V.Gigevič: surengti tokį šou buvo verta

 (5)
Valerij Gigevič
Valerij Gigevič
© A.Solomino nuotr.

Studijos „UFF“ meistrai savo draugus, gerbėjus ir ištikimus klientus pakvietė į studijos vienerių metų gimtadienį, kurio vinis buvo ilgai ruoštas Gaudrės Kazlauskaitės šokėjų trupės, UFF kirpėjų bei kelių studijai prijaučiančių žinomų žmonių šokių pasirodymas.

„Šukuosenų pristatymus, kuomet modeliai žygiuoja podiumu, jau esame organizavę. Norėjosi išbandyti ką nors naujo, dar smagesnio – taip ir gimė ši bendro kirpėjų šokio su Gaudrės trupe mintis. Nors vargti teko kur kas daugiau, o repeticijų lengvomis nepavadinsi, buvo verta", - įsitikinęs Valerij Gigėvič, „UFF“ studijos vadas.

Ekstravagantiškais madų ir šukuosenų pristatymais garsėjantis meistras vylėsi, kad šokį įvertino ir vakarėlio svečiai - tuo buvo galima neabejoti, juolab kad tuo pat metu jie išvydo ir lauktą šukuosenų kolekciją.

Vakarėlio svečius išjudino trys žavios damos iš Rusijos – Rybakate, kurios vokalas skamba „SCSI-9“ albume „Line of Nine“; Yuka - prodiuserė ir DJ, šokdinanti minias Maskvoje, Paryžiuje ir Berlyne, ir Hanna, į Maskvos klubų scenas įžengusi 2007-aisiais, bet jau užsitarnavusi charizmatiškos ir amatą išmanančios DJ vardą.

Savo kampą atrado ir išsiilgę ramybės - dar vienoje vakarėlio erdvėje, kurioje skambėjo drum‘n‘bass ir nosį kuteno smilkalų aromatas, vakarėlio svečiai galėjo paplepėti ir peržiūrėti „UFF“ kirpėjų darbus, užfiksuotus nuotraukose. Čia buvo galima pamatyti ir labai pikantiškų kadrų...

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Stilius

Lietuvės grožio procedūroms per dieną skiria mažiau nei pusvalandį

2014 rugsėjo mėn. 2 d. 11:35
Lietuvės grožio procedūroms per dieną skiria mažiau nei pusvalandį
Organizatorių archyvo nuotr.
64 proc. Lietuvos moterų grožio procedūroms kasdien skiria iki 30 minučių. Pusei apklaustųjų būtiniausia priemonė jų kosmetikos krepšelyje yra blakstienų tušas, tačiau vos 1 proc. lietuvių neišsiverstų be akių vokų šešėlių.

Prieš objektyvą apsinuogino „Mis Lietuva 2014“ dalyvė G. Gutauskaitė (44)

2014 rugsėjo mėn. 1 d. 14:40
Gabrielė Gutauskaitė
M. Dovidaitės nuotr.
Laužanti grožio standartus, išskirtinė, drąsi, kitokia – taip kalbama apie šių metų „Mis Lietuva“ dalyvę Gabrielę Gutauskaitę, kuri neįtikusi modelio agentūroms dirba laisvai samdomu modeliu.

Madingiausia rudens avalynė alsuoja roko ritmais (12)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 11:26
Madingiausia rudens avalynė alsuoja roko ritmais
DELFI montažas
Rudens avalynės madą šiemet užvaldo iš devinto dešimtmečio sugrįžtantis grandžo (angl. grunge) stilius. Grubios formos, nelygus padas, elegantiškos aukso spalvos sagtys ir dygsneliai – šį sezoną dizaineriai siūlo pasitikti vyriškai moteriškoms. Pristatome pagrindines tendencijas, padėsiančias stilingai pasitikti rudenį.

Ant galvų - garsių žmonių portretai (3)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 14:59
Portretai ant galvų
AOP nuotr.
Miguelis Rosasas iš Molino (Ilinojaus valstija, JAV) kirpyklos „New Style Barbershop“ išgarsėjo savo šukuosenomis. Pasitelkęs kirpėjo įrankius – skutiklį, žirkles ir šukas jis „nutapė“ ant galvų daugybės garsių žmonių portretų: Mahatmos Gandhi, Nelsono Mandelos, Kermit The Frog, Steve‘o Jobso, Kanye Westo ir kitų, skelbia „All over press“.

Madingos spalvos rudeniui (7)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 00:01
Svarbiausios pozicijos naujajame sezone priklausys raudonai spalvai. Raudona kaip ugnis, kaip kraujas ar aistra. Žinokite, kad raudona – tai nauja juoda ir metas prie to jau priprasti.