Paryžiaus mados savaitė: Christian Dior

Paryžius. Pasirodymo, kuris prasidėjo visa valanda vėliau, pirmoje žiūrovų eilėje sėdėjo Steven Spielberg, laikydamas žmonos Kate Capshaw ranką, šalia glaudėsi Elle Macpherson ir Milla Jovovich. Sezoną atidarė provokacijomis garsėjantis John Galliano. Jo pasirodymo metu buvo netgi sunku kvėpuoti – intensyvumas buvo toks pat kaip ir Alfred’o Hitchcock’o trileriuose.
© Vogue.com
Štai kuo pavirto Galliano pasirodymas Dior’o šou: mada - kaip meno rūšis. Arba teatro. Arba kinematografijos. Vizuali ir labai smagi – jo kolekcija buvo kaip ir daugelis Galliano sėkmių praeityje: mados istorijos remiksas su filmų dievaičių intarpais. Ir tik jam vienam būdingas stilius.
Christian Dior
© Vogue.com

Kolekcijoje buvo įstrižai kirptų, ilgų vakarinių suknelių, kurios pamalonins klientą, dievinantį Dior’o siuvėjų išskirtinius įgūdžius. Galliano savo tyrinėjimus tęsia per savo filmų herojes, meno ir mados istoriją, norėdamas atskleisti laimingo vestuvių pokylio viziją.

1930-ųjų satino įstrižos suknelės atrodo kaip nukeltos iš D.H. Lawrence’o novelės “Įsimylėjusios moterys” ekranizacijos. Vestuvių procesijoje buvo 1970-ųjų žvaigždė Marisa Berenson ir buvę 1980-ųjų ir 1990-ųjų top modeliai, atstovaujantys atskirus vestuvių svečius.

Tarp kitų svečių buvo Sophie Doung, pasidabinusi perlais siuvinėta, įstrižai kirpta pilko siuvinėto šifono suknele, suveržta perlais dabintu šifoniniu korsetu. “Aš jų prašiau prieš pasirodymą atlaisvinti korsetą,” sakė Doung. “Aš negalėjau kvėpuoti ir vos nenualpau. Tačiau šia suknele būtinai pasipuošiu. Galbūt per kitą didįjį atidarymą.”

“Man tai be galo patiko – aš atpažinau daugelį filmų herojų, o taip pat ir muziką,” po pasirodymo kalbėjo Spielberg’as. “Aš mielai apsivilkčiau tą žavingą rubinų raudonumo įstrižai kirptą suknelę, išsiuvinėtą rubinais ir deimantų vėriniu,” sakė Capshaw. “Ir dar aš einu iš proto dėl tų apyrankių, panašių į antrankius. Man būtinai reikia juos turėti.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.