Lietuvos mados "klasikai" demonstruos savo studentiškus darbus

 (3)
Keturi vieni iš garsiausių Lietuvos drabužių dizainerių Vilniuje demonstruos pirmuosius savo kūrybinius bandymus. Lapkričio 3 dieną Užupio galerijoje "Stiklo karoliukai" bus atidaryta paroda "Diziš", kurioje bus pristatyti Lietuvos mados pasaulio įžymybių - Juozo Statkevičiaus, Ramunės Piekautaitės, Sandros Straukaitės ir Seržo Gandžumiano - studijų laikų darbai.
Parodos lankytojai galės susipažinti su dizainerių studentiškais piešiniais, kostiumų eskizais ir iškarpomis, kuriuos iki šiol yra matę tik Vilniaus dailės akademijos (VDA) studentai ir dėstytojai.

Kaip BNS sakė parodos kuratoriai, neįprastas jos pavadinimas susijęs su VDA vartojmau žargonu - "dizikais" vadinami dizaino specialybės studentai. Paroda "Diziš", kuri veiks iki lapkričio 25 dienos, skirta VDA Kostiumo dizaino katedros 10-mečiui paminėti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.