Paryžiaus mados savaitė: Versace

“Visa ši kolekcija - tai žaidimas su tūriu,” sakė Donatella Versace, stovėdama Versace parduotuvės užkulisiuose, kuri buvo paversta į aukštosios mados erdvę su video ekranais, įspraustais į siaurus pasirodymo takelius. Versace 39 dalių kolekcija siejosi su Jacqueline Susann ir Jackie Collins stiliumi, ir buvo pavadinta “Laiminga”.
Žavesys, blizgesys ir skaidrumas buvo Versace vakaro akcentas. Šie drabužiai nėra skirti tam, kad kas nors nualptų juos pamatęs. Tiems atvejams, kai reikia išlipti iš Rolls Royce’o, apsupto asmens sargybinių, eiti pietauti su mergina, Versace pirmenybę teikia baltam kašmyro švarkeliui su plevėsuojančiais, klostuotais rankogaliais.

Pastelinė persiko ir pistacijų žalumo spalvos yra pagrindinis spalvinis akcentas. Dienai Versace siūlo siauras, žemu liemeniu kelnes iš žalsvo audinio. Vakariniam apdarui jos nauji kailiniai virsta žaliu, apskritu plunksniniu švarkeliu.

Versace taip pat demonstravo ir drabužius iš aligatoriaus odos: persiko spalvos trumpa suknelė su baltais, moteriškais aligatoriaus odos imitacijos motyvais ant koketiškų alkūnių ilgio rankovių.

Nauja kryptis: ją diktavo pirmoje eilėje sėdintys žiūrovai ir ypač svarbūs įžymūs asmenys. Vakare Steven Spielberg apsivilko pilką kostiumą ir laikė už rankos savo žmoną Kate Capshaw, kuri dėvėjo gyvatės odos ir šifono Versace suknelę. Jennifer Lopez, apsivilkusi juodą Versace šifono suknelę buvo susikibusi rankomis su Sean “Puff Daddy” Combs.

Billy Zane dėvėjo savo Jackson Pollock’o sukurtą džinsinį apdarą. Milla Jovovich atvyko prieš pasirodymą ir vaidino paparacį, fotografuojantį pirmoje eilėje sėdinčius Stephen Dorff ir Gwyneth Paltrow, kuri buvo apsivilkusi ryškiai rožinę suknelę ir į Paryžių atvyko su savo broliu. Ir žinoma, Versace pasirodymas nebūtų išbaigtas be triukšmingų pokylio išdaigų, kurių tikrai netrūko...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.