Sharon Stone

Sharon_Stone_68
Sharon_Stone_68

64-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

SHARON STONE pademonstravo savo puikius mados instinktus dėvėdama juodą nėriniuotą keturiasdešimtųjų stiliaus suknelę, paryškintą satino šaliu, permestu per nugarą.

Sharon_Stone_70
Sharon_Stone_70

68-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

STONE visiems aiškiai parodė, kad ji nėra vaikščiojantis dizainerių topų atspindys dėvėdama drabužius iš savo spintos, įskaitant paprastą golfą, Giorgio Armani velvetinį švarką ir ilgą sijoną.

70-asis kasmetinis Oscarų įteikimas

STONE pasinaudojo savo vyro Philo baltais marškiniais, kurie išryškino levandų spalvos Vera Wang sukurtą sijoną, kuris buvo padabintas laumžirgių motyvais.

Nicole Kidman
Jennifer Lopez
Sophia Loren
Madonna
Winona Ryder
Susan Saradon & Tim Robbins
Mira Sorvino
Elizabeth Taylor
Sigourney Weaver

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.