Kas naujo Australijoje?

 (1)
Madų planavimas gali būti sudėtingas reikalas. Dizaineriai pradeda mus bombarduoti savo idėjomis rudens sezonui dar pavasarį, tačiau kai tik mes pradedame galvoti apie aukštaaulius batus ir kailinius, pasirodo australai su savo atvirkščiomis madomis, kurios mus nukelia visais metais į priekį – į 2002 metų vasarą.
SIDNĖJUS, Australija, 2001 m. gegužės 24 d. Su savo fantastiškais restoranais, meno valstybės viešbučiais ir švelniais orais, Sidnėjus tapo pasaulinės klasės tikslu jaudulio mėgėjams. O pastaruosius keletą metų šis miestas labai stipriai kovojo už tai, kad būtų pripažintas kaip esminis sustojimas tarptautiniame madų maršrute.

Neginčijamai Australijos mados karaliumi buvo Akira Isogawa, Japonijoje gimęs dizaineris, kuris savo puošnių apdarų pagalba derina kultūrines nuorodas ir iškelia tradicijos ir identiteto klausimus.

Blizgučiais išbarstytame podiume Akira pademonstravo lengvas puošnias vainiklapių sukneles, sidabru išpurkštus tiulio sluoksnius, delikačiai išdėliotus pakeitimus ir nekaltai pasakiškus sijonus iš paletinio rožinio audinio. Klostuotos odinės liemenės, austi kaspinuoti viršutiniai drabužiai ir platūs diržai suteikė šiai nežemiškai kolekcijai stiprių akcentų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Lietuviškos mados savaitė pristatys pavasariškas tendencijas (1)

Įsibėgėjantis pavasaris džiugina ne tik gerėjančiu oru, augančiu saulės spindulių kiekiu, bet ir pagaliau pasirodžiusiomis naujomis lietuvių kūrėjų drabužių ir aksesuarų kolekcijomis. Akys krypsta į ryškiaspalvius audinius, įdomius kirpimus ir nematytus siluetus.

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (25)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.