Moteriška ir subtili Valentino kolekcija

 (3)
Susidomėjimas ir noras dalyvauti Valentino aukštosios mados kolekcijos pristatyme be jokių abejonių buvo didžiulis. Pasirodymą pradėjo Alek Wek kostiumai su margais raštais ir gigantiškomis gėlėmis, svyrančiomis nuo pečių – Valentino įgyvendino savo rizikingą sumanymą. Pradedant ekstravagantišku banguojančiu nėriniuotu ansambliu, lyg girlianda papuoštu plunksnomis ir baigiant kuokštuota kokteiline suknele iš šifono su gėlių raštais, padabinta gėlių puokšte ties juosmeniu, Valentino pademonstravo nuostabią ir subtilią, moteriškumą atskleidžiančią kolekciją.
Nors moterys mėgavosi žavingais jo juodais kostiumėliais su sijonais su baltais apsiuvais, didžiausią žavesį sukėlė Erin O’Connor dėvimas mandarino spalvos kostiumas su aukšta apykakle ir išsiuvinėtais rankogaliais.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.