Paryžiaus mados savaitė: Christian Dior

Paryžius. Pasirodymo, kuris prasidėjo visa valanda vėliau, pirmoje žiūrovų eilėje sėdėjo Steven Spielberg, laikydamas žmonos Kate Capshaw ranką, šalia glaudėsi Elle Macpherson ir Milla Jovovich. Sezoną atidarė provokacijomis garsėjantis John Galliano. Jo pasirodymo metu buvo netgi sunku kvėpuoti – intensyvumas buvo toks pat kaip ir Alfred’o Hitchcock’o trileriuose.
© Vogue.com
Štai kuo pavirto Galliano pasirodymas Dior’o šou: mada - kaip meno rūšis. Arba teatro. Arba kinematografijos. Vizuali ir labai smagi – jo kolekcija buvo kaip ir daugelis Galliano sėkmių praeityje: mados istorijos remiksas su filmų dievaičių intarpais. Ir tik jam vienam būdingas stilius.
Christian Dior
© Vogue.com

Kolekcijoje buvo įstrižai kirptų, ilgų vakarinių suknelių, kurios pamalonins klientą, dievinantį Dior’o siuvėjų išskirtinius įgūdžius. Galliano savo tyrinėjimus tęsia per savo filmų herojes, meno ir mados istoriją, norėdamas atskleisti laimingo vestuvių pokylio viziją.

1930-ųjų satino įstrižos suknelės atrodo kaip nukeltos iš D.H. Lawrence’o novelės “Įsimylėjusios moterys” ekranizacijos. Vestuvių procesijoje buvo 1970-ųjų žvaigždė Marisa Berenson ir buvę 1980-ųjų ir 1990-ųjų top modeliai, atstovaujantys atskirus vestuvių svečius.

Tarp kitų svečių buvo Sophie Doung, pasidabinusi perlais siuvinėta, įstrižai kirpta pilko siuvinėto šifono suknele, suveržta perlais dabintu šifoniniu korsetu. “Aš jų prašiau prieš pasirodymą atlaisvinti korsetą,” sakė Doung. “Aš negalėjau kvėpuoti ir vos nenualpau. Tačiau šia suknele būtinai pasipuošiu. Galbūt per kitą didįjį atidarymą.”

“Man tai be galo patiko – aš atpažinau daugelį filmų herojų, o taip pat ir muziką,” po pasirodymo kalbėjo Spielberg’as. “Aš mielai apsivilkčiau tą žavingą rubinų raudonumo įstrižai kirptą suknelę, išsiuvinėtą rubinais ir deimantų vėriniu,” sakė Capshaw. “Ir dar aš einu iš proto dėl tų apyrankių, panašių į antrankius. Man būtinai reikia juos turėti.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Moderni moteriška klasika I. Railienės kolekcijoje „Priešprieša“

Dizainerė Ingrida Railienė, įkvėpta žymaus Lietuvos dailininko, modernisto Vytauto Žiliaus paveikslo „Priešprieša“, pristato kontrastingą, to paties pavadinimo drabužių kolekciją moterims.

V. Sūdžiuvienės kolekcija pro rožinius akinius kviečia atrasti naujus atspalvius (6)

S/S 2017 kolekcija „Žvilgsnis pro rožinį filtrą“ kviečia pažvelgti į pasaulį kitaip – pro rožinius akinius ir įkvėpti save naujiems iššūkiams bei atrasti naujų atspalvių savo jausmų paletėje, sakoma pranešime spaudai.

Floristai ir dizaineriai į madą grąžino monsterą

Sakoma, kad mados ateina, praeina ir vėl grįžta. Taip atsitiko ir su praeito amžiaus viduryje itin madingu augalu – monstera. Atrodo, kad floristai, interjero ir mados dizaineriai be šio augalo pastaruoju metu tiesiog nebegali apsieti.

E. Skerstonas: drabužiai lietuviams – tuštybė ir skudurai (8)

Galima matyti, kaip moterys perka knygas apie politiką ir tai gerai, tačiau jos atprato domėtis grožiu – atrofavosi grožio paieškos jausmas, LRT RADIJUI sako socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas.

Šių metų pasaulinės grožio tendencijos: nagai, plaukai, makiažas (8)

Šie metai grožio pasaulyje – itin natūralūs, individualūs. Būti kitokiu, išskirtiniu, unikaliu yra didžiulis pliusas. Nude stiliaus makiažas, sveika, švytinti oda, natūraliai krentančių plaukų šukuosenos arba atvirkščiai – griežtos kirpimo linijos ir išskirtiniai – rožiniai, melsvi, žali arba pilki atspalviai.