Paryžiaus mados savaitė: Christian Dior

Paryžius. Pasirodymo, kuris prasidėjo visa valanda vėliau, pirmoje žiūrovų eilėje sėdėjo Steven Spielberg, laikydamas žmonos Kate Capshaw ranką, šalia glaudėsi Elle Macpherson ir Milla Jovovich. Sezoną atidarė provokacijomis garsėjantis John Galliano. Jo pasirodymo metu buvo netgi sunku kvėpuoti – intensyvumas buvo toks pat kaip ir Alfred’o Hitchcock’o trileriuose.
Christian Dior
© Vogue.com
Štai kuo pavirto Galliano pasirodymas Dior’o šou: mada - kaip meno rūšis. Arba teatro. Arba kinematografijos. Vizuali ir labai smagi – jo kolekcija buvo kaip ir daugelis Galliano sėkmių praeityje: mados istorijos remiksas su filmų dievaičių intarpais. Ir tik jam vienam būdingas stilius.
Christian Dior
© Vogue.com

Kolekcijoje buvo įstrižai kirptų, ilgų vakarinių suknelių, kurios pamalonins klientą, dievinantį Dior’o siuvėjų išskirtinius įgūdžius. Galliano savo tyrinėjimus tęsia per savo filmų herojes, meno ir mados istoriją, norėdamas atskleisti laimingo vestuvių pokylio viziją.

1930-ųjų satino įstrižos suknelės atrodo kaip nukeltos iš D.H. Lawrence’o novelės “Įsimylėjusios moterys” ekranizacijos. Vestuvių procesijoje buvo 1970-ųjų žvaigždė Marisa Berenson ir buvę 1980-ųjų ir 1990-ųjų top modeliai, atstovaujantys atskirus vestuvių svečius.

Tarp kitų svečių buvo Sophie Doung, pasidabinusi perlais siuvinėta, įstrižai kirpta pilko siuvinėto šifono suknele, suveržta perlais dabintu šifoniniu korsetu. “Aš jų prašiau prieš pasirodymą atlaisvinti korsetą,” sakė Doung. “Aš negalėjau kvėpuoti ir vos nenualpau. Tačiau šia suknele būtinai pasipuošiu. Galbūt per kitą didįjį atidarymą.”

“Man tai be galo patiko – aš atpažinau daugelį filmų herojų, o taip pat ir muziką,” po pasirodymo kalbėjo Spielberg’as. “Aš mielai apsivilkčiau tą žavingą rubinų raudonumo įstrižai kirptą suknelę, išsiuvinėtą rubinais ir deimantų vėriniu,” sakė Capshaw. “Ir dar aš einu iš proto dėl tų apyrankių, panašių į antrankius. Man būtinai reikia juos turėti.”

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Ką rengtis: šių metų žiema – pūkuota ir spalvinga

Stilistė ir tinklaraščio TryOn.lt autorė Kristina Danilevičė pataria kaip atrodyti gražiai ir madingai šių metų žiemą. Pasak jos, šiemet dominuoja dirbtinis kailis ir netikėtai ryškios spalvos, sakoma pranešime spaudai.

Dizainerė A. Kuzmickaitė: lietuvės kartais baiminasi pirkti dizainerių drabužius (11)

dizainerių drabužiusDažnai vietoj dizainerių kurtų drabužių renkamės įprastesnius, mat prisibijome, kad išskirtiniai audiniai bus sunkiai prižiūrimi, greitai „nusiskalbs“ ir nusidėvės. Dizainerė A. Kuzmickaitė sako pastebinti, kad klientės dažnai baiminasi dėl to, ar pavyks drabužį prižiūrėti savarankiškai, kartais pasirenka jo nepirkti vien dėl to, kad nenori skirti laiko jo priežiūrai specialiose valyklose, sakoma pranešime spaudai.

Išskirtinių papuošalų kūrėja: „Kūrybos podiumas“ tapo mano verslo pradžia (7)

Lietuvoje vis labiau populiarėja tiek tradicinės, tiek iš įvairių šalių atkeliavusios rankdarbių technikos, nes vis daugiau žmonių supranta, jog kūrėjo rankų sušildytas dirbinys yra vertingesnis ir mielesnis nei masiškai gaminami daiktai. O naujovės, tai, kas nematyta, žavi dar labiau, sakoma pranešime spaudai.

Per šventes siūlo puoštis išsinuomota suknele (2)

Mados prekių nuomos projektas „Rent Boutique“ ir šiuo metu itin populiarus mados ženklas „Más 924“ pasitinka šventinį laikotarpį su nauja „Christmas. Edition No1.“ vakarinių suknelių kolekcija, rašoma pranešime spaudai.

Pristatė vasara dvelkiančių papuošalų kolekciją (6)

Paklausus apie prisiminimus iš vasaros, turbūt dažnas atsakytų, jog regi žaliuojančias pievas, žydinčias gėles ir prisirpusias uogas.