Susan Sarandon & Tim Robbins

Susan_Sarandon&Tim_Robbins_67
Susan_Sharon&Tim_Robbins_67

66-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

SUSAN SARANDON švytėjo aukso spalva dėvėdama keturiasdešimtųjų dvasios įkvėptą suknelę ilgomis rankovėmis, o TIM ROBBINS išlaikė klasikinį stilių dėvėdamas dvieilį smokingą.

Susan_Sarandon&Tim_Robbins_69
Susan_Sharon&Tim_Robbins_69

67-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

Ši pora mados žurnalų antraštėse buvo vadinama “išprotėjusia”, kai abu pasirodė apsirengę Richard Tyler sukurtais apdarais. Jos suknelė buvo iš siaurų juostelių, apdengtų skara, o jo smokingo apykaklė buvo padabinta žavinga marškinių apykakle.

69-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

ROBBINS ir SARANDON ir vėl abu dėvi vienodai – šį kartą jie pasirinko Donna Karan. Jos suknelė – ant vieno peties, aukso spalvos, pasiūta iš velveto ir papuošta nėriniais.

Nicole Kidman
Jennifer Lopez
Sophia Loren
Madonna
Winona Ryder
Mira Sorvino
Sharon Stone
Elizabeth Taylor
Sigourney Weaver

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.