Naujausios V.Judaškino kolekcijos - Lietuvoje

Valentino Judaškino vardas tampriai asocijuojasi su Aukštąja mada ne tik Rusijoje, bet ir Vakaruose. Jo Mados namai, parodę savo kolekcijas jau 14 Haute Couture sezonų Paryžiuje ir Maskvoje, praeitais metais atšventė savo dešimtmetį. Pasirodo, dešimt sėkmės metų – tai tik idejų ir meistriškumo kaupimo laikas, mados pasaulio įstatymų pažinimas, savo vietos jame suvokimas.
"Bizantija"
Viena po kitos Valentino Judaškino ir jo Mados namų veikloje atsiranda naujos kryptys – džinsinių drabužių linija Valentin Yudashkin. Jeans, pret-a-porter drabužių linija vyrams ir moterims; avalynės linija; vyriškų ir moteriškų aksesuarų linija. 1999 m. Valentinas logiškai pabaigė moters įvaizdį, sukurdamas jai papuošalus ir kvepalus.
"Bizantija"
"Bizantija"

Juvelyrinė kolekcija – natūralus darbo tęsinys Meistro su kostiumu. Todėl ne atsitiktinai pagrindiniu motyvu tapo švelnios, lenktos linijos, kartojančios natūralias moters kūno formas. Akcentuodamas liniją ir formą, Valentinas Judaškinas kiekviename darbe savitai išsprendžia brangakmenių ir metalo derinius. Juvelyrinis salonas veikia nuo 1999 m. kovo 26 d. vienoje specialiai įrengtoje V.Judaškino Mados namų salėje.

"Bizantija"
Valentin Judaškin

Kitas grandiozinis projektas - kvepalai Valentin Yudashkin, buvo įgyvendintas kartu su prancūzų kvepalų kompanija “Parour”. Jausmingo moters įvaizdžio kūrėjas patalpina aromatą į elegantišką stiklo formą, kuri primena krentantį suknelės atlasą. Forma yra tobuloje harmonijoje su esančiu viduje prabangiu gėlės aromatu, kuris stiprina moters žavesį.

Taigi, Valentinas Judaškinas - Lietuvoje. Gruodžio 16 d. 19 val. Vilniaus Kongresų Rūmuose vyks šio garsaus Rusijos dizainerio kolekcijų pristatymas. Judaškinas į Lietuvą atveš dvi savo kolekcijas: "Parodyk man meilę" (ruduo - žiema 1999-2000) ir "Bizantija" (ruduo - žiema 2000-2001). Bilietų kaina - nuo 60 iki 200 Lt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Per šventes siūlo puoštis išsinuomota suknele (2)

Mados prekių nuomos projektas „Rent Boutique“ ir šiuo metu itin populiarus mados ženklas „Más 924“ pasitinka šventinį laikotarpį su nauja „Christmas. Edition No1.“ vakarinių suknelių kolekcija, rašoma pranešime spaudai.

Pristatė vasara dvelkiančių papuošalų kolekciją (6)

Paklausus apie prisiminimus iš vasaros, turbūt dažnas atsakytų, jog regi žaliuojančias pievas, žydinčias gėles ir prisirpusias uogas.

Suformuokite antakius per kelias minutes su siūlu (10)

Kaip jūs formuojate savo antakius? Skutate antakių skustuku ar pešiojate pincetu po vieną plaukelį? O gal formuojate juos vašku grožio salone?

Grožio ekspertė pataria: kaip teisingai „skaityti“ naujausias makiažo tendencijas

Visai neseniai pasaulyje praūžusi mados savaitė pažėrė aibes naujų drabužių spalvų, siluetų, derinių variacijų. Kaip ir kiekvienąkart, taip ir šiemet didieji mados diktatoriai atskleidė ir naujas makiažo bei šukuosenų madas.

V. Sūdžiuvienės šventinė kolekcija nukelia į Paryžių, Vieną, Prahą (13)

Šventinė V. Sūdžiuvienės kolekcija - 2016/2017 rudens - žiemos „Pasaulio sostinių charizma“ tęsinys, tik šįkart mados sostinės paskendusios žiemos nakties švytėjime, užklotos šaltyje žėrinčiu sniegu ar persmelktos iš tamsos išnyrančiu spindesiu.