Sophia Loren

Sophia_Loren_62
Sophia_Loren_62

30-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

SOPHIA LOREN pasirodė kaip tikra karalienė. Ji dėvėjo šilkinę suknelę, kuri glaudžiai išryškino jos liekną juosmenį. Tiara ant galvos užpildė šį itališko grožio karalienės vaizdą.

Sophia_Loren_71
Sophia_Loren_71

62-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

LOREN pasirinko italų aukštosios mados atstovą Valentino, kuris ją papuošė juoda šilkine suknele, delikačiai išsiuvinėta ir papuošta plonomis juostelėmis, padabinta spindinčiais blizgučiais.

71-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

Ji liko ištikima itališkajam stiliui ir pasirinko sezono naujieną iš Giorgio Armani kūrinių. Koks žavingas, fantaziją žadinantis vaizdas!

Nicole Kidman
Jennifer Lopez
Madonna
Winona Ryder
Susan Saradon & Tim Robbins
Mira Sorvino
Sharon Stone
Elizabeth Taylor
Sigourney Weaver

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.