Šiandienos horoskopas

Rugsėjo 25 d. sekmadienis

Avinas

03.21 - 04.20
Jei tik naktis praeis ramiai, diena nenuvils. Galite tikėtis artimųjų paramos ir moraline, ir fizine prasme. Pasijusite gerai, jeigu jus sups tvarkinga aplinka, geranoriškai nusiteikę žmonės bei galėsite pasilepinti gyvenimiškais patogumais.

Jautis

04.21 - 05.20
Neblogai seksis darbuotis savo ūkyje, taisyti techniką ar padėti kitiems, taip pat kils pagirtinas ūpas taisyti figūrą, laikytis dietos arba pagaliau išiaiškinti susikomplikavusius santykius, susigrąžinti ar atiduoti skolas.

Dvyniai

05.22 - 06.21
Nusimato įvairūs susitikimai arba pasivaikščiojimai gryname ore. Šiandien gauti patarimai, pasiūlymai, įsigyti pirkiniai bus naudingi. Galbūt kas nors padarys vertingą paslaugą.

Vėžys

06.22 - 07.22
Šiandien palankiausia būtų negalvoti ir nekalbėti apie jokius rimtus reikalus, maloniai atsipalaiduoti, parodyti daugiau dėmesio artimiausiems žmonėms. Tikėtini svečiai arba trumpa viešnagė.

Liūtas

07.23 - 08.23
Šiandien nepakenktų ilgiau pabūti vieniems, atsiriboti nuo svetimos įtakos bei reikalų. Nederėtų ieškoti nuotykių, kur nors toli vykti, o juo labiau - aiškintis santykius, ginčytis. Siekite intymumo, dvasingumo.

Mergelė

08.24 - 09.23
Puikus metas atsiriboti nuo bet kokių rūpesčių, tiek namų, tiek darbo. Susitikite su žmonėmis, kuriuos mėgstate, padiskutuokite, pasilinksminkite. Yra vilties, kad tame šurmulyje sutiksite asmenį, kuris jus domina.

Svarstyklės

09.24 - 10.23
Galite dalyvauti viešuose pasirodymuose, susitikimuose, pristatyti savo kūrybą, dalyvauti diskusijose. Nebijokite išbandyti jėgas, nes įgysite populiarumo ar netgi labai pasiseks.

Skorpionas

10.24 - 11.22
Nepasiduokite spaudimui kažkur vykti, kažko imtis, jei jaučiate, kad tai jums netinka. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums iš tikrųjų reikia. Stenkitės taktiškai ir suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo pasirinkimo.

Šaulys

11.23 - 12.22
Bus nesunku susitaikyti su žmogumi, kurį vertinate, bet esate įskaudinę. Pasitelkite išradingumą ir nuoširdumą. Galbūt sudalyvausite kultūriniame renginyje arba patys organizuosite kokį priėmimą, vakarėlį.

Ožiaragis

12.23 - 01.20
Galite sulaukti gerų naujienų, intriguojamų pasiūlymų iš žmonių, kuriems esate neabejingi. Šeimos santykius sutvirtintų bendras interesas ar bendrų draugų ratas. Galbūt išsiaiškinsite tai, kas jus labiausiai jaudina.

Vandenis

01.21 - 02.19
Prisiplanuosite daug veiklos ir išties nemažai nuveiksite. Galbūt ši diena privers labiau branginti santykius su artimais žmonėmis, atrasti tikrąsias vertybes. Nusimato teigiami pokyčiai santykiuose su dominančiu žmogumi.

Žuvys

02.20 - 03.20
Regis, veršitės pramogauti, mylėti, kurti. Puikus metas užsiėmimams su vaikais, dalyvavimui konkursuose. Finansinių arba seksualinių nesklandumų galite išvengti, jei patys jų neprovokuosite.
Savaitės horoskopas
Lolitos horoskopas savaitei (rugsėjo 5-11 d.): ruoškitės permainoms

Lolitos horoskopas savaitei (rugsėjo 5-11 d.): ruoškitės permainoms (11)

Svarbių pasikeitimų savaitė. Mėnulio jaunatis palanki naujai pradžiai. Prasidėję mokslo metai atneš nemažai pokyčių auginantiems mokinukus. Savaitės pradžioje kartu su džiaugsmu, kad vaikai jau ūgtelėjo, gali padaugėti ir pareigų bei atsakomybių.
Savaitgalio horoskopas

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (09 11 - 09 13) (4)

Antrasis rudens savaitgalis... Ką atneš tau jis, ką žada žvaigždės?
Ka žada žvaigždės?
Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai

Prasidedantys Ugninės Beždžionės metai žada sumaištį ir neramumus, sako orakulai  (12)

Orakulai prognozuoja, kad pirmadienį prasidedantys Ugninės Beždžionės metai pagal kinų mėnulio kalendorių žada 12 mėnesių politinių ir finansinių neramumų, nes šis gyvūnas pasižymi polinkiu krėsti eibes ir yra nenuspėjamo būdo.
Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus

Kaip pasitikti tikruosius kinų Naujuosius metus  (11)

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams

2016 metų sėkmės horoskopas visiems Zodiako ženklams  (8)

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui

2016 metų horoskopas kiekvienam zodiako ženklui  (9)