Juozas Statkevičius dalyvaus Paryžiaus aukštosios mados savaitėje

 (1)
Liepą Lietuvos drabužių dizaineris Juozas Statkevičius pristatys savo kolekciją Aukštosios mados savaitėje Paryžiuje. Tai bus pirmas kartas, kai Baltijos šalių dizaineris dalyvauja šiame aukščiausio lygio mados pasaulyje renginyje.
Antradienį Lietuvos dizainerių sąjungos valdyba nutarė paremti J.Statkevičiaus pasirodymą mados olimpe. Kaip BNS teigė valdybos pirmininkas Jonas Malinauskas, asociacija bus tarpininkė, pervedant lėšas iš rėmėjų, nuomojant sales, tvarkant reklamos ir kitus reikalus.

"Asociacijos vardu kreipėmės į įvairias institucijas, tačiau kol kas paremti pažadėjo tik Ūkio ministerija", - sakė J.Malinauskas.

Beveik visus pinigus kolekcijos kūrimui ir pristatymui dizaineris turėjo susirasti pats. Didžiausią sumą jis gavo iš savo globėjos Paryžiuje Tatjanos Sorokko, kuri neseniai pateko į 100 madingiausių žmonių pasaulyje sąrašą.

Jos vyro - Stradivarijaus smuikų asociacijos Europoje prezidento milijonieriaus Eduardo Wulfsono dėka - lietuvių dizaineris gali pristatyti savo kolekciją Paryžiuje.

Į šį renginį krypsta viso pasaulio žiniasklaidos akys. Jau dabar jame akredituoti 98 įtakingiausių pasaulio žurnalų atstovai. J.Statkevičius šį įvykį laiko labai svarbiu. "Antrą kartą pirmo įspūdžio nepadarysi", - sakė jis.

Dizaineris pajuokavo, kad po kolekcijos pristatymo Lietuvoje jį laikys nacionaliniu didvyriu. Dėl vietos, kur bus pristatyta jo kolekcija, dizaineris dar neapsisprendė. Anksčiau jo pasiūlytas Luvro piramidės kiemas prancūzams pasirodė perdaug "nuvalkiota vieta".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.