Linos Kazakevičienės kolekcija

Lina Kazakevičienė pristatė kolekciją jaunoms merginoms, pavadintą "Balandžių daug Ukmergėj". Anot dizainerės, "Balandžiai - tarsi kamufliažinė uniforma, tik skirta miestui. Jie (balandžiai) - tai paslėptas pasaulis, kurį ne visada arba ne iš karto pastebi beesant". Ilgis - iki kelių, juodos puskojinės, vienspalvis tamsus audinys - visa tai sudarė kažkokios rimties įspūdį, primenantį mokyklines uniformas. O neįprastos detalės iš to paties audinio - kišenės, klostės, paraukimai - tarsi užuomina į tų balandžių sparnus...
Lina Kazakevičienė
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
"Balandžių daug Ukmergėj"
Lina Kazakevičienė
Lina Kazakevičienė
Lina Kazakevičienė
Lina Kazakevičienė

Stilius

Per šventes siūlo puoštis išsinuomota suknele (2)

Mados prekių nuomos projektas „Rent Boutique“ ir šiuo metu itin populiarus mados ženklas „Más 924“ pasitinka šventinį laikotarpį su nauja „Christmas. Edition No1.“ vakarinių suknelių kolekcija, rašoma pranešime spaudai.

Pristatė vasara dvelkiančių papuošalų kolekciją (6)

Paklausus apie prisiminimus iš vasaros, turbūt dažnas atsakytų, jog regi žaliuojančias pievas, žydinčias gėles ir prisirpusias uogas.

Suformuokite antakius per kelias minutes su siūlu (10)

Kaip jūs formuojate savo antakius? Skutate antakių skustuku ar pešiojate pincetu po vieną plaukelį? O gal formuojate juos vašku grožio salone?

Grožio ekspertė pataria: kaip teisingai „skaityti“ naujausias makiažo tendencijas

Visai neseniai pasaulyje praūžusi mados savaitė pažėrė aibes naujų drabužių spalvų, siluetų, derinių variacijų. Kaip ir kiekvienąkart, taip ir šiemet didieji mados diktatoriai atskleidė ir naujas makiažo bei šukuosenų madas.

V. Sūdžiuvienės šventinė kolekcija nukelia į Paryžių, Vieną, Prahą (9)

Šventinė V. Sūdžiuvienės kolekcija - 2016/2017 rudens - žiemos „Pasaulio sostinių charizma“ tęsinys, tik šįkart mados sostinės paskendusios žiemos nakties švytėjime, užklotos šaltyje žėrinčiu sniegu ar persmelktos iš tamsos išnyrančiu spindesiu.