Naujausios V.Judaškino kolekcijos - Lietuvoje

Valentino Judaškino vardas tampriai asocijuojasi su Aukštąja mada ne tik Rusijoje, bet ir Vakaruose. Jo Mados namai, parodę savo kolekcijas jau 14 Haute Couture sezonų Paryžiuje ir Maskvoje, praeitais metais atšventė savo dešimtmetį. Pasirodo, dešimt sėkmės metų – tai tik idejų ir meistriškumo kaupimo laikas, mados pasaulio įstatymų pažinimas, savo vietos jame suvokimas.
Viena po kitos Valentino Judaškino ir jo Mados namų veikloje atsiranda naujos kryptys – džinsinių drabužių linija Valentin Yudashkin. Jeans, pret-a-porter drabužių linija vyrams ir moterims; avalynės linija; vyriškų ir moteriškų aksesuarų linija. 1999 m. Valentinas logiškai pabaigė moters įvaizdį, sukurdamas jai papuošalus ir kvepalus.
"Bizantija"
"Bizantija"

Juvelyrinė kolekcija – natūralus darbo tęsinys Meistro su kostiumu. Todėl ne atsitiktinai pagrindiniu motyvu tapo švelnios, lenktos linijos, kartojančios natūralias moters kūno formas. Akcentuodamas liniją ir formą, Valentinas Judaškinas kiekviename darbe savitai išsprendžia brangakmenių ir metalo derinius. Juvelyrinis salonas veikia nuo 1999 m. kovo 26 d. vienoje specialiai įrengtoje V.Judaškino Mados namų salėje.

"Bizantija"
Valentin Judaškin

Kitas grandiozinis projektas - kvepalai Valentin Yudashkin, buvo įgyvendintas kartu su prancūzų kvepalų kompanija “Parour”. Jausmingo moters įvaizdžio kūrėjas patalpina aromatą į elegantišką stiklo formą, kuri primena krentantį suknelės atlasą. Forma yra tobuloje harmonijoje su esančiu viduje prabangiu gėlės aromatu, kuris stiprina moters žavesį.

Taigi, Valentinas Judaškinas - Lietuvoje. Gruodžio 16 d. 19 val. Vilniaus Kongresų Rūmuose vyks šio garsaus Rusijos dizainerio kolekcijų pristatymas. Judaškinas į Lietuvą atveš dvi savo kolekcijas: "Parodyk man meilę" (ruduo - žiema 1999-2000) ir "Bizantija" (ruduo - žiema 2000-2001). Bilietų kaina - nuo 60 iki 200 Lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Moderni moteriška klasika I. Railienės kolekcijoje „Priešprieša“

Dizainerė Ingrida Railienė, įkvėpta žymaus Lietuvos dailininko, modernisto Vytauto Žiliaus paveikslo „Priešprieša“, pristato kontrastingą, to paties pavadinimo drabužių kolekciją moterims.

V. Sūdžiuvienės kolekcija pro rožinius akinius kviečia atrasti naujus atspalvius (6)

S/S 2017 kolekcija „Žvilgsnis pro rožinį filtrą“ kviečia pažvelgti į pasaulį kitaip – pro rožinius akinius ir įkvėpti save naujiems iššūkiams bei atrasti naujų atspalvių savo jausmų paletėje, sakoma pranešime spaudai.

Floristai ir dizaineriai į madą grąžino monsterą

Sakoma, kad mados ateina, praeina ir vėl grįžta. Taip atsitiko ir su praeito amžiaus viduryje itin madingu augalu – monstera. Atrodo, kad floristai, interjero ir mados dizaineriai be šio augalo pastaruoju metu tiesiog nebegali apsieti.

E. Skerstonas: drabužiai lietuviams – tuštybė ir skudurai (8)

Galima matyti, kaip moterys perka knygas apie politiką ir tai gerai, tačiau jos atprato domėtis grožiu – atrofavosi grožio paieškos jausmas, LRT RADIJUI sako socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas.

Šių metų pasaulinės grožio tendencijos: nagai, plaukai, makiažas (8)

Šie metai grožio pasaulyje – itin natūralūs, individualūs. Būti kitokiu, išskirtiniu, unikaliu yra didžiulis pliusas. Nude stiliaus makiažas, sveika, švytinti oda, natūraliai krentančių plaukų šukuosenos arba atvirkščiai – griežtos kirpimo linijos ir išskirtiniai – rožiniai, melsvi, žali arba pilki atspalviai.