Naujosios Zelandijos vėjai: Kate Sylvester (nuotraukų albumas)

Tiems, kurie jau pergyveno suplėšyto džinso amžių, tačiau vis dar ilgisi keistų detalių, dizainerė iš Naujosios Zelandijos Kate Sylvester pademonstravo puikiai pasiūtus kostiumus su plačiais koviniais diržais, apsiūtais “koviniais” marškiniais ir gražiai blizgučiais padabintais, įvairiaspalviais sijonais. Vietoj įprastinio podiumo Sylvester pasirinko bokso ringą, kuriame ir pademonstravo savo atletiškumu įkvepiančius modelius.
Australijai dar toli iki tikrai pilnai išvystytos kryptingos mados industrijos, tačiau dėl savo panašumo Azijai, be galo įvairios populiacijos ir žymių ekonominių resursų, nėra jokios priežasties, kodėl ši šalis negalėtų ir toliau puoselėti ir skatinti originalius talentus ir kūrybingumą. Svarbu pažymėti tai, kad iš daugiau nei 40 pademonstruotų kolekcijų tos, kurios susilaukė didžiausio pripažinimo, išsiskyrė savo nepriklausomu požiūriu ir originalumu, o ne įkvėpimo užjūriuose ieškojimu.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.