Nicolas Ghesquiere neša sėkmę Balenciaga mados namams (nuotraukų albumas)

Visi su nenusakomu smalsumu laukė: ką gi Nicolas Ghesquiere, žmogus, kuris vadinamas “naujuoju mados mesiju”, padarys, kad Balenciaga mados namai pakiltų į sėkmės viršūnę? Ghesquiere sėkmė yra tame, kad jis sugeba subtiliai atkurti gausybę užuominų.
Tačiau tuo pat metu jis išvengia klišių ir kuria drabužius, kurie yra gausiai sluoksniuojami įvairiomis prasmėmis ir kurių praktiškai yra neįmanoma suskirstyti į kategorijas.

1900-ieji buvo pradinis taškas jo juodai pilkai kolekcijai, tačiau Ghesquiere architektūriniai ir nepriekaištingai parengti modeliai greitai pradėjo savarankišką gyvenimą. Siauros liemenės sukūrė smėlio laikrodžio siluetus, kai kurių klubai buvo praplatinti; viršutiniai drabužiai buvo glaudžiai susukti arba sukryžiuoti kaip suvarstomi korsetai. Jo prigludusios kelnės derėjo prie susagstomų švarkelių; mini sijonai buvo pasiūti iš daugiasluoksnių audinių ir padabinti raukiniais, klostėmis, kutais ir aplikacijomis, kurios visiškai neatrodė nereikalingos ir sunkios.

Turint omenyje besitęsiančią sėkmę, ar Ghesquiere nepradės greitu metu siūti drabužių su savo vardo etikete? “Aš labai laimingas dirbdamas Balenciaga mados namams,” po pasirodymo sakė modeliuotojas. Tačiau aš taip pat norėčiau sukurti savo liniją. Būtų idealu, jeigu abu šiuos darbus galėčiau daryti vienu metu.”

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.