Naujienos paplūdimiui: dizainerė Jodie Packer (nuotraukų albumas)

 (12)
Pagaliau nerūpestingų banglentininkų šalyje buvo pademonstruoti maudymosi kostiumėliai. Būtent šiuo laiku paplūdimyje karaliauja tigrinė lelija. Dizainerės Jodie Packer drabužiai buvo padabinti tropinių gėlių, palmių medžių motyvais, dažnai pereinančiais į 50-ųjų įkvėptus maudymosi kostiumėlius ar saulėtas sukneles.
Dramatiškame finale pasirodė modelis Kristy Hinze, dėvinti smulkutį bikinį, padabintą tikrais deimantais ir tikru deimantiniu pitonu, nukarusiu jai nuo pečių. Geriausias momentas buvo tuomet, kai šis gyvatiškas papuošalas pamėgino ją pasmaugti ir nušliaužė žemyn ties jos bamba iki bikini srities ir įsmuko ten, kur galime spėti, dar nebuvo joks kitas aksesuaras.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.