Šiandienos horoskopas

Lapkričio 27 d. ketvirtadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Jūsų dėmesio reikalaus įvairūs žmonės, todėl jo gali pritrūkti patiems sau ir tiesioginiam darbui. Įmanomos geros permainos meilės fronte, pramogų planuose. Jeigu jums kils įdomių kūrybinių idėjų, stenkitės jas įgyvendinti.

Jautis

04.21 - 05.20
Pasistenkite nesugadinti santykių su jums brangiais žmonėmis, verslo partneriais, bet ir nesileiskite apgaudinėjami. Būkite apdairūs, siekite aiškumo, nes šalia jūsų yra nesąžiningų asmenų.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Gali būti, kad jums teks atsisakyti kai kurių ambicijų, nes stigs palaikymo, solidarumo. Svarbu neprarasti savigarbos ir autoriteto. Būkite itin diplomatiški bendraudami su nepažįstamais asmenimis, klientais.

Vėžys

06.22 - 07.22
Korektiškai elkitės su nepažįstamais žmonėmis, nes jie gali slapta vertinti jūsų poelgius. Jei neišklysite iš suplanuotos dienotvarkės, gali pavykti susitarti dėl finansavimo, naujos sutarties.

Liūtas

07.23 - 08.23
Ši diena žada meilės nuotykius, malonias pramogas, nekasdieniškus įspūdžius. Jūsų vaizduotė bus gana laki. Tai leis su polėkiu įgyvendinti kai kurias kūrybines svajones. Visgi galite susipainioti santykiuose dėl naujų meilės pagundų.

Mergelė

08.24 - 09.23
Su darbu, verslu, tarpininkavimu susiję pasiūlymai vargu ar bus vertingi. Galbūt teks pasinervinti dėl slaptos avantiūros ar informacijos nutekėjimo. Neregzkite intrigų, venkite painių situacijų.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Ši diena gali padovanoti kūrybinį įkvėpimą. Regis, visus žavėsite savo sąmoju, kūrybingumu. Padarysite įspūdį patinkančiam asmeniui. Vis dėlto venkite familiarių juokelių tam netinkamose situacijose ir mažiau liežuvaukite apie kitus.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Geriausiai seksis kasdieniniai darbai, tad ieškoti ko nors pikantiško nepatartina. Atmeskite abejotinus pasiūlymus, nesivelkite į neaiškias pažintis. Stenkitės išlikti santūrūs, jei reikalai klostysis ne visai taip, kaip buvote susiplanavę.

Šaulys

11.23 - 12.22
Panašu, kad kažkas iš pažįstamų padės jums gauti reikiamą informaciją ir ja operatyviai pasinaudoti. Jeigu apkalbėjote pažįstamą asmenį, teks išsisukinėti, stengiantis išsiginti kai kurių ištartų frazių. Meilės objektas turėtų džiuginti ir stebinti.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Gana nesunkiai spręsite materialines problemas, tačiau jus gali atakuoti, gundyti įvairūs prekybininkai, siekdami palengvinti jūsų piniginę. Saugokite vertybinius popierius, santaupas, nesigirkite pajamomis, ypač nelegaliomis.

Vandenis

01.21 - 02.19
Galbūt gausite svarbią žinią ar bendrausite su jus dominančiu asmeniu. Gali išaiškėti kai kurios jūsų ar jus dominančių asmenų paslaptys. Galite mėginti pralobti iš abejotinos avantiūros, investicijos.

Žuvys

02.20 - 03.20
Jūsų jausmai gali nukentėti, jeigu turite per daug iliuzijų ar bandote žaisti dvigubą žaidimą. Venkite pasiduoti blogai įtakai, leistis suklaidinami, paminti jums svarbias vertybes. Jeigu tik įmanoma, daug laiko skirkite poilsiui, atsipalaidavimui.
Savaitės horoskopas
Savaitgalio horoskopas

Horoskopas savaitgaliui (11 21-11 23) (1)

Kas tavęs laukia savaitgalį? Sužinok!
Ka žada žvaigždės?
Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą  (19)

Tiksli gimimo data atskleidžia informaciją ne tik apie žmogaus charakterį, pomėgius, bet ir rodo, kaip jis myli. Sužinoti, ar įsimylėjėlių pora suderinama, reikia vos kelių minučių. Visų pirma būtina parašyti savo ir partnerio gimimo datas: minutes, valandas, dieną, mėnesį, metus. Tada išrašyti vienetus ir dvejetus. Tuomet suskaičiuoti, kuris jų dominuoja kiekvieno partnerio gimimo datoje.
Būrimas iš kavos tirščių

Būrimas iš kavos tirščių  (5)

Drovumas

Ką sako mūsų akių spalva  (50)

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams

Zodiako ženklai: kas linkęs į neištikimybę, kas labiausiai tinka rimtiems santykiams  (30)