V.Gigevič: surengti tokį šou buvo verta

 (5)
Valerij Gigevič
Valerij Gigevič
© A.Solomino nuotr.

Studijos „UFF“ meistrai savo draugus, gerbėjus ir ištikimus klientus pakvietė į studijos vienerių metų gimtadienį, kurio vinis buvo ilgai ruoštas Gaudrės Kazlauskaitės šokėjų trupės, UFF kirpėjų bei kelių studijai prijaučiančių žinomų žmonių šokių pasirodymas.

„Šukuosenų pristatymus, kuomet modeliai žygiuoja podiumu, jau esame organizavę. Norėjosi išbandyti ką nors naujo, dar smagesnio – taip ir gimė ši bendro kirpėjų šokio su Gaudrės trupe mintis. Nors vargti teko kur kas daugiau, o repeticijų lengvomis nepavadinsi, buvo verta", - įsitikinęs Valerij Gigėvič, „UFF“ studijos vadas.

Ekstravagantiškais madų ir šukuosenų pristatymais garsėjantis meistras vylėsi, kad šokį įvertino ir vakarėlio svečiai - tuo buvo galima neabejoti, juolab kad tuo pat metu jie išvydo ir lauktą šukuosenų kolekciją.

Vakarėlio svečius išjudino trys žavios damos iš Rusijos – Rybakate, kurios vokalas skamba „SCSI-9“ albume „Line of Nine“; Yuka - prodiuserė ir DJ, šokdinanti minias Maskvoje, Paryžiuje ir Berlyne, ir Hanna, į Maskvos klubų scenas įžengusi 2007-aisiais, bet jau užsitarnavusi charizmatiškos ir amatą išmanančios DJ vardą.

Savo kampą atrado ir išsiilgę ramybės - dar vienoje vakarėlio erdvėje, kurioje skambėjo drum‘n‘bass ir nosį kuteno smilkalų aromatas, vakarėlio svečiai galėjo paplepėti ir peržiūrėti „UFF“ kirpėjų darbus, užfiksuotus nuotraukose. Čia buvo galima pamatyti ir labai pikantiškų kadrų...

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Stilius

Venesuelos dizaineris Aukštosios mados papuošalus sukūrė iš šovinių gilzių (3)

2014 liepos mėn. 22 d. 14:25
Venesuelos dizaineris Aukštosios mados papuošalus sukūrė iš šovinių gilzių
AP/Scanpix
Paryžiaus mados savaitėje Venesuelos dizaineris Oskaras Carvallo pademonstravo Aukštosios mados kolekciją 2014-2015 m. rudeniui-žiemai, kurioje nustebino itin neįprasti aksesuarai - šovinių gilzės, rašo delfi.ee. Gal tai naujų laikų aksesuaras?

Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo? (19)

2014 liepos mėn. 22 d. 00:01
Kokią madą į mūsų spintas atneš ruduo?
G.Daškevičiaus nuotr.
Kai Lietuvos orai tokie nenuspėjami, o vasara šaltesnė nei įprastai, vis dažniau pagalvojame apie artėjančio rudens-žiemos sezono mados vėjus. Koks jis bus ir kuo nustebins?

R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė (5)

2014 liepos mėn. 16 d. 17:20
R. Kalinkino kolekcijos nuotraukose – balerinos ir paukščio draugystė
FFakers nuotr.
„Robert Kalinkin“ mados namų „Cruise“ kolekcijos nuotraukos – šmaikščios kelionės po tolimas, magiškas ir egzotiškas vietas – ir nesvarbu, kad tik mintyse. Trapi, švelni šokėja ir didžiulis ją lydintis paukštis – ši pora skamba tarsi iš pasakos. Tačiau žinomai balerinai Simonai Paciukonytei įsikūnijimas į vaidmenis bei darbas prieš kameras nėra naujiena, tad ir naująjį partnerį ji priėmė kaip savą.

Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių (4)

2014 liepos mėn. 16 d. 13:21
Floristai kūrė nepakartojamas sukneles iš gėlių
Organizatorių nuotr.
Tris dienas grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka” kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Gėlių kompozicijų virtuozai čia renkasi jau antrus metus. Pernai garsiausi Lietuvos floristai iš gėlių, įvairiausių augalų, vaisių, uogų kūrė skrybėles, šiemet kūrybos dirbtuvių tema – „Kodas – suknelė”.

Istorija: žvilgsnis į triukšmingiuosius dvidešimtuosius, kada trumpėjo sijonai ir triumfavo Coco Chanel (6)

2014 liepos mėn. 21 d. 11:41
Apžvelkime laikotarpį, kuriame pradeda trumpėti sijonai, madinga tampa trumpų plaukų šukuosena ir triumfuoja Coco Chanel, skelbia thebeautybiz.com.