"Kieti" dalykėliai

 (3)
Dar niekada nemačiau gražios merginos, atrodančios taip "kietai"... Odinės kelnės, sąsagos, griežtas kostiumas ir griežta šukuosena – "kieta" elegancija yra lengvas būdas pabrėžti savo išvaizdą. Prisiminkite Angelina Jolie glotniai atgal sušukuotais plaukais ir žvilgančiu baltu smokingu Oskarų teikimo ceremonijoje: ji buvo šiuolaikinio pasitikėjimo savimi įsikūnijimas.
Kaip pakeisti savo saldų kreminį įvaizdį?
Catherine Malandrino

Štai keletas interpretacijų fotografijose: Catherine Malandrino, Luca Luca, Rebecca Taylor, BCBG, Anne Bowen, David Rodriguez.

Patarimai

Luca Luca

"Kieta" elegancija visa priklauso nuo laikysenos. Net dėvėdama odinius drabužius galite sugadinti gerą išvaizdą, jei slampinėsite susikūprinusi ir nuleidusi žemyn akis. Pasitikėkite savimi!

Rebecca Taylor

Stipri moteris perduoda aiškų pranešimą: “Neprasidėkite su manimi.” Jei esate vaikų darželio auklėtoja, pataupykite savo raumenų ir grandinių demonstravimą vakarui. Taip pat ši išvaizda yra rizikinga pirmajam pasimatymui ar kitoms progoms, kai norite atrodyti draugiška.

Venkite mergaitiškų spalvų, pavyzdžiui rausvos, rinkitės ryškumą: raudona, juoda, net visiškai balta yra puikios spalvos pabrėžti stiprybę.

BCBG

Nors prie "kietos" išvaizdos dera nuožmus, veriantis žvilgsnis, jūs galite atrodyti "kietai" ir šypsodamasi (kas gali būti šauniau už pasitikinčią savimi moterį su humoro jausmu?)

Išvaizdos detalės

Anne Bowen

Tai, kaip jūs rūpinatės savo išvaizda, yra didelė jūsų įvaizdžio dalis: tankūs, suformuoti antakiai, paryškinti veido bruožai, tvirtai sučiauptos lūpos. Šukuosena iš esmės gali būti bet kokia (trumpa, sušiaušta, tiesi, glotniai sušukuota atgal), išskyrus tai, kas yra mergaitiška (bangos, garbanėlės).

David Rodriguez

Aštrus kaip skustuvas pasiuvimas: net griežtų kontūrų ir stačių pečių kostiumas yra "kietos" elegancijos pavyzdys.

Kelnės yra svarbiausias išvaizdos elementas, o siluetą galite rinktis bet kokį, kad gerai atrodytumėte. Net suknelė gali atrodyti "kietai", jei ji dėvima prie tinkamo “veido” ir šukuosenos. Rinkitės griežtas linijas (venkite klosčių ir raukinių) ir ryškias spalvas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.