Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 19 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Gali pavykti sudaryti pelningą sutartį arba papildyti piniginę nelegaliu uždarbiu. Nusimato kūrybinis ir romantinis polėkis. Jeigu siekiate įsidarbinti ar profesine prasme pasitobulinti, galite sulaukti dėmesio verto pasiūlymo.

Jautis

04.21 - 05.20
Galvoje nepaliaujamai suksis mintys apie šeimą, buitį, virtuvę ir beveik nerūpės globalūs įvykiai, politika. O jei ir rūpės, tai tik tiek, kiek tai gali paliesti jus asmeniškai. Būsite itin rūpestingi artimųjų atžvilgiu, nusiteikę padėti, išklausyti.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtina, kad neblogą pasiūlymą pateiks giminaitis, kaimynas ar draugas. Galite gauti pranešimą, kurio nesitikėjote. Arba jus pasieks informacija, kurios turinys jums arba artimam žmogui bus itin aktualus.

Vėžys

06.22 - 07.22
Padedant draugams ir pažįstamiems, galite sėkmingai išspręsti keblų verslo ar juridinį klausimą. Tikėtina, kad užmegsite bendradarbiavimą. Galbūt gausite žinią, susijusią su pinigais, nuosavybe, apskaita, paskola ar nuoma.

Liūtas

07.23 - 08.23
Diena nežada atsipalaidavimo, nes jums rūpi siekti autoriteto, profesinio ar politinio statuso, finansinės naudos. Regis, nauja patirtis po truputį padeda išsivaduoti iš senų stereotipų. Tikėtina sėkmė, sudarant gamybines bei prekybines sutartis.

Mergelė

08.24 - 09.23
Geras metas lankytis parodose, vesti diskusijas apie meną, moralę, religijas, užsiimti labdara, kūryba. Tačiau reikėtų būti apdairesniems, neskrajoti padebesiais. Negalima vogti, meluoti, regzti intrigų, skleisti apkalbų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Sėkmę lems mokėjimas taikiai susitarti, betarpiškai bendrauti. Parodysite iniciatyvą ir sugebėjimą organizuoti, vadovauti grupei, kolektyvui. Bus progų atnaujinti kai kurias svarbias pažintis.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikriausiai teks prisiminti darbo etiką bei discipliną ir hierarchiją. Jums pavyks viską atlikti nepriekaištingai, susitarti dėl jums naudingų pakeitimų ar avanso. Jeigu dalyvausite viešame renginyje, sulauksite daug dėmesio.

Šaulys

11.23 - 12.22
Gali būti, kad teks vykti į kelionę, dalyvauti susirinkime, teisme, kreiptis į įtakingus asmenis, ieškoti teisybės. Būsite iškalbūs, kūrybingi ir galbūt sublizgėsite originalumu. Kitus galite įtikinti tuo, kuo net patys nelabai tikite.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Būsite įžvalgūs, seksis gilintis į kitų žmonių psichologines, finansines, verslo problemas. Aktualūs gali būti skolų ir paskolų klausimai. Vakaras žada erotikos, meilės aistros.

Vandenis

01.21 - 02.19
Diena gali būti kupina įtampos dėl būtinybės intensyviai bendrauti su antrąja puse, konkurentais ar kitaip mąstančiais dalykiniais partneriais. Tikėtina, kad jums pavyks kitus įtikinti savo argumentais arba net įveikti rimtus konkurentus.

Žuvys

02.20 - 03.20
Kad nepersitemptumėte nuo per didelio darbo krūvio, pasitelkite kolegas, pasiskirstykite pareigas pagal jėgas ir sugebėjimus. Galimas susitikimas, pokalbis ar pranešimas, kuris privers pagalvoti apie permainas, jų poreikį ar būtinumą.
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (09 12-09 14)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)