Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 04 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Ir rytas, ir popietė žada geras tendencijas. Kai kuriuos reikalus pavyks pakreipti palankia linkme. Gali atsirasti naujų vilčių, susijusių su uždarbiu, turtu, mokslu, meile.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien trauksite aplinkinių dėmesį. Galite sulaukti pasiūlymų dėl bendros veiklos ar draugystės, partnerystės santykių atnaujinimo ar užmezgimo. Vis dėlto įmanomas ir jūsų nuomonės, idėjų blokavimas, ignoravimas. Neverta dėl to nuliūsti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Galimi paslaptingi ženklai, kurie skatins koreguoti planus. Iš tiesų galite gauti konfidencialią ar kažkuo ypatingą informaciją, kuria derėtų pasinaudoti. Vis dėlto derėtų būti atsargiems, nes galite susidurti su sukčiais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Su kasdienėmis užduotimis susidorosite neblogai, nors bus jaučiamas nenoras gilintis į darbo reikalus, skubėti. Gali pasijusti kūrybinė krizė, kilti vaikų auklėjimo dilemų. Iš seno gerbėjo galite sulaukti pasiūlymo.

Liūtas

07.23 - 08.23
Kiekviename žingsnyje lydės mintys, susijusios su profesine ar politine veikla. Pokalbis su įtakingu asmeniu, užsieniečiu ar tarptautinės firmos vadovu gali sužadinti vilčių. Tik nenorėkite pralobti, iškilti be pastangų ir pernelyg greitai.

Mergelė

08.24 - 09.23
Galite dalyvauti konferencijoje, leistis į kelionę, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas. Turėtumėte gauti informacijos, kaip sekasi veiklos partneriams arba pažįstamiems užsienyje, prisiklausyti įspūdžių apie keliones ar pan.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galite sutvarkyti opų reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis. Galbūt susitarsite dėl investicijų, komisinių, palūkanų ar pan. Kita vertus, būsite linkę dramatizuoti, pervertinti įvykių ir žodžių reikšmę.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Galite užmegzti naudingus bendradarbiavimo, tarpininkavimo ryšius, arba šiuo metu jais pasinaudoti. Tikėtina, kad mėginsite rasti bendrą kalbą ir su priešiškai nusiteikusiais arba su konkurentais. Elkitės tvirtai, bet ne arogantiškai.

Šaulys

11.23 - 12.22
Būsite nusiteikę rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes aplink atsiras nepatenkintų, o tie, nuo kurių priklauso darbų sėkmė bei kokybė, gali pasirodyti abejingai nusiteikę. Rūpinkitės sveikata,

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Šiandien labai tiktų atsidėti kūrybai, sportuoti, skirti pasimatymus, užsiimti vaikų lavinimu, pasidomėti jų interesais, gabumais. Popiet apie save gali priminti nebaigti darbai arba sveikatos, išvaizdos problemėlė.

Vandenis

01.21 - 02.19
Mažiau harmonijos bus vidurdienį. Įprastus reikalus tvarkykite iš ryto, o pavakariams palikite šį bei tą linksmesnio. Galima mėginti realizuoti kūrybinius sumanymus. Pravartu daugiau laiko skirti vaikams, rasti bendrą užsiėmimą.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tikėtina netolima kelionė, svečias arba svarbi žinia, informacija. Galite sudaryti sutartį, teikti ar imti interviu. Popiet labiau kontroliuokite savo emocijas, kad neįžeistumėte artimo žmogaus.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė (4)

Netikėtumų kupina savaitė, praskaidrins nuotaiką susitikimais su seniai matytais draugais, naujais darbų pasiūlymais ir geromis galimybėmis imtis savo svajonių įgyvendinimo.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26) (1)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis

Sekso horoskopas rugpjūčiui: laukia tikras tropikų karštis  (3)

Karšti vasaros vakarėliai, jaudinančios pažintys, egzotiškos glamonės. Ir visa jūra malonumų… Rugpjūtis būna tik kartą metuose ir praleisti jį reikia būtent taip!
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (40)