Scenoje – Julijos Žilėnienės kolekcija (nuotraukų albumas)

 (10)
Penktadienį, kino teatre “Vingis” prieš pat komedijos “100 merginų” premjerą, scenoje buvo pademonstruota naujoji dizainerės Julijos Žilėnienės kolekcija. Scenoje, merginos vilkinčios naujuosius dizainerės modelius, skaitė knygas, gulėjo, valgė ledus, gėrė limonadą, šėliojo ir plėšė pagalvėles sukeldamos margus pūkų debesis. Lygiai tokia pat marga ir linksma yra ir pati kolekcija.
© DELFI
Naujieji Julijos Žilėnienės modeliai pasižymi margumu ir spalvų įvairove. Vyrauja raudona, žydra, rožinė, violetinė bei oranžinė – ypač madingos šio sezono spalvos. Parodyti ir keli klasikinių spalvų (juodos bei baltos) modeliai, užkietėjusioms klasikos gerbėjoms.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
Komedijos premjera
Merginos
Merginos
Merginos
Merginos
Merginos
Merginos

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.