Šiandienos horoskopas

Balandžio 27 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Tikėtinas pavydas, pataikavimas savo silpnybėms ir norams. Galimos problemos su mylimu žmogumi, augančia karta. Venkite per griežtai auklėti vaikus, būkite pakantesni, antraip padarytą skriaudą atitaisyti bus nelengva.

Jautis

04.21 - 05.20
Diena bus įtempta. Sklandžiai tvarkyti reikalus gali trukdyti jūsų nesugebėjimas susikaupti arba per didelės ambicijos. Geriausiai jausitės namuose. Būtų šaunu, jei ir kitiems šeimos nariams leistumėte juose gerai jaustis.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Aplinkybės vers pasirūpinti ir profesiniais, ir artimųjų reikalais. Jūsų nestandartines mintis įvertins aplinkiniai. Tačiau jų gera valia ims mažėti, jei kalbėsite tiek, kad kitiems nebus kur įsiterpti. Įveikite norą priekaištauti, kritikuoti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Norėsite išlikti solidūs ir ramūs, bet kažkas mėgins primesti jums savo valią arba įvelti į sudėtingą reikalą. Turbūt rūpės sutvarkyti nekilnojamojo turto ar komercinius reikalus. Gali būti, kad ant kulnų lips kreditoriai.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien verčiau nieko nedarykite suirzę, supykę, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Nevalia teisti, būti kategoriškiems. Panašu, kad kiti nespės reaguoti į netikėtus jūsų minčių šuolius. Nepervertinkite savo jėgų ir saugumo.

Mergelė

08.24 - 09.23
Šiandien būsite gana nenuoseklūs ir dėl to klaidinsite aplinkinius. Geriausias būdas apsisaugoti nuo nesusipratimų bei atgauti pusiausvyrą - ramybė ir vienatvė. Gali tekti taisyti pašlijusią sveikatą arba lankyti, slaugyti ligonį.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Jūsų požiūris į reformas, pertvarkymus vertas dėmesio.Vis dėlto metas būtų pasirūpinti ir savo prestižu tarp kolegų bei klientų. Būkite atidesni ir punktualesni. Laikykitės įsipareigojimų.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Sunki diena rimtiems darbams, pokalbiams su viršininkais. Galbūt neadekvačiai reaguosite į siūlomas naujoves, pakeitimus, naujų sutarčių projektus. Dėl to gali susitrukdyti svarbus reikalas, neįvykti dalykinis susitikimas.

Šaulys

11.23 - 12.22
Beveik neverta tikėtis ramios dienos. Bendraudami su didesne auditorija, įtakingais veikėjais venkite dviprasmiškų tezių. Kai kurios frazės gali būti panaudotos prieš jus. Nereikėtų paskubomis griebtis neaiškių projektų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Ši diena primins apie neįvykdytus planus, nesumokėtus mokesčius, skolas, baugins dar didesnės krizės grėsmė. Stenkitės racionaliai planuoti, remtis į tvirtą pagrindą, o jeigu jis sugriuvo - nebijokite kurti, lipdyti jį iš naujo.

Vandenis

01.21 - 02.19
Jus gali stebinti partnerio nenuoseklumas ir išsišokimai. Jeigu atrodė, kad santykiai pakrypo stabilesne vaga, teks patirti neprognozuojamų ekscesų. Bręs planas senus ryšius pakeisti naujais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Gana sunkiai seksis darbai, nedžiugins savijauta. Jei siekėte nuo šiandien pradėti gyventi planingiau, labiau organizuotai, viskas susijauks. Pajusite, kad ne taip lengva pakeisti dienotvarkę bei įpročius.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (balandžio 27 - gegužės 3 d.)

Horoskopas savaitei (balandžio 27 - gegužės 3 d.) (6)

Sužinokite, kokia laukia kita savaitė ir kurios dienos palankiausios Jums. Horoskopas - 12-ai Zodiako ženklų:
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 24-04 26)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Dietų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų  (9)

Kaip jūsų horoskopo ženklas veikia dietos sėkmingumą? Pasirodo, vieniems Zodiako ženklams reikia vengti cukraus, kitiems – atsisakyti alkoholio, o tretiems privalu daryti aerobikos pratimus. Apie tai, kaip ženklas veikia mitybos įpročius, pasakoja garsi astrologė Gillian Knowles.
Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi

Planeta, daranti didžiausią poveikį vaiko vystymuisi  (14)

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi

10 kiekvieno Zodiako ženklo principų, kuriais jie vadovaujasi  (32)

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas

Astrologai perspėja: laukia dar vienas išbandymas - Mėnulio užtemimas  (48)