Yves Saint Laurent kolekcija tikriems mados gurmanams

 (10)
Saint Laurent dalyvavimas aukštosios mados šou yra panašus į dešimties patiekalų vakarienę trijų žvaigždučių Michelin restorane: jau kai atrodo, kad didesnio pasimėgavimo tiesiog nebegali būti, štai ateina dar vienas patiekalas, neapsakomai žavėdamas ir gundydamas.
Beveik trečdalį iš 100 Saint Laurent modelių sudarė kostiumai – kai kurie su tiesiomis kelnėmis, kiti su griežtų formų sijonais, tačiau visi tobulai sukirpti ir suderinti su neįkyriais švarkais ir palaidinėmis. Kokteilių valanda pateikė šiokią tokią staigmeną: sujuostos diržais, sniego baltumo, laukinės anties mėlynumo ir vilkdalgių spalvos krepo suknelės delikačiai apdengė kūno linijas, pabrėždamas kiekvieną vingį ir judesį.

Diena tapo vakaru, kai ant podiumo pasirodė spalvingai citrinų, mandarinų ir vyšnių ornamentais siuvinėti ansambliai, o satino smokingai ir juodi sijonai aukštu juosmeniu suteikė dramatišką atsvarą. Žinoma, galima buvo rinktis ir iš tų žavingų, neabejotinai Saint Laurent vardu pažymėtų vakarinių drabužių: pažiūrėkime į tamsiai mėlyną, grindis siekiančią krepo suknelę, prie jos ant pečių uždėtas purus baltas kailis, flamenko įkvėptus ciklamenų raukinių krioklius ir pasirodymą užbaigusią siuvinėtą blizgučiais organzos suknelę.

O ką gi dėvi Saint Laurent nuotaka? Tik ne šleifą ir tiulį (juk galiausia Saint Laurent yra tas dizaineris, kuris feminizmą pavertė ypač prabangiu). Medaus mėnesiui ji išsiruošia dėvėdama puikiai prie kūno prigludusį, visapusišką šampano spalvos kostiumėlį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.