Šiandienos horoskopas

Gegužės 23 d. šeštadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Atsiras progų susitaikyti su mylimaisiais, geriau pažinti dominančius asmenis, pademonstruoti iškalbą, humoro jausmą, talentus. Tai atneš džiaugsmo, polėkio. Atsigausite, pažvalėsite. Galimas smagus renginys.

Jautis

04.21 - 05.20
Sulauksite dėmesio, komplimentų, ir patys kitus kažkuo nudžiuginsite. Įvyks arba bus planuojamas meilės pasimatymas. Noriai bruzdėsite savo sode ar buityje, virtuvėje, šiltai bendrausite su šeimos nariais.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Neblogas metas išvykai, pasimatymui, viešnagei, bendravimui su giminėmis. Sutiksite senų bičiulių, bus daug kalbų, diskusijų. Žodžiu, įdomu, šurmulinga, turėsite kur pasireikšti.

Vėžys

06.22 - 07.22
Diena bus gana šeimyniška. Galite nemažai nuveikti savo materialinės gerovės ir artimųjų labui. Regis, noriai bendrausite, susitiksite su senais draugais, giminaičiais, būsite dosnūs ir nuoširdūs tiems, kuriuos mylite.

Liūtas

07.23 - 08.23
Būsite labai jautrūs, emocionalūs, nardysite po prisiminimus, jausite ilgesį. Jums reikia pailsėti ir pabendrauti su tokiais žmonėmis, kurie galėtų praskaidrinti nuotaiką. Jaudulio teiks flirtai, meilė, ypač jei jus dominantis asmuo yra iš toli.

Mergelė

08.24 - 09.23
Diena praeis ramiai. Pajusite atsipalaidavimo poreikį, geriau jausitės vienumoje. Kapstysitės savyje, skęsite prisiminimuose arba nersite į mistiką, meną. Dėl tokio emocinio nusiteikimo aktyvus bendravimas, šurmulys nepatartinas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Panašu, kad savo energija, išradingumu šiandien visus užkrėsite gera nuotaika, būsite kompanijos siela. Savo ruožtu draugiški pokalbiai gali padėti jums geriau susivokti situacijoje, o gal net pakreipti įvykius palankesne linkme.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Tikriausiai jums nebus lengva, nes kur beeitumėte visur nešitės su savimi vidinę įtampą. Tai gali būti susiję su neatlikta pareiga, politika, skubiu darbu, atsakomybe, sudėtingu pasirinkimu ar kt.

Šaulys

11.23 - 12.22
Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su senais pažįstamais. Galbūt nutolsite nuo namų nemažą atstumą norėdami kažką aplankyti, pamatyti. Kaip bebūtų, pasitaikys visko: malonių šypsenų ir užgaulių žodžių, nesusipratimų.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Ši diena žadins geismus, tačiau ne vien tik džiugins - gal išlaidos pasirodys per didelės, gal mintys per sunkios. Galbūt patirsite nemalonią būtinybę išsireikalauti skolą arba patys sulauksite priminimo apie suėjusį terminą ją grąžinti.

Vandenis

01.21 - 02.19
Šiandien viską lems tarpusavio santykiai, ypač su partneriu. Galbūt kažko reikalausite iš meilės partnerio arba jis iš jūsų. Sunku bus išlaikyti emocinę pusiausvyrą, jeigu artimi žmonės nė nebandys paisyti jūsų norų, patarimų.

Žuvys

02.20 - 03.20
Pajusite išorinio atsinaujinimo poreikį. Tikriausiai kils ūpas apsilankyti sporto klube ar grožio salone, keisti aprangos stilių ar šukuoseną, įsigyti naujų drabužių, avalynės, kosmetikos. Viskas gerai, kas nekenkia sveikatai.
Savaitės horoskopas
Horoskopas savaitei (gegužės 18-24 d.)

Horoskopas savaitei (gegužės 18-24 d.) (9)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 22 - 05 24) (1)

Priešpaskutinis gegužės savaitgalis... vis arčiau vasaros! Kas tavęs laukia per jį?