Kaip pasidaryti laikiną chna tatuiruotę namuose

 (40)
Chna tatuiruotė
Chna tatuiruotė
© Shutterstock nuotr.

Chna tatuiruotę, nors tiksliau ją vadinti tiesiog piešiniu ant kūno, namuose pasidaryti nesunku, o pats procesas gali būti šauni merginų vakarėlio pramoga ar puikus užsiėmimas visai šeimai.

Juolab kad ir būsite tikros, jog chna pastoje tikrai nėra jokių organizmui kenksmingų cheminių priemaišų, kurias naudoja nesąžiningi meistrai, norėdami sukurti sodresnę spalvą (pvz., juodoji chna). Jie gali sukelti stiprią alergiją, o tatuiruotės vietoje liks nemaloni dovana - randas.

Chna dažams pagaminti reikės:

1 puodelio vandens;
2 valg. šaukšto juodos arbatos ar kavos;
3 valg. šaukštų natūralios chna miltelių (juos reikia persijoti, kad nebūtų stambių dalelių);
1 arbat. šaukštelio eukalipto aliejaus.

Citrinos-cukraus glazūrai (reikalinga piešiniui užfiksuoti) reikės pusės citrinos sulčių ir arbatinio šaukštelio cukraus.

Užvirinkite vandenį, į jį suberkite kavą arba arbatą ir palikite kelioms valandoms. Vėliau nukoškite, kad nuovire neliktų arbatžolių ar kavos tirščių.

Chna miltelius suberkite į plastikinį ar stiklinį dubenėlį ir supilkite eukalipto aliejų. Maišydamos iš lėto pilkite kavos/arbatos nuovirą. Viską gerai išmaišykite, kad taptų vientisa masė. Dubenėlį uždenkite folija ir palikite 6-12 valandų - kuo ilgiau laikysite, tuo masė bus vientisesnė.

Štai tokį piltuvėlį pasigaminsite iš žiugždančio gėlių ar dovanų vyniojimo popieriaus. Instrukcija – video reportaže žemiau.

Kelios idėjos ir raštai

Šviežios tatuiruotės nelieskite bent 6 valandas, geriausiai ją palikti per naktį. Kad dažai nenutrupėtų, piešinį atsargiai sudrėkinkite vatos tamponėliu, pamirkytu į citrinos-cukraus glazūrą. Tinka ir vien citrinos sultys, nes cukraus kibumas gali erzinti.

Dažus galite arba palikti, arba nukrapštyti. Kai kurie meistrai išpieštą vietą įvynioja ar uždengia audiniu (4-5 val.), kad išsiskirianti kūno šiluma sukurtų sodresnę spalvą. Neišsigąskit, jei tatuiruotė bus gana šviesi - po kurio laiko ji patamsės, o išnyks ilgainiui, priklausomai nuo to, kaip dažnai bus drėkinama vandeniu.

www.DELFI.lt
 
40
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Stilius

Vestuvinės suknelės obuolio tipo figūrai (8)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:51
Obuolio tipo figūra yra be talijos, tai yra pečiai ir klubai yra proporcingi, o talija pilna, neryški.

Lietuviškų veltinių batų dizainerė - RED DOT Gala apdovanojimų vakare (3)

2014 liepos mėn. 29 d. 12:16
Lietuviškų veltinių batų dizainerė - RED DOT Gala apdovanojimų vakare
Asmeninio archyvo nuotr.
Liepos 7-ąją dieną Esene, Vokietijoje įvyko prestižiniai dizaino Oskaru vadinami „Red Dot“ dizaino apdovanojimai. Tą vakarą Eseno (Vokietija) Aaltho Teatro scenoje buvo pagerbti kūrėjai, kurių dizaino darbai praėjo griežtą 40 pasaulio ekspertų komisijos verdiktą ir yra verti prestižinio „Red Dot“ dizaino konkurso laimėtojų vardo.

Smagus atostogų stilius pagal K. Rimdžių: ką vis dėl to krauti į lagaminą? (1)

2014 liepos mėn. 24 d. 16:34
Smagus atostogų stilius pagal K. Rimdžių: ką vis dėl to krauti į lagaminą?
Organizatorių nuotr.
Lietuvoje įpusėjo atostogų sezonas. Naujos patirtys ir žmonės, nematytos vietos, kurortai, jūra – visa tai ir dar daugiau laukia kiekvieno nuotykių ieškotojo. Ilgesingai žvelgiant į seniai pirktus bilietus ir darbe skaičiuojant paskutines dienas iki išvykimo, laukia dar viena svarbi užduotis – lagaminas ir kelionių pirkiniai. Šį darbą palengvins ir padės jį atlikti greitai bei neskausmingai keli mados ir stiliaus eksperto Kęstučio Rimdžiaus patarimai.

Sutinka pagal rūbą, palydi pagal protą: kaip sukurti nepakartojamą pirmąjį įspūdį (5)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 12:52
„Niekada neturėsite antros progos padaryti gerą pirmą įspūdį“, – tikino legendinė prancūzų dizainerė Koko Šanel. Ar ji tikrai buvo teisi? Jeigu taip, kiek laiko reikia šiam pirmajam ir svarbiausiam momentui?

Venesuelos dizaineris Aukštosios mados papuošalus sukūrė iš šovinių gilzių (3)

2014 liepos mėn. 22 d. 14:25
Venesuelos dizaineris Aukštosios mados papuošalus sukūrė iš šovinių gilzių
AP/Scanpix
Paryžiaus mados savaitėje Venesuelos dizaineris Oskaras Carvallo pademonstravo Aukštosios mados kolekciją 2014-2015 m. rudeniui-žiemai, kurioje nustebino itin neįprasti aksesuarai - šovinių gilzės, rašo delfi.ee. Gal tai naujų laikų aksesuaras?