Linos Kazakevičienės kolekcija

Lina Kazakevičienė pristatė kolekciją jaunoms merginoms, pavadintą "Balandžių daug Ukmergėj". Anot dizainerės, "Balandžiai - tarsi kamufliažinė uniforma, tik skirta miestui. Jie (balandžiai) - tai paslėptas pasaulis, kurį ne visada arba ne iš karto pastebi beesant". Ilgis - iki kelių, juodos puskojinės, vienspalvis tamsus audinys - visa tai sudarė kažkokios rimties įspūdį, primenantį mokyklines uniformas. O neįprastos detalės iš to paties audinio - kišenės, klostės, paraukimai - tarsi užuomina į tų balandžių sparnus...
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata
"Balandžių daug Ukmergėj"
Lina Kazakevičienė
Lina Kazakevičienė
Lina Kazakevičienė
Lina Kazakevičienė

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.