Rūtos Rimšelienės batų kolekcija "Pavasarinė nostalgija" (nuotraukų albumas)

 (8)
Balandžio 5 d. "Naujųjų Skliautų" galerijoje modeliuotoja Rūta Rimšelienė pristatė savo antrąją batų kolekciją "Pavasarine nostalgija", skirtą 2001 m. pavasariui - vasarai. Tai elegantiškos avalynės kolekcija moterims, kurios idėja gimė viešint Sankt - Peterburge. Anot autorės, kolekcija skirta toms moterims, kurios vertina vienetinius darbus.
Manekenė Sveta demonstruoja batus

Batai - labai svarbi aprangos detalė, kuri kartu su kitais aksesuarais padeda moteriai atsiskleisti, tapti originalia, išskirtine. Kolekcija "Pavasarinė nostalgija" - kuklus, anot autorės, kelių mėnesių darbas. Nors kukli ji tikrai nepasirodė - daugiau nei 20 porų batelių ir basučių. Kolekcija nėra labai vientisa, tačiau tai ir nebuvo pagrindinis dizainerės tikslas.

Batai

Ryškios gėlės, pražydusios betoninio miesto panoramoje - kontrastas, paskatinęs Rūtą sukurti sodriai ryškių spalvų kolekciją. Kolekcijos leitmotyvas - asimetrija. Autorė mėgsta žaisti su skirtingomis spalvomis vienoje batų poroje. Juk šis sezonas - tai tarsi ryškių spalvų fiesta.

Batai

Rūtos Rimšelienės batai žavi savo originalumu - ne tik kulnų formomis, bet ir medžiagomis. Štai kad ir iš karoliukų nuaustas audinys (specialiai pagal autorės eskizus paruoštas Sankt - Peterburge) - jis panaudotas ne tik kaip aplikacija, bet ir kaip pagrindinė avalynės medžiaga.

Batai

Dizainerė modeliuoja ne tik batus, bet ir rankines, diržus, kuriuos galima suderinti su avalyne. Kolekcijos pristatyme matėme bent trejetą tokių komplektų.

Batai

Anot Rūtos, avalynės tendencijos Europoje šiuo metu labai kontrastingos - madingi batai arba visai be kulniuko, arba su labai aukštu. Batų priekis arba labai smailas, arba labai bukas. Spalvos - labai ryškios. Ypač madingi "vištos kojelėmis" marginti audiniai.

Batai

Rūta Rimšelienė yra baigusi VU kostiumo istorijos specialybę, o šiuo metu studijuoja Sankt - Peterburge mados kritiką (doktorantūra) bei avalynės dizainą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
Rūtos Rimšelienės batų kolekcija
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai
Batai

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.