Žavus Chanel kolekcijos moteriškumas

 (7)
Jau beveik 45 metus Coco Chanel turi teisę ištarti lemiamą žodį, apsprendžiant tikros moters, susilaukiančios susižavėjimo dėl jos švarkelių, tiesių sijonų ir megztų švarkų, įvaizdį. Karl Lagerfeld genialumas slypi jo gebėjime pritaikyti šioms dienoms Chanel etiketės stilių tokiais būdais, kurie yra pilnai modernūs, tačiau atidūs ir senų laikų palikimui.
Paprastos idėjos dažniausiai yra pačios efektyviausios: beveik išskirtinai pasikliaudamas sijono ir palaidinės deriniu, Lagerfeld tyrinėjo kontrastą tarp švelnumo ir griežtumo. Su švarkais buvo elgiamasi kaip su marškiniais, jie buvo be jokių ceremonijų suklostuojami ir derinami su sijonais bei pateikiami kaip kostiumėliai. Kostiumai tapo nebe tokie griežti, modeliai - moteriškai dalykiški.

Lagerfeldas vakarui suteikė ypatingą efektą – suknelės ir grindis šluojantys vakariniai apdarai, geriau į juos įsižiūrėjus, buvo sudaryti iš dviejų dalių ansamblio. Permatoma, raukta nėriniuota palaidinė, žibanti blizgučiais, buvo sukišta į kontrastuojantį šerkšno pilkumo sijoną; juodai baltas tiulio sijonas, suderintas su berankove plisuota palaidine, tapo kokteilių vakarėliui skirta suknele.

Lagerfeld kolekcijai suteikė papildomą posūkį, pademonstruodamas savo “išsiskiriančių lygių diržų” idėją. Dauguma modelių buvo su dvejomis talijos juostomis: griežtai diržais sujuosti sijonai ir dekoruoti juosmens raiščiai ant žemai sujuostų sijonų.

Aksesuarai buvo grynai Chanel stiliaus: perlai, sagės ir gausūs ametisto, kvarco, Mėnulio akmens ir citrinos vėriniai čia puikiai tiko. Didžiulės prabangos pojūtis išsiplėtė į paprastus balerinos apdarus ir sukneles atvira nugara.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.