Šiandienos horoskopas

Spalio 24 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Palanku užsiimti kūrybine veikla. Pasistenkite geriau suprasti mylimą žmogų. Galbūt jūsų apetitai, įnoriai, reikalavimai viršija to asmens galimybes. Tobulybių nėra, turite su tuo susitaikyti. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Jautis

04.21 - 05.20
Šiandien daug galvosite apie verslo, nuosavybės, gyvenamosios vietos ir materialinius, piniginius klausimus. Jums netrūks praktiškumo ir nuoseklumo, tad galite mėginti įgyvendinti visai šeimai aktualų sumanymą.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Diena bus kupina įspūdžių, kontaktų. Noriai bendrausite, demonstruosite savo žinias, žarstysite patarimus bei sąmojį. Tinkamas metas aptartoms sutartims, reikalams su žiniasklaida, trumpoms išvykoms, reklamai, interviu.

Vėžys

06.22 - 07.22
Gana rami diena. Patartina be įtampos tęsti tuos darbus, kuriuos reikia užbaigti. Naujų dar nesiimkite. Malonių emocijų teiks draugystės ir meilės ryšiai. Jūs tarsi plauksite pasroviui į saugų ir sotų uostą.

Liūtas

07.23 - 08.23
Palanku imtis nebaigtų projektų, aiškintis finansinius arba meilės santykius. Galite kažką laimėti, jei tik pasiryšite išbandyti jėgas. Galbūt pavyks padaryti įspūdį įtakingam ar šiaip jums rūpinčiam asmeniui.

Mergelė

08.24 - 09.23
Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti. Numosite ranka į nebaigtus darbus, nervingas situacijas. Grožio puoselėjimui, meninei veiklai, meditavimui, svajojimui tai išties puiki diena.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jūsų sugebėjimas diplomatiškai ir kartu argumentuotai bendrauti, derėtis, pasitarnaus ne vien jums. Seksis daryti gerą įspūdį aplinkiniams, ypač - priešingai lyčiai. Galite tikėtis vertingų pasiūlymų, kvietimų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Sąžiningiems, apgalvotiems veiksmams ši diena gana palanki. Tiktų tvarkyti finansinius reikalus, užbaigti seniai pradėtus darbus, pasirašyti užvilkintus dalykinius sandorius. Galbūt likimas staiga išspręs kažkokią jūsų dilemą.

Šaulys

11.23 - 12.22
Šiandien sudarytas seniai rengtas sandoris, užmegztas dalykinis ryšys gali būti perspektyvus. Pažįstami asmenys gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Ateityje tai gali duoti nemažą naudą.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Tikėtina, kad neišvengsite finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, mokėti mokesčius, pirkti ar parduoti akcijas, arba tiesiog tuo domėtis. Būsite nusiteikę ir pramogoms, seksualiniams eksperimentams.

Vandenis

01.21 - 02.19
Tikriausiai pagerės santykiai su aplinkiniais. Pasijusite labiau reikalingi. Komfortas, grožis, meilė nebus tušti žodžiai. Susidarys įspūdis, kad netgi tie, kuriuos laikėte savo priešais, yra gana mieli, simpatiški žmonės.

Žuvys

02.20 - 03.20
Šiandien galite daug nuveikti, nes pati aplinka jums visur padės. Tikriausiai gausite naudingos informacijos, susijusios su įsidarbinimu, sveikatos atstatymu. Pagaliau galite pasirašyti planuotą kontraktą, gauti reikiamą parašą ar pelnytą atlygį.
Savaitės horoskopas
Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai

Lolitos prognozė savaitei (spalio 3–9 d.): laukia svarbūs pokyčiai (3)

Svarbių pokyčių savaitė. Tai Mėnulio jaunaties laikas, kai pagaliau gali imti ir atsiverti durys, į kurias jau kurį laiką beldėtės.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)