Stilistė ir kostiumo dizainerė Ramunė Čekuolytė ir jos ateities vizijos

 (7)
Ramunė Čekuolytė – jauna kostiumo dizainerė, demonstruosianti savo naują kolekciją “Mados infekcijoje”. Pirmą kartą pasirodė 1999 m. rudens “Madų dienose”. Kitas pasirodymas – 2000 m. pavasario ir 2000 rudens “Madų dienos”.
Ramunė Čekuolytė_kostiumai "ŽAS'ams"

Ramunė Čekuolytė 2000 m. baigė kostiumo dizaino specialybę Vilniaus Dailės Akademijoje. Dizainerė pasakoja apie save ir savo ateities planus.

Ramunė Čekuolytė_Mylimiausia manekenė Laima

“Esu stilistė. Kaip stilistė ir grimuotoja dalyvavau daugelio lietuvių muzikinių grupių video klipų filmavimuose, vaidybiniuose trumpametražiniuose videofilmuose , kine, reklamoje. Šiuo metu dirbu BTV stiliste.

Ramunė Čekuolytė_grimas EMPTI klipui

Esu būsimoji TV ir kino režisierė. Šiais metais pradėjau studijuoti režisūrą. Galbūt todėl mano kolekcijos pilnos protesto. Dabar protestuosiu ne tik kolekcijomis, bet ir filmais.

Ateityje dar noriu išbandyti žurnalistikos meną.

2001 m. “Mados infekcija” – ruduo. Šį kartą kalbėsiu apie žmonių susvetimėjimą, individualizaciją, asmeniškumą ir egocentriškumą… Suirutė tarp žmonių. Kolekcija “Taip aš sapnuoju savo draugus”. Visi jie nesiderina tarpusavyje, nelimpa, protestuoja. Sapnas iškraipo tikrovę.”Renginio rėmėjai:

Informacijos rėmėjai:Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
Ramunės Čekuolytės kolekcija "Karas XXI amžiuje"
Ramunė Čekuolytė
Ramunė Čekuolytė
Ramunė Čekuolytė

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (1)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (2)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.