Pristatyta nauja „Julija Janus“ kolekcija

 (20)
Antradienio vakarą, pasipuošusios dizainerės Julijos kurtais drabužiais, žavingos moterys riedėjo Neries krantine - taip buvo pristatyta nauja „Julija Janus“ kolekcija.
Julija Janus naujos kolekcijos pristatymas
Julija Janus naujos kolekcijos pristatymas
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Renginio sumanytoja dizainerė Julija, pati neretai sėdanti ant dviračio, šiuo renginiu norėjo dar kartą priminti vairuotojams apie dviratininkus gatvėje. Dizainerė vylėsi, gal žavios moterys ant dviračių paveiks agresyviai vairuojančius labiau nei grasinimai? Tą patį vakarą mados ir stiliaus centre „Europa“ oficialiai atidarytas naujas „Julia Janus“ salonas.


--

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Stilius

„Pudra ir lūpdažis“ – naujoji „Agne Fashion“ kolekcija (1)

„Pudrą ir lūpdažį, ko gero, galima surasti kiekvienos stilingos ir modernios moters rankinėje ar kosmetinėje. Tai du neišskiriami daiktai, kurie jai leidžia jaustis gražia, stilinga ir elegantiška, vaikštant pavasarinio miesto gatvėmis, keliaujant į darbą ar ruošiantis į pasimatymą su žaviu nepažįstamuoju.

Stulbinantis pokytis: kukli mergina virto žavia ugniaplauke (80)

„Išėjus iš salono jaučiausi labai gerai. Dabar tik kai su oranžiniu dviračiu važiuoju, tai jaučiu žmonių žvilgsnius, nes spalva visgi neįprasta ir labai ryški. Bet gerai būti matomai, ypač ant dviračio. Ir smagu. Dabar labai gera nuotaika man. Todėl kiekvienai merginai ir moteriai siūlau, kad pavasarį tikrai reikia kažkaip atsinaujinti. Labai smagu ir viduje, ir išorėje“,- šypsodamasi pasakoja DELFI stiliaus pokyčių dalyvė Jogintė.

Romantiškas įvaizdis pavasariui (2)

Atėjus ilgai lauktam tikram pavasariui ir saulės spinduliams vis intensyviau glostant skruostus, pats laikas atskleisti tai, ką kiekviena moteris turi gražiausio. Besiskleidžiantys žiedai patys diktuoja pavasarišką stilių – šiltą, romantišką ir lengvą.

Naujoji DAME kolekcija - svajoklėms apie svajones

Miniatiūrinis mados ženklas „DAME“ per metus pristato dvi kapsulines kolekcijas, kurios, anot ženklo kūrėjos - vandens motorlaivių čempionatų prizininkės Lauros Stainytės Auškalnienės skirtas mažametėms mergaitėms, kurioms patinka „paneliška“ mada ir moterims, kurios viduje yra gležnos ir švelnios mergaičiukės, nors dienomis dirba rimtus ir atsakingus darbus.

5 slapti būdai kasdien atrodyti šiek tiek stilingiau

Užbėgsime už akių ir pasakysime, kad kančios, kurias patiriame kas rytą sukdamos galvą, ką apsirengti į darbą, praktiškai prilygsta toms kančioms, kurias patiriame kas mėnesį pildydami išlaidų ataskaitą.