V.Gigevič: surengti tokį šou buvo verta

 (5)
Valerij Gigevič
Valerij Gigevič
© A.Solomino nuotr.

Studijos „UFF“ meistrai savo draugus, gerbėjus ir ištikimus klientus pakvietė į studijos vienerių metų gimtadienį, kurio vinis buvo ilgai ruoštas Gaudrės Kazlauskaitės šokėjų trupės, UFF kirpėjų bei kelių studijai prijaučiančių žinomų žmonių šokių pasirodymas.

„Šukuosenų pristatymus, kuomet modeliai žygiuoja podiumu, jau esame organizavę. Norėjosi išbandyti ką nors naujo, dar smagesnio – taip ir gimė ši bendro kirpėjų šokio su Gaudrės trupe mintis. Nors vargti teko kur kas daugiau, o repeticijų lengvomis nepavadinsi, buvo verta", - įsitikinęs Valerij Gigėvič, „UFF“ studijos vadas.

Ekstravagantiškais madų ir šukuosenų pristatymais garsėjantis meistras vylėsi, kad šokį įvertino ir vakarėlio svečiai - tuo buvo galima neabejoti, juolab kad tuo pat metu jie išvydo ir lauktą šukuosenų kolekciją.

Vakarėlio svečius išjudino trys žavios damos iš Rusijos – Rybakate, kurios vokalas skamba „SCSI-9“ albume „Line of Nine“; Yuka - prodiuserė ir DJ, šokdinanti minias Maskvoje, Paryžiuje ir Berlyne, ir Hanna, į Maskvos klubų scenas įžengusi 2007-aisiais, bet jau užsitarnavusi charizmatiškos ir amatą išmanančios DJ vardą.

Savo kampą atrado ir išsiilgę ramybės - dar vienoje vakarėlio erdvėje, kurioje skambėjo drum‘n‘bass ir nosį kuteno smilkalų aromatas, vakarėlio svečiai galėjo paplepėti ir peržiūrėti „UFF“ kirpėjų darbus, užfiksuotus nuotraukose. Čia buvo galima pamatyti ir labai pikantiškų kadrų...

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Stilius

Vestuvinės suknelės obuolio tipo figūrai (8)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:51
Obuolio tipo figūra yra be talijos, tai yra pečiai ir klubai yra proporcingi, o talija pilna, neryški.

Lietuviškų veltinių batų dizainerė - RED DOT Gala apdovanojimų vakare (2)

2014 liepos mėn. 29 d. 12:16
Lietuviškų veltinių batų dizainerė - RED DOT Gala apdovanojimų vakare
Asmeninio archyvo nuotr.
Liepos 7-ąją dieną Esene, Vokietijoje įvyko prestižiniai dizaino Oskaru vadinami „Red Dot“ dizaino apdovanojimai. Tą vakarą Eseno (Vokietija) Aaltho Teatro scenoje buvo pagerbti kūrėjai, kurių dizaino darbai praėjo griežtą 40 pasaulio ekspertų komisijos verdiktą ir yra verti prestižinio „Red Dot“ dizaino konkurso laimėtojų vardo.

Smagus atostogų stilius pagal K. Rimdžių: ką vis dėl to krauti į lagaminą? (1)

2014 liepos mėn. 24 d. 16:34
Smagus atostogų stilius pagal K. Rimdžių: ką vis dėl to krauti į lagaminą?
Organizatorių nuotr.
Lietuvoje įpusėjo atostogų sezonas. Naujos patirtys ir žmonės, nematytos vietos, kurortai, jūra – visa tai ir dar daugiau laukia kiekvieno nuotykių ieškotojo. Ilgesingai žvelgiant į seniai pirktus bilietus ir darbe skaičiuojant paskutines dienas iki išvykimo, laukia dar viena svarbi užduotis – lagaminas ir kelionių pirkiniai. Šį darbą palengvins ir padės jį atlikti greitai bei neskausmingai keli mados ir stiliaus eksperto Kęstučio Rimdžiaus patarimai.

Venesuelos dizaineris Aukštosios mados papuošalus sukūrė iš šovinių gilzių (3)

2014 liepos mėn. 22 d. 14:25
Venesuelos dizaineris Aukštosios mados papuošalus sukūrė iš šovinių gilzių
AP/Scanpix
Paryžiaus mados savaitėje Venesuelos dizaineris Oskaras Carvallo pademonstravo Aukštosios mados kolekciją 2014-2015 m. rudeniui-žiemai, kurioje nustebino itin neįprasti aksesuarai - šovinių gilzės, rašo delfi.ee. Gal tai naujų laikų aksesuaras?

Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo? (23)

2014 liepos mėn. 22 d. 00:01
Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo?
G.Daškevičiaus nuotr.
Kai Lietuvos orai tokie nenuspėjami, o vasara šaltesnė nei įprastai, vis dažniau pagalvojame apie artėjančio rudens-žiemos sezono mados vėjus. Koks jis bus ir kuo nustebins?