Topmodelis Keitė Mos šoko jį garsiame filme ir panaudojo lap-dance elementus. Nukopijuotas striptizo įstaigose, šis erotinis akrobatinis šokis tapo populiarus madingiausiuose Los Andželo, Niujorko bei Londono sporto klubuose ir tapo erotine gimnastika aplink strypą, kurios tikslas – padidinti raumenų tonusą ir pakelti moralinę vyrų, nusilpusių moterų jėgos ir nepriklausomybės fone, dvasią.
Sidnėjaus (Australija) sekso prekių industrijos mugės atidaryme - striptizo šokėjos pasirodymas.
© Reuters/Scanpix
Ir nežinia, galbūt ši nauja gimnastikos rūšis padės vyriškajai Italijos gyventojų pusei, atsižvelgiant į tai, kad šokis aplink strypą (pole-dance) – taip vadinasi ši nauja fizinių pratimų rūšis – atranda pasekėjų ir šioje šalyje. Kaip paaiškėjo, vienas iš stambiausių sporto klubų tinklų „Dabliu“ užregistravo lap-gym pavadinimą ir pasirengęs vos ne tučtuojau pradėti naujus kursus. Sulaukiama daug klausimų pirmiausia iš „suaugusių“ moterų, kurios neatsitraukdavo nuo „Sekso ir miesto“ ir dabar, peršokusios 40-ies metų kartelę, aistringai stebi nusivylusių namų šeimininkių istorijas. Jos tobulina viliojimo triukus, kad panaudotų juos vyrams sulaikyti. Viskas pasikeitė po to, kai Milane neseniai pasirodė hipermoteriška kolekcija, kurios metu miesto amazonės virto pasitikinčiomis moterimis su gėlėtais sijonais ir aukštakulniais bateliais. Kaip sakoma, išvaizda apgaulinga.

Moters kūno sąjungininku kitą sezoną taps strypas, tapęs garsiu ne tik Keitės Mos, bet ir Demi Mūr („Striptizas“) dėka.

Kad tai suprastum, reikia aplankyti „Pole People“ klubą, kuriame jūs išvysite visiškai neįprastą treniruotę. Tai daugiau nei nuobodžiaujančių moterų ekscentriškumas: šia sporto šaka užsiima trys tūkstančiai moterų. Taip bus ir Italijoje? Tai, kad žurnalas „Elle“ šiai naujai beprotystei paskyrė ištisus keturis puslapius, sako apie geras perspektyvas. Ir Dora Mančineli, viena iš garsiausių trenerių sostinėje, garsenybių trenerė, neabejoja.

Būtent ji Italijoje vedė pirmąją pol-dance pamoką. Ji teigia, kad kalbama ne tik apie ekscentriškąją madą. „Tai tikrų tikriausia aerobika, kuri ne tik puikiai tonizuoja kūną ir reguliuoja svorį, bet ir pakelia nuotaiką. Ji tinka ne tik merginoms. Vyresnės nei 30 metų damos net labiau tinka šiai gimnastikai ir gauna didesnį malonumą nei merginos“.

Aerobikos laikai jau praėjo, į sporto klubus „įžengia“ strypas, ant kurio reikia teisingai užsilipti. Atlikus keletą pratimų basomis kojomis, reikia apsiauti aukštos 12 cm pakulnės batelius. Šokiams rekomenduojama avalynė iš minkštos odos, galima apsiauti ir ilgus batus (labai „agresyvius“), ir trumpučius pradedančiosioms. Kitas būtinas ekipiruotės elementas yra trumpi šortai, leidžiantys kojoms gerai laikytis ant medinio strypo. Jie puikiai tinka ir pilvo preso raumenims treniruoti. Yra jau ir tokių namų šeimininkių, kurios užsisakė viską, kas reikalinga lap-gym treniruotėms.

Net miegamajame vietoje seno ir pabodusio bėgimo takelio galima įrengti strypą. Toms, kurios neturi didelio miegamojo, pritaikytas sudedamasis strypo variantas, kurį galima paslėpti po lova.

Norintieji užsisakyti šį strypą gali tai padaryti internete šiuo adresu – www.xpole.co.uk. Norinčioms sportuoti namuose yra DVD kursas su profesionaliais treneriais, palikusiais senąsias striptizo įstaigas ir pasišventusiais sexi-fitness (www.sfactor.com).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Didžiausi atlyginimai: dešimtuke – netikėti naujokai (43)

Birželio mėnesį buvo tik viena įmonė, kurios darbuotojų atlyginimų vidurkis buvo...

Gyvai / Lietuvos įtakingiausieji 2017: DELFI TV tiesiogiai su vienu įtakingiausių Lietuvos ekonomistų G. Nausėda (7)

Tęsdamas išskirtinį projektą „Lietuvos įtakingiausieji 2017“, DELFI pristato įtakingiausių...

N. Vasiliauskaitė. Terorizmas pasaulį jau pakeitė (29)

„Net jeigu islamistai sugebėtų surengti Europoje po teroristinį aktą kiekvieną dieną, tai...

Barselonos išpuolio mikroautobuso vairuotojas nustatytas, jo ieškoma visoje Europoje (8)

Ispanijos policija pirmadienį paskelbė nustačius asmens, praeitą ketvirtadienį nukreipusio...

Artėja visiškas Saulės užtemimas: milijonai plūsta jo stebėti (7)

Į Jungtinių Valstijų miestus, įskaitant Čarlstoną Pietų Karolinoje, suplūdo milijonai...

D. Kuprys paliko NŽT vadovo pareigas (8)

Daugiau nei metus Nacionalinei žemės tarnybai ( NŽT ) vadovavęs Danielius Kuprys paliko tarnybą....

G. Žiemelis investuoja į tūkstančio vietų bendrabutį (74)

Gediminas Žiemelis investuoja į daugiau kaip tūkstančio vietų bendrabutį darbininkams.

Lietuva apsisprendė – pažadas NATO bus įgyvendintas, bet džiaugsmą lydi nerimo signalai (1735)

Kitąmet Lietuva pirmą sykį per pastaruosius du dešimtmečius gynybai skirs 2 proc. BVP –...

Išbandymas alkotesteriu: kodėl pareigūnai vengia antro karto (142)

Socialiniuose tinkluose garsiai nuskambėjo istorija, kai viena vairuotoja pasiskundė, jog policijos...