Pavasario tendencijos

Šį pavasarį galima viskas! Taisyklė tik viena - viskas turi būti seksualu ir patrauklu. Tiesiog gundymo manija! Tendencijų yra maždaug pusė tuzino ir jas žinoti privalu visoms!
Pavasaris_2001_2

Vėl grįžta juodos - baltos derinys. Ir ne šiaip sau, o tiesiog triumfuodamas. Kai kuriose pavasario - vasaros kolekcijose nėra kitų spalvų, tik balta ir juoda visose įmanomose kombinacijose: dryžiukais, langiukais, geometriniais piešiniais...

Pavasaris_2001_3

Konceptualiai žiūrisi ir visų atspalvių pilka - juk tai ne kas kita, kaip šių dviejų spalvų mišinys. Prieš juodai baltą maniją neatsilaikė net Jamamoto ir Galliano. Tačiau ši tendencija neturi nieko bendro su ką tik nuo scenos nuėjusiu minimalizmu - juodai - balta dabar atrodo prašmatniai kaip niekada.

Pavasaris_2001_4

Šią tendenciją vadina įvairiai: ir "a la garcon", ir "tėčio spinta"... Esmė tame, kad šios krypties drabužiai turi būti maksimaliai panašūs į vyriškus ir tuo pat metu beprotiškai seksualūs. Tiks ir languoti "taksistų" švarkai, ir kaubojiški batai, "kariška" uniforma, na, o blogiausiu atveju - jūsų vaikino marškiniai tiesiog ant nuogo kūno. Teigiamas rezultatas garantuojamas.

Pavasaris_2001_5

80-ieji su visa savo šokiruojančia įvairove ir seksualumu užkariavo protus ir podiumus. Asimetriniai kirpimai ir įkirpimai, "šikšnosparnio" rankovės ir reglanas, supermini, pėdkelnės tinkliuku ir visi pankiški variantai atrodo kaip niekada žaviai ir šviežiai. Tik viena problema - šio stiliaus mėgėjoms teks ne tik iki idealo ištobulinti savo kūną, bet ir galutinai atsikratyti visų kompleksų.

Pavasaris_2001_6

"Barbės" stilius, ko gero, išliks amžinai populiarus. Jūs dar nepamiršote, kas tai? Trumpučiai plisuoti sijonėliai ir mini suknelės su paaukštinta liemens linija, žaismingi raukinukai ir dirbtinės gėlės - tai lyg tai mokinukė išleistuvių vakarėlyje, lyg tai lėlė iš vitrinos... Plačiai atvertos naivios akys ir vos sutrikusi šypsena - štai paskutiniai štrichai, sukuriantys šiuolaikinės Lolitos įvaizdį.

Pavasaris_2001_7

Patiems prisiminti 20-uosius, ko gero, nepavyks... Galima tik pabandyti įsivaizduoti ir realizuoti, gerokai pasikapsčius mados istorijos albumuose arba to meto žurnaluose. Svarbiausia - teisingi akcentai: megztos kepuraitės, suknelės su pažeminta talija ir kutais.... Ypatingai šis stilius tinka mados sekėjoms , kurios dar ne greit gaus savo pirmąjį darbo užmokestį, o į vakarėlį norisi jau rytoj...

Pavasaris_2001_8

Žodis vintage nustojo būti paslaptimi. O reiškia jis ne ką kita, kaip "seną drabužį". Tačiau šis "ne kas kita" ir yra pati aktualiausia šio sezono tendencija, nes pirmiausia tai yra suprantama kaip visi praeitų dešimtmečių modeliai iš įžymių madų namų. Taigi, švarkas iš "second hand" parduotuvės - tai dar ne vintage, o štai 1946 m. Chanel švarkas - būtent tai, ko reikia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.