Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 29 d. penktadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Emocionali, jausminga diena, jums nepaprastai reikės meilės ir dėmesio. Tačiau su santykiais susijusios intrigos gali pakenkti. Dėl neapgalvotai nutrauktų sutarčių, suteiktų ar paimtų paskolų taip pat galite kramtyti nagus.

Jautis

04.21 - 05.20
Diena bus darbinga, jeigu iš tikrųjų galvosite apie darbą. Kitose srityse gali būti sudėtingiau. Kadangi bus sunku kontroliuoti situaciją ir suprasti kitus žmones, tai valdykite bent jau save. Neapsigaukite tardamiesi dėl piniginių atsiskaitymų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Gali atsirasti naujų galimybių kūrybinei saviraiškai, romantikai. Nesikrimskite dėl nedidelio meilės nesusipratimo. Truputis nuoširdumo ir viskas grįš į normalias vėžes. Daugiau laiko ir dėmesio skirkite savo vaikams.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien būkite atsargūs bendraudami - galite išplepėti, ko nereikia. Galbūt teks narplioti keblias situacijas arba gilintis į kitų žmonių paslaptis. Sulauksite nerealių pažadų. Labiau pasisaugokite vagių, sukčių.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tikriausiai nepavyks išsisukti nuo tam tikrų įsipareigojimų. Regis, padaugės žmonių, norinčių su jumis pasikalbėti, gauti interviu, išgirsti nuomonę. Neatidėliokite finansinių reikalų, neviršykite terminų, kad netektų mokėti delspinigių.

Mergelė

08.24 - 09.23
Galimos naujienos, susijusios su darbu, verslu, nuoma, nuosavybe arba namų remontu. Jus gali nemaloniai nustebinti keistas artimo žmogaus poelgis, išaiškėjęs melas. Arba patys pasielgsite kažkaip netinkamai, veidmainiškai.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Meilės, šilumos jums ypatingai reikės. Deja dominantis asmuo elgsis neprognozuojamai. Per daug nesitikėkite iš kitų žmonių - jų pažadai gali likti neišpildyti. Ir nebūtinai dėl jų kaltės.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Šiandien pasijusite niekuo neužtikrinti, apnikti abejonių. Darykite tai, ką gerai mokate, sakykite tai, ką iš tikrųjų žinote. Pasistenkite, kad dėl jūsų kaltės neįvyktų nemalonių incidentų. Labiau prižiūrėkite vaikus.

Šaulys

11.23 - 12.22
Draugų ir pažįstamų dėmesys bus malonus iki tol, kol nejausite įkyraus kišimosi į jūsų reikalus ir apsimestinio gailesčio, jeigu jums nelabai sekasi. Visgi tai geriau negu nieko. Jeigu nerasite su kuo praleisti laisvalaikį, jausitės nelaimingi.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Manysitės esą įžvalgesni už kitus. Deja, gali paaiškėti, kad jūsų gyvenimo patirtis ir suvokimas nėra absoliučiai teisingi. Viena veikla duos apčiuopiamų rezultatų, kita - nepasiteisins. Koreguokite planus.

Vandenis

01.21 - 02.19
Būkite itin apdairūs, jeigu ketinate pirkti brangias prekes, skolinti pinigus, daiktus. Didelė tikimybė pakliūti į painią situaciją dėl dviprasmiškos informacijos ar ne itin moralių pasiūlymų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Galimos abejotinos pagundos, noras kažką gauti per slaptas manipuliacijas arba už dyką gauti tai, kas iš tikrųjų kainuoja. Vargu ar jūsų sumanymai įvykdomi. Neapgaudinėkite savęs ir kitų, kalbėdami apie iliuzijas, nerealius planus.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (rugpjūčio 25-31 d.)

Horoskopas savaitei (rugpjūčio 25-31 d.) (1)

Sužinokite, ką žada žvaigždės kitai savaitei? Vienos dienos Jums palankios, kitos, deja, - ne. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (08 22-08 24)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia

Dieta pagal Mėnulį: kuri fazė lieknėjimui palankiausia  (16)

Laikydamiesi dietos pagal mėnulį, turime stebėti jo fazes. Dietoms tinkamiausios pilnatis ir jaunatis. Tuo metu paspartėja medžiagų apykaita, iš organizmo aktyviau šalinamos kenksmingosios medžiagos, greičiau mažėja svoris.
Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas

Kaip sensta kiekvienas Zodiako ženklas  (24)

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai

Mėnulio fazė, kurios metu dažniausiai pildosi norai  (9)

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą

Ištikimiausias vyras pagal zodiako ženklą  (105)