Spektaklių meistro - John Galliano - šou

 (4)
Christian Dior podiumu nužingsniavo namų šeimininkės, gatvės merginos ir Amazonės medžiotojos. Tai – dar viena iš drąsių ir provokuojančių John Galliano kolekcijų. Įkvėptas vaikystės komiksų herojų, Galliano pristatė visą seriją moteriškų figūrų, pradedant iššaukiančiomis seksualiomis sekretorėmis, apšepusiais drabužiais vilkinčiomis mamomis ir baigiant žavingomis amazonėmis.
Modeliai dėvėjo banguojančias sukneles, kurias puošė rankomis ištapyti martiniai, kavos puodeliai, siurbliai, pliušiniai meškučiai ir lėlės, jų plaukai buvo sukelti į viršų ir surišti skarelėmis nuo lietaus, o įdegusių, savo krūtines apnuoginusių medžioklių paradas buvo apsiginklavęs skydais, ietimis arba lankais ir strėlėmis.

Blizgučiais dabintos baikerių striukės, pasiūtos iš Amerikos vėliavos, nusagstytos kampanijos sagomis ir odinės kelnės buvo aiški nuoroda į JAV prezidento rinkimus. Tokiame šou nebuvo galima pamatyti nieko, ką galėtų apsirengti save gerbianti moteris, tačiau tai tik dar kartą įrodė, kad Galliano yra tikras spektaklių meistras.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.