Paryžiaus mados savaitė: Versace

“Visa ši kolekcija - tai žaidimas su tūriu,” sakė Donatella Versace, stovėdama Versace parduotuvės užkulisiuose, kuri buvo paversta į aukštosios mados erdvę su video ekranais, įspraustais į siaurus pasirodymo takelius. Versace 39 dalių kolekcija siejosi su Jacqueline Susann ir Jackie Collins stiliumi, ir buvo pavadinta “Laiminga”.
Versace3
Žavesys, blizgesys ir skaidrumas buvo Versace vakaro akcentas. Šie drabužiai nėra skirti tam, kad kas nors nualptų juos pamatęs. Tiems atvejams, kai reikia išlipti iš Rolls Royce’o, apsupto asmens sargybinių, eiti pietauti su mergina, Versace pirmenybę teikia baltam kašmyro švarkeliui su plevėsuojančiais, klostuotais rankogaliais.

Pastelinė persiko ir pistacijų žalumo spalvos yra pagrindinis spalvinis akcentas. Dienai Versace siūlo siauras, žemu liemeniu kelnes iš žalsvo audinio. Vakariniam apdarui jos nauji kailiniai virsta žaliu, apskritu plunksniniu švarkeliu.

Versace taip pat demonstravo ir drabužius iš aligatoriaus odos: persiko spalvos trumpa suknelė su baltais, moteriškais aligatoriaus odos imitacijos motyvais ant koketiškų alkūnių ilgio rankovių.

Nauja kryptis: ją diktavo pirmoje eilėje sėdintys žiūrovai ir ypač svarbūs įžymūs asmenys. Vakare Steven Spielberg apsivilko pilką kostiumą ir laikė už rankos savo žmoną Kate Capshaw, kuri dėvėjo gyvatės odos ir šifono Versace suknelę. Jennifer Lopez, apsivilkusi juodą Versace šifono suknelę buvo susikibusi rankomis su Sean “Puff Daddy” Combs.

Billy Zane dėvėjo savo Jackson Pollock’o sukurtą džinsinį apdarą. Milla Jovovich atvyko prieš pasirodymą ir vaidino paparacį, fotografuojantį pirmoje eilėje sėdinčius Stephen Dorff ir Gwyneth Paltrow, kuri buvo apsivilkusi ryškiai rožinę suknelę ir į Paryžių atvyko su savo broliu. Ir žinoma, Versace pasirodymas nebūtų išbaigtas be triukšmingų pokylio išdaigų, kurių tikrai netrūko...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Per šventes siūlo puoštis išsinuomota suknele (2)

Mados prekių nuomos projektas „Rent Boutique“ ir šiuo metu itin populiarus mados ženklas „Más 924“ pasitinka šventinį laikotarpį su nauja „Christmas. Edition No1.“ vakarinių suknelių kolekcija, rašoma pranešime spaudai.

Pristatė vasara dvelkiančių papuošalų kolekciją (6)

Paklausus apie prisiminimus iš vasaros, turbūt dažnas atsakytų, jog regi žaliuojančias pievas, žydinčias gėles ir prisirpusias uogas.

Suformuokite antakius per kelias minutes su siūlu (10)

Kaip jūs formuojate savo antakius? Skutate antakių skustuku ar pešiojate pincetu po vieną plaukelį? O gal formuojate juos vašku grožio salone?

Grožio ekspertė pataria: kaip teisingai „skaityti“ naujausias makiažo tendencijas

Visai neseniai pasaulyje praūžusi mados savaitė pažėrė aibes naujų drabužių spalvų, siluetų, derinių variacijų. Kaip ir kiekvienąkart, taip ir šiemet didieji mados diktatoriai atskleidė ir naujas makiažo bei šukuosenų madas.

V. Sūdžiuvienės šventinė kolekcija nukelia į Paryžių, Vieną, Prahą (7)

Šventinė V. Sūdžiuvienės kolekcija - 2016/2017 rudens - žiemos „Pasaulio sostinių charizma“ tęsinys, tik šįkart mados sostinės paskendusios žiemos nakties švytėjime, užklotos šaltyje žėrinčiu sniegu ar persmelktos iš tamsos išnyrančiu spindesiu.