Nepakartojamas Valentino stilius (nuotraukų albumas)

 (2)
Valentino stiliaus pojūtis yra be galo asmeniškas, todėl jis netgi negali sau leisti vaikytis mados vėjų ir krypčių – net nesvajokite apie kokias nors užuominas į 80-ųjų popsą. Vietoj to jis pademonstravo nupoliruotus elegantiškus drabužius, kuriuos jis skyrė savo klientams, kurių visuomet gali tikėtis gausiai.
Valentino

Maži vilnoniai ir siuvinėti šilkiniai neperšlampami apsiaustai su gobtuvu buvo pasikartojantis elementas ir dieninėse, ir vakarui skirtose kolekcijose; lininiai ir krepo kostiumėliai atrodė griežti ir seksualūs, ties juosmeniu perjuosti delikačiu kaspinu. Sportiniai bliuzono tipo švarkeliai, baliono formos rankovėmis papuoštos suknelės ir plono audinio kelnės buvo tuo pačiu ir labai laisvo, ir tinkamo įvairioms progoms stiliaus.

Valentino_2

Suknelės buvo drąsesnės, sukeliančios Prancūzų Rivjeros iškilmingumą: organzos, taftos ir žoržeto suknelės buvo išdabintos polkos raštais – taškeliais, dideliais gėlių ir grafiniais gyvūnų motyvais. Visi vakariniai drabužiai buvo žalsvai geltonos, mango ir, žinoma, Valentino raudonos spalvų. Vakaro modeliai svyravo ant dekadentiškų liaunų kolonų, o trumpos suknelės spindėjo aukso ir rožinės spalvų blizgučiais – reikia manyti, kad tai – Valentino prabangaus vakaro receptas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.