V.Gigevič: surengti tokį šou buvo verta

 (5)
Valerij Gigevič
Valerij Gigevič
© A.Solomino nuotr.

Studijos „UFF“ meistrai savo draugus, gerbėjus ir ištikimus klientus pakvietė į studijos vienerių metų gimtadienį, kurio vinis buvo ilgai ruoštas Gaudrės Kazlauskaitės šokėjų trupės, UFF kirpėjų bei kelių studijai prijaučiančių žinomų žmonių šokių pasirodymas.

„Šukuosenų pristatymus, kuomet modeliai žygiuoja podiumu, jau esame organizavę. Norėjosi išbandyti ką nors naujo, dar smagesnio – taip ir gimė ši bendro kirpėjų šokio su Gaudrės trupe mintis. Nors vargti teko kur kas daugiau, o repeticijų lengvomis nepavadinsi, buvo verta", - įsitikinęs Valerij Gigėvič, „UFF“ studijos vadas.

Ekstravagantiškais madų ir šukuosenų pristatymais garsėjantis meistras vylėsi, kad šokį įvertino ir vakarėlio svečiai - tuo buvo galima neabejoti, juolab kad tuo pat metu jie išvydo ir lauktą šukuosenų kolekciją.

Vakarėlio svečius išjudino trys žavios damos iš Rusijos – Rybakate, kurios vokalas skamba „SCSI-9“ albume „Line of Nine“; Yuka - prodiuserė ir DJ, šokdinanti minias Maskvoje, Paryžiuje ir Berlyne, ir Hanna, į Maskvos klubų scenas įžengusi 2007-aisiais, bet jau užsitarnavusi charizmatiškos ir amatą išmanančios DJ vardą.

Savo kampą atrado ir išsiilgę ramybės - dar vienoje vakarėlio erdvėje, kurioje skambėjo drum‘n‘bass ir nosį kuteno smilkalų aromatas, vakarėlio svečiai galėjo paplepėti ir peržiūrėti „UFF“ kirpėjų darbus, užfiksuotus nuotraukose. Čia buvo galima pamatyti ir labai pikantiškų kadrų...

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Stilius

Pristatomas naujas mados leidinys vaikams (3)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 11:03
Pristatomas naujas mados leidinys vaikams
M.Požerskytės nuotr.
„Mūsų mama yra didžiausia mada“, – taip mados apibrėžimą išpyškino pirmo lietuviško žurnalo apie vaikų madą pagrindinio interviu herojės. Lietuvoje garsios mados pasaulio moters (kokios – sužinosite atsivertę naujo žurnalo puslapius) dukrelės dvynės per kelių valandų pokalbį ir fotosesiją atvėrė komandai kitokius šio, rodos, kasdieniško pasaulio rakursus.

Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją (5)

2014 rugpjūčio mėn. 21 d. 09:00
Trečiadienio vakarą Kaune dizainerė Rasa Rožinskienė pristatė savo pirmąją rankinių kolekciją „Pasipuošti širdį...“ Kolekcija suskirstyta į tris dalis: „Gėlės“, „Prisiminimai“ ir „Žuvys“.

Sukurta moterims, bet patiks ir vyrams: naujausi maudymosi kostiumėliai iš Majamio (30)

2014 rugpjūčio mėn. 20 d. 11:45
Majamyje pristatyta naujausia maudymosi kostiumėlių kolekcija 2015 m. pavasariui-vasarai. Kviečiame paganyti akis!

Sulaukė milijono „Instagram“ pasekėjų: musulmonė su hidžabu (41)

2014 rugpjūčio mėn. 22 d. 00:01
Ascia Sarah kasdien socialiniame tinkle „Instagram“ publikuoja savo aprangos nuotraukas, kuriose pagrindinis atributas – hidžabas ant jos galvos. Moteris tradicinį musulmonės galvos apdangalą bando paversti Vakarų kultūros dalimi, rašo be-in.ru.

Monte Karlo labdaros pokyliui Europos elitas rinkosi E. Tatarinovos sukneles (17)

2014 rugpjūčio mėn. 18 d. 17:21
Monte Karlo labdaros pokyliui Europos elitas rinkosi E. Tatarinovos sukneles
Asmeninio archyvo nuotr.
Monako širdis vėl suvirpėjo. Ir nuo Prancūzijos Rivjeroje gyvenančio elito dosnumo, ir nuo įspūdingų jų apdarų. Kasmetinis labdaros pokylis, skirtas paremti organizacijos Kiddo globojamus neįgalius vaikus ir jų šeimas, praėjusią savaitę sulaukė kelių šimtų garbingų svečių iš Prancūzijos, Italijos, Šveicarijos, Austrijos, Ukrainos ir Lietuvos.