Ruduo ir žiema 2001 Yves Saint Laurent mados namuose (nuotraukų albumas)

Dirbdamas beveik išskirtinai tik su juoda spalva Tom Ford užtikrintai žengia pirmyn, mėgindamas apibūdinti savo Yves Saint Laurent mados namų viziją. Monochromiška schema publiką privertė visą dėmesį sutelkti į drabužių dizainą. Yves Saint Laurent įžymieji čigonai persikraustė į naują tūkstantmetį, jų sijonai su kutais ir valstietiškos suknelės su atvirais pečiais nesugadino, tačiau sumodernino kaimietišką gyvenimą.
Keletas rausvų ir ametisto spalvos trumpų suknelių, pasiūtų su gausiomis klostėmis pradėjo pasirodymą. Nuo to momento Ford’o vienintelė nuolaida spalvos klausimu buvo sodrios baklažano spalvos tonas, kuris kartkartėmis pasirodydavo tarp juodos spalvos.

Ford taip pat pateikė įspūdingą siaurų švarkelių su rauktais atlapais, apsiaustų, prabangių ėriuko vilnos modelių ir militaristinio stiliaus švarkų su antpečiais ir plačiais diržais komplektą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.