Šiandienos horoskopas

Liepos 29 d. trečiadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Dalykinėje veikloje būsite kompetentingi ir pareigingi. Naudingas gali pasirodyti neseniai sudarytas sandoris. Neblogas metas pasireikšti, parodyti, ką sugebate. Tačiau nebūkite pernelyg familiarūs, paisykite autoritetų nuomonės.

Jautis

04.21 - 05.20
Tikėtina, kad jums itin rūpės studijų, išsilavinimo, juridiniai reikalai. Vengsite konfrontacijos, ir tai bus teisinga taktika. Gali kilti noras iš pagrindų keisti savo įvaizdį ar pakeisti aplinką. Galbūt teks vykti į komandiruotę.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Šiandien palanku teikti ir gauti konsultacijas aktualiais klausimais, tarp jų - psichologinio pobūdžio. Išgirsta informacija leis kitaip pažvelgti į neseniai įvykusias ar tebevykstančias permainas.

Vėžys

06.22 - 07.22
Reikalai klostysis taip, kad turėsite kur pasireikšti. Bendraudami ieškokite bendrumų, o ne skirtingumų, antraip jūsų prieštaringas elgesys neskatins aplinkinių geranoriškumo. Nenustebkite, jeigu kažkas priešgyniaus ar agresyviai ginsis.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tikriausiai išsiaiškinsite nesusipratimus arba suprasite savo perspektyvas. Bet kuriuo atveju, turėtų stabilizuotis darbinė situacija, atsirasti daugiau pinigų ir galimybių tobulėti. Svarbiausia, kantrybė ir pozityvumas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Iš ryto pasinaudokite pozityvios energijos banga ir atlikite tai, kas svarbiausia. Regis, iš jums neabejingo žmogaus sulauksite puikaus patarimo ar konkrečios pagalbos aktualiu klausimu.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Stengsitės susikurti harmonijos, stabilumo pojūtį. Mielai tvarkysite buitinius ir su gimine susijusius reikalus. Daug galvosite apie praeitį, šeimos ar šalies istoriją. Vis dėlto nemaža gali pasirodyti norimo komforto kaina.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Gana gerai seksis reikalai, susiję su spauda, leidyba, raštvedyba, reklama, transportu. Jūsų kūrybiškumas ir išradingumas darys įspūdį aplinkiniams. Tik gal kiek per daug pabrėšite savo mintis ir per mažai atsižvelgsite į kitų.

Šaulys

11.23 - 12.22
Tai turėtų būti produktyvi diena. Galite sutvarkyti su finansais, nekilnojamuoju turtu susijusius reikalus, gauti reikalingą informaciją, instruktažą, įrangą ar paskolą. Lengvai rasite bendrą kalbą su įvairiausiais žmonėmis.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Būsite jautrūs ir kūrybingi. Geriau suvoksite kitų žmonių troškimus, labiau užjausite, bet taip pat giliau į širdį imsite kritiką, nepagarbą savo atžvilgiu. Šiandien nederėtų veržtis į viešumą, aktyviai reikštis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Vienatvė šiandien jums teiktų atgaivą, bet ne blogiau jausitės su keliais artimais bendraminčiais. Galite gauti malonią žinutę, viliojamą pasiūlymą. Galbūt šitaip dėmesį išreikš paslaptingas gerbėjas.

Žuvys

02.20 - 03.20
Tiktų turėti reikalų su žiniasklaida, reklamuotis, organizuoti susitikimus. Panašu, kad mėginsite atnaujinti prarastus ryšius arba užmegzti naujus. Galima situacija, įkvepianti įdomiai diskusijai, kūrybai, žadinanti vaizduotę.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa

Lolitos horoskopas savaitei (liepos 27–rugpjūčio 2 d.): paaiškės tiesa (3)

Paskutinės liepos mėnesio ir pirmosios rugpjūčio dienos tarsi lakmuso popierėlis išryškins, ko pripildyta jūsų širdis.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 24 - 07 26)

Sako, jog savaitgalis bus šiltas... Ką žvaigždės papasakos tau apie jį?
Ka žada žvaigždės?
Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus

Vyrų troškimai pagal horoskopo ženklą: kuris gigantas, o kuris subtilus  (37)

Šį kartą pabandysime bent jau apytiksliai išsiaiškinti, ko nori skirtingų charakterių vyrai. Žvejai žuvis skirsto į tas, kurios plaukioja paviršiuje ir giliavandenes – ir jų žvejybos būdai stipriai skiriasi.
Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai

Kaip save linkę apgaudinėti skirtingi Zodiako ženklai  (6)

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą

Tobulas seksas pagal Zodiako ženklą  (36)

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)