaciją ar išspręstumėte meilės santykių krizę. Savaime nepraeinantis sveikatos sutrikimas kels nerimą. Tausokite jėgas, rūpinkitės savimi.

Liūtas

07.23 - 08.23
Vėl nusimato mažesnės ar didesnės išlaidos, nes pasipils pasiūlymai dėl šventinių renginių ar kelionės. Tam tikra prasme gali tekti rinktis, kas svarbiau ir pigiau. Į jūsų dėmesį patinkantis asmuo gali sureaguoti ne taip, kaip tikitės, ir tai liūdins.

Mergelė

08.24 - 09.23
Aplinkiniai gali versti jus prisiimti atsakomybę ar apsispręsti svarbiu klausimu gana nepalankiomis sąlygomis. Tokiu atveju kils nemalonių diskusijų. Nuotaiką drums ir pinigų stygius, namiškių priekaištai nepatenkinus jų poreikių.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Regis, jūsų pastabos, patarimai padės artimiems žmonėms geriau susivokti situacijoje. Turbūt norėsis romantikos, bet šia prasme nieko neišeis, ypač jei stokojate fantazijos ir pinigų. Sugadinti santykius bus kur kas lengviau nei juos pataisyti

Skorpionas

10.24 - 11.22
Nuo materialių dalykų smarkiai priklausys santykiai su svarbiais jums žmonėmis. Galimi nesusipratimai dėl per didelio jų apetito brangiems daiktams, pramogoms. Jei pakeitėte šukuoseną, stilių, tai jūsų įvaizdis tikrai patiks ne visiems.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien sulauksite reikalavimų, spaudimo, pretenzijų, ypač iš priešingos lyties. Meilės reikalai gali komplikuotis, ypač jei jausmai yra išsisėmę ir jungia tik materialinės naudos siekis. Atsakykite į gautus laiškus, išpildykite pažadus.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Gauta naujiena gali jus nuliūdinti. Galbūt sužinosite tai, kas ilgokai buvo neaišku, kitaip imsite vertinti šeimos narį arba buvusį partnerį, suvoksite padarytą klaidą. Bus nelengva išsisukti nuo keblaus pokalbio.

Vandenis

01.21 - 02.19
Būsite itin žavūs, tačiau greito populiarumo troškimas gali lemti jūsų veiksmus, kurie turės neigiamų pasekmių. Dėl nevaldomo liežuvio, neįvykdyto pažado laukia nemalonumai. Jei įžeisite mylimą žmogų, kaimyną ar ką kitą, tai grįš bumerangu.

Žuvys

02.20 - 03.20
Gana įtempta diena, rūpesčių netrūks. Nieko gero nebus, jei visur vadovausitės jausmais. Pajutę, kad nebevaldote nuotaikų kaitos, svarbų pokalbį, reikalą verčiau atidėkite.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (15-21 d.)

Horoskopas savaitei (15-21 d.) (2)

Sužinokite, kas Jūsų laukia kitą savaitę.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (12 19-12 21)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Palmira Kelertienė

Astrologės Palmiros prognozė: 2015 m. - nelaimėliai du Zodiako ženklai  (279)

„Jei 2014 m. valdė Saturnas, senovės astrologų pramintas Didžiąją Nelaime, pati bjauriausia planeta, dėl kurios turėjom sunkius metus, tai 2015 m. valdo Jupiteris - Didžioji Laimė“, - teigia astrologė Palmira Kelertienė, tačiau atkreipia dėmesį, kad dar pavasarį jausime praėjusių metų uodegą, teks ištverti sunkius užtemimus kovą ir balandį, laukia nelengvas rugsėjis.
Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Dvynių 2015 m.: pagalvokite, ko iš tikrųjų norite

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Dvynių 2015 m.: pagalvokite, ko iš tikrųjų norite  (4)

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti  (13)

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Jaučių 2015 m.: darbas, darbas ir darbas

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Jaučių 2015 m.: darbas, darbas ir darbas  (14)