Šiandienos horoskopas

Rugpjūčio 29 d. pirmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Nestokosite energijos, kūrybingumo, romantiško polėkio. Patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, meilės žaidimų, kūrybinių gastrolių, bendravimo su vaikais. Galimas malonus netikėtumas, žavi pažintis.

Jautis

04.21 - 05.20
Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdienių klausimų ir problemų rate, kurias turėtumėte nesunkiai išspręsti. Galbūt leisite sau įsigyti daiktą, kuriam anksčiau gailėjote pinigų. Arba mylimam žmogui, vaikams nupirksite mielų dovanų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, spaudos, reklamos. Regis, kažkokį planą įgyvendinti padės draugas arba giminaitis. Galite gauti meilės laišką ar sulaukti kitaip išreikšto ypatingo palankumo.

Vėžys

06.22 - 07.22
Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos, informacijos dėl papildomo uždarbio. Palanku prekiauti ir pirkti reikalingas prekes ar paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito. Mokėsite pasinaudoti užuominomis, intuityviai jausite, kas būtų naudinga.

Liūtas

07.23 - 08.23
Tai gali būti įdomių minčių ir išgyvenimų diena. Susikaupimas, originalumas padės įveikti kliūtis, įgyvendinti svajones. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti savo finansinę padėtį, darbo ar gyvenimo sąlygas.

Mergelė

08.24 - 09.23
Būsite nusiteikę ramiai siekti savo planinių tikslų, tad dėl kitų spaudimo galite pasijusti išties nekaip. Jei užsiimate kūrybine ar moksline veikla, pavyks kai ką suprasti, atrasti "aukso grūdą". Galimas slaptas sandoris ar flirtas.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas. Apie tai daug kalbėsite su artimais žmonėmis, draugais, tikėdamiesi jų patarimų. Geriau būtų aiškintis su žinovais, o dar geriau pasikliauti savo intuicija.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Aplinkiniams darysite vis didesnę įtaką, augs jūsų populiarumas. Tai gali padėti kilti karjeros laiptais ar tiesiog labiau įsitvirtinti norimoje srityje, priartėti prie tikslo. Tinkamas metas ir meilės romantikai, įvairioms atrakcijoms.

Šaulys

11.23 - 12.22
Gerai seksis veikla, susijusi su informacija. Gali palankiai išsispręsti ir juridinė problema. Sugebėkite vertinti save, neparsiduokite, nepaminkite savo teisingų principų. Geras metas jau startuoti su mokslais, arba kur nors išvažiuoti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Galite susitarti dėl paskolos, investicijų, draudimo išmokos ar pan. Arba pokalbis savaime pakryps taip, kad pavyks susitarti dėl perspektyvų.

Vandenis

01.21 - 02.19
Regis, bendraudami su dalykiniais partneriais ir oponentais praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės susitarti dėl to, kas atrodė neįmanoma. Palanku pratęsti sutartis su verslo partneriais.

Žuvys

02.20 - 03.20
Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite skriaudžiami, jei teks dirbti daugiau už kitus. Tai išeis jums į naudą. Regis, nuotaiką skaidrins, sparnus teiks romantinis interesas, meilė, flirtai.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 22-28 d.): virsmo laikas

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 22-28 d.): virsmo laikas (2)

Šią savaitę į pirmą planą iškils finasiniai klausimai. Savaitės pradžia – savotiškas virsmo laikas, Saulė pereis iš Liūto į Mergelės ženklą.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (3)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)