Vilniuje duris atvėrė nauja italų parduotuvė "Nico"

 (6)
Kovo 3 d. Vilniuje Universalinės parduotuvės patalpose (Gedimino pr. 18) duris atvėrė nauja drabužių ir avalynės parduotuvė jaunimui "Nico". Tai jau trečioji "Nico" grupės parduotuvė Lietuvoje, pirmiausia italai įsikūrė Marijampolėje, paskui Šiauliuose ir galiausiai - Vilniuje.
Vakaro vedėjai

Kovo 2 d. vakarą parduotuvės šeimininkai surengė parduotuvės pristatymą kviestiniams svečiams. Vakarėlį vedė Asta Stašaitytė ir Giedrius Masalskis, o svečių tarpe matėsi daug Lietuvos įžymybių. UAB "Nico Baltic" direktorius Paulius Ambrazevičius papasakojo trumpą Nico grupės atsiradimą ir padėkojo visiems susirinkusiems. "Nico" grupė pradėjo veikti 1961 m. Per pastaruosius metus "Nico" atidarė parduotuves Lenkijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Venesueloje ir Lietuvoje. Šiais metais planuojama įsitvirtinti Brazilijos, Argentinos, Meksikos ir Australijos rinkose.

Grupės prezidentas p. Bortolomeo Passuello pasveikino svečius ir pasidžiaugė šių parduotuvių sėkme kitose šalyse bei jau anksčiau atidarytose parduotuvėse Marijampolėje ir Šiauliuose, išreikšdamas viltį, kad vilniečiai taip pat pamėgs italų prekes. Artimiausiu metu italai dar planuoja atidaryti parduotuves Kaune ir Klaipėdoje. Parduotuvė buvo iškilmingai pašventina.

"Nico" kolekcija

Vakarėlio metu buvo pademonstruotos pagrindinės kolekcijos bei rengiamos loterijos ir žaidimai, kurių metu svečiai turėjo galimybę laimėti įvairius prizus.

"Nico" prekės skirtos daugiausia jaunimui. Kainos, kaip spėjome įsitikinti pristatymo metu, tikrai nėra aukštos ir pilnai prieinamos vidutiniajam sluoksniui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.