Šiandienos horoskopas

Balandžio 23 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Problemų šiandien gali kelti jūsų savijauta, nerimas, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad jaučiatės pažeidžiami, norite jų pagalbos.

Jautis

04.21 - 05.20
Nusimato įdomūs pokalbiai. Galbūt įsitrauksite į visuomeninį judėjimą, bendraminčių grupę, nueisite į klubą ir nekasdieniškai praleisite laisvalaikį. Galite užmegzti pažintį.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien turbūt pajusite didesnę atsakomybę už savo santykius ir ištariamus žodžius. Galite įsigyti norimą daiktą ar susitarti dėl pageidaujamos paslaugos.

Vėžys

06.22 - 07.22
Beveik neverta tikėtis ramios dienos. Kad ir kokie viliojami atrodytų nežemiški interesai, o neįdomūs - praktiniai reikalai, pastaruosius derėtų pirmiausia sutvarkyti. Gera diena ir intelektinei veiklai, užsienio kalbos žinių gilinimui.

Liūtas

07.23 - 08.23
Turėsite išlaidų, jei užsiimate remontu, prekyba, statybomis, taisote techniką. Jeigu planuojate įsigyti namų ūkiui skirtą modernią prekę, tai išties turėtų pavykti. Tačiau šis vakaras primins apie nesumokėtus mokesčius, skolas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Stenkitės racionaliai planuoti savo gyvenimą ir santykius, remtis į tvirtą pagrindą, o jeigu jis sugriuvo - nebijokite lipdyti jį iš naujo. Jeigu turite problemų, susijusių su jausmais, partneryste, tuomet kai ką svarbaus išsiaiškinsite.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Šiandien jums norėsis puoštis, gerai atrodyti. Galbūt apsilankysite grožio salone, pakeisite šukuoseną, įsigysite madingą drabužį. Pagerinsite savo įvaizdį, tačiau nebūtinai patiksite tiems, kurie turi prastą skonį.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien jus gali aplankyti žmogus, kupinas naujienų ir jausmų. Sulauksite komplimentų arba patys juos dosniai žarstysite. Vis dėlto galimos šiokios tokios problemos su mylimu žmogumi, augančia karta.

Šaulys

11.23 - 12.22
Sklandžiai tvarkyti suplanuotus reikalus gali trukdyti jūsų nesugebėjimas susikaupti arba per didelis nervingumas. Geriausiai jausitės namuose. Būtų šaunu, jei ir kitiems šeimos nariams leistumėte juose gerai jaustis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Aplinkybės vers pasirūpinti artimųjų arba kaimynų reikalais. Jūsų patarimus, mintis įvertins aplinkiniai. Tačiau jų susižavėjimas netrukus ims mažėti, jei kalbėsite painiai, nelabai suprantamai, su potekstėmis ar pan.

Vandenis

01.21 - 02.19
Norėsite išlikti ramūs, bet kažkas mėgins jus įvelti į sudėtingą reikalą. Turbūt rūpės sutvarkyti nekilnojamojo turto ar komercinius reikalus. Regis, kažką palepinsite savo išskirtiniu dėmesiu.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galbūt sudalyvausite svarbiame renginyje, prezentacijoje. Galimas pokalbis su neeiliniu žmogumi. Išgirsta informacija gali padėti sutvarkyti aktualų reikalą. Svarbu būti tvirtiems, jeigu norite kai ką galite pakreipti savo naudai.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (4)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (5)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)