Paryžiaus mados savaitė: Versace

“Visa ši kolekcija - tai žaidimas su tūriu,” sakė Donatella Versace, stovėdama Versace parduotuvės užkulisiuose, kuri buvo paversta į aukštosios mados erdvę su video ekranais, įspraustais į siaurus pasirodymo takelius. Versace 39 dalių kolekcija siejosi su Jacqueline Susann ir Jackie Collins stiliumi, ir buvo pavadinta “Laiminga”.
Žavesys, blizgesys ir skaidrumas buvo Versace vakaro akcentas. Šie drabužiai nėra skirti tam, kad kas nors nualptų juos pamatęs. Tiems atvejams, kai reikia išlipti iš Rolls Royce’o, apsupto asmens sargybinių, eiti pietauti su mergina, Versace pirmenybę teikia baltam kašmyro švarkeliui su plevėsuojančiais, klostuotais rankogaliais.

Pastelinė persiko ir pistacijų žalumo spalvos yra pagrindinis spalvinis akcentas. Dienai Versace siūlo siauras, žemu liemeniu kelnes iš žalsvo audinio. Vakariniam apdarui jos nauji kailiniai virsta žaliu, apskritu plunksniniu švarkeliu.

Versace taip pat demonstravo ir drabužius iš aligatoriaus odos: persiko spalvos trumpa suknelė su baltais, moteriškais aligatoriaus odos imitacijos motyvais ant koketiškų alkūnių ilgio rankovių.

Nauja kryptis: ją diktavo pirmoje eilėje sėdintys žiūrovai ir ypač svarbūs įžymūs asmenys. Vakare Steven Spielberg apsivilko pilką kostiumą ir laikė už rankos savo žmoną Kate Capshaw, kuri dėvėjo gyvatės odos ir šifono Versace suknelę. Jennifer Lopez, apsivilkusi juodą Versace šifono suknelę buvo susikibusi rankomis su Sean “Puff Daddy” Combs.

Billy Zane dėvėjo savo Jackson Pollock’o sukurtą džinsinį apdarą. Milla Jovovich atvyko prieš pasirodymą ir vaidino paparacį, fotografuojantį pirmoje eilėje sėdinčius Stephen Dorff ir Gwyneth Paltrow, kuri buvo apsivilkusi ryškiai rožinę suknelę ir į Paryžių atvyko su savo broliu. Ir žinoma, Versace pasirodymas nebūtų išbaigtas be triukšmingų pokylio išdaigų, kurių tikrai netrūko...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Moderni moteriška klasika I. Railienės kolekcijoje „Priešprieša“

Dizainerė Ingrida Railienė, įkvėpta žymaus Lietuvos dailininko, modernisto Vytauto Žiliaus paveikslo „Priešprieša“, pristato kontrastingą, to paties pavadinimo drabužių kolekciją moterims.

V. Sūdžiuvienės kolekcija pro rožinius akinius kviečia atrasti naujus atspalvius (6)

S/S 2017 kolekcija „Žvilgsnis pro rožinį filtrą“ kviečia pažvelgti į pasaulį kitaip – pro rožinius akinius ir įkvėpti save naujiems iššūkiams bei atrasti naujų atspalvių savo jausmų paletėje, sakoma pranešime spaudai.

Floristai ir dizaineriai į madą grąžino monsterą

Sakoma, kad mados ateina, praeina ir vėl grįžta. Taip atsitiko ir su praeito amžiaus viduryje itin madingu augalu – monstera. Atrodo, kad floristai, interjero ir mados dizaineriai be šio augalo pastaruoju metu tiesiog nebegali apsieti.

E. Skerstonas: drabužiai lietuviams – tuštybė ir skudurai (9)

Galima matyti, kaip moterys perka knygas apie politiką ir tai gerai, tačiau jos atprato domėtis grožiu – atrofavosi grožio paieškos jausmas, LRT RADIJUI sako socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas.

Šių metų pasaulinės grožio tendencijos: nagai, plaukai, makiažas (8)

Šie metai grožio pasaulyje – itin natūralūs, individualūs. Būti kitokiu, išskirtiniu, unikaliu yra didžiulis pliusas. Nude stiliaus makiažas, sveika, švytinti oda, natūraliai krentančių plaukų šukuosenos arba atvirkščiai – griežtos kirpimo linijos ir išskirtiniai – rožiniai, melsvi, žali arba pilki atspalviai.