Naujausios V.Judaškino kolekcijos - Lietuvoje

Valentino Judaškino vardas tampriai asocijuojasi su Aukštąja mada ne tik Rusijoje, bet ir Vakaruose. Jo Mados namai, parodę savo kolekcijas jau 14 Haute Couture sezonų Paryžiuje ir Maskvoje, praeitais metais atšventė savo dešimtmetį. Pasirodo, dešimt sėkmės metų – tai tik idejų ir meistriškumo kaupimo laikas, mados pasaulio įstatymų pažinimas, savo vietos jame suvokimas.
Viena po kitos Valentino Judaškino ir jo Mados namų veikloje atsiranda naujos kryptys – džinsinių drabužių linija Valentin Yudashkin. Jeans, pret-a-porter drabužių linija vyrams ir moterims; avalynės linija; vyriškų ir moteriškų aksesuarų linija. 1999 m. Valentinas logiškai pabaigė moters įvaizdį, sukurdamas jai papuošalus ir kvepalus.
"Bizantija"
"Bizantija"

Juvelyrinė kolekcija – natūralus darbo tęsinys Meistro su kostiumu. Todėl ne atsitiktinai pagrindiniu motyvu tapo švelnios, lenktos linijos, kartojančios natūralias moters kūno formas. Akcentuodamas liniją ir formą, Valentinas Judaškinas kiekviename darbe savitai išsprendžia brangakmenių ir metalo derinius. Juvelyrinis salonas veikia nuo 1999 m. kovo 26 d. vienoje specialiai įrengtoje V.Judaškino Mados namų salėje.

"Bizantija"
Valentin Judaškin

Kitas grandiozinis projektas - kvepalai Valentin Yudashkin, buvo įgyvendintas kartu su prancūzų kvepalų kompanija “Parour”. Jausmingo moters įvaizdžio kūrėjas patalpina aromatą į elegantišką stiklo formą, kuri primena krentantį suknelės atlasą. Forma yra tobuloje harmonijoje su esančiu viduje prabangiu gėlės aromatu, kuris stiprina moters žavesį.

Taigi, Valentinas Judaškinas - Lietuvoje. Gruodžio 16 d. 19 val. Vilniaus Kongresų Rūmuose vyks šio garsaus Rusijos dizainerio kolekcijų pristatymas. Judaškinas į Lietuvą atveš dvi savo kolekcijas: "Parodyk man meilę" (ruduo - žiema 1999-2000) ir "Bizantija" (ruduo - žiema 2000-2001). Bilietų kaina - nuo 60 iki 200 Lt.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.