Winona Ryder

Winona_Ryder_68
Winona_Ryder_68

66-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

Edward Sebesta sukurtas apdaras tapo WINONA RYDER vizitine kortele. Spageti makaronų juostelės ir blizgučiai šiam spindinčiam kūriniui suteikė 20-ųjų prisilietimą.

Winona_Ryder_72
Winona_Ryder_72

68-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

Su savo išskirtiniais plaukais WINONA RYDER ant scenos pasirodė dėvėdama 1920-ųjų dvasios įkvėptą Badgley Mischka kūrinį. Tai buvo blyškios spalvos skersai kirpta blizgaus audinio suknelė.

72-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

Daugiau savitumo. Daugiau originalumo. Juodas 1940-ųjų dvasios įkvėptas Pauline Trigere kūrinys, kurį ji surado tiesiog savo spintoje. Derantis kreminės spalvos šalis buvo permestas per vieną petį. Paprasti auskarai, apyrankė ir galvos juosta užbaigė šį ansamblį.

Nicole Kidman
Jennifer Lopez
Sophia Loren
Madonna
Susan Saradon & Tim Robbins
Mira Sorvino
Sharon Stone
Elizabeth Taylor
Sigourney Weaver

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.