Seksuali Donatellos Versace kolekcija

 (3)
Seksas! Seksas! Seksas! Donatella Versace, kurdama šią kolekciją, pasikasė savo įprastinėje gudrybių rankinėje, tačiau šį kartą ją užvaldė subrendusios, seksualia energija pasikrovusios deivės, išsiveržusios iš XIX amžiaus damų suvaržymų. Pasižiūrėjusi į Viviene Westwood Viktorijos laikų stiliaus siluetus, Donatella pademonstravo korseto tipo vakarinius drabužius atidengtais pečiais, padabintus metalinėmis ir kitomis blizgiomis detalėmis.
Geometriniai dryžiai ir juokdario kostiumo detalės spiralės forma ėjo nuo juosmens, krito ties klubais ir dailiai krentančiomis klostėmis leidosi iki žemės. Ši kolekcija sudaryta iš banguojančių klosčių bei siūlių. Modeliai nukrypo nuo lakuotų kiauto formos švarkų su griežta pečių linija link graikų stiliaus drapiruotų koktelių suknelių atidengtais pečiais ir nugara. Visas būrys mirgančių mikro-mini suknelių, pasinėrusių į žalių ir blizgančių pistacijų spalvas, viršuje pasidabinusių marabu paukščio plunksnomis ir minkštais bolero užbaigė Donatello’s akiplėšišką demonstraciją.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.