Jean-Charles de Castelbajac

Alisos Stebuklų šalyje fantazijos Castelbajac’o dėvėjimui tinkamų drabužių kolekcijoje jį iškėlė dar pirmojoje aukštosios mados sesijoje. Jo vizitine kortele tapę pliušiniai meškiukai, ekscentriški galvos apdangalai - įskaitant varlės akis ant koto – ir languoto vilnonio audeklo skaros, padabintos brangakmeniais. Suknelės pasirodė daugybe netikėtų formų, tačiau kiekviena jų buvo kruopščiai pasiūta ir labai elegantiška.
Castelbajac’as tradiciškai parodė Jimmy Hendrix stiliaus apdarus, van Gogh’o stiliaus anglies piešinius ant oranžinio šilko ir rankomis tapytą Bembį ant kinietiško krepo. Našlys partizanas aprengtas juodu šifonu, brangakmeniais ir maskuojančiais ornamentais buvo tamsiausi elementai tarp galybės fluorescensinio tiulio ir pritrenkiančių brangakmenių. Minios reakcija? Visiškas apžavėjimas ir lengvas išprotėjimas.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Tarptautinius apdovanojimus skinančiai jaunajai dizainerei rūpi ir planetos likimas (2)

Tarptautinio konkurso „A’Design Award and Competition“ bronzos laimėtoja vilnietė Kristina Sviderskaitė, susidomėjusi Kaunu kaip „Europos kultūros sostine 2022“ (KEKS), nusprendė čia pristatyti naujausią savo kolekciją.

Tinkamiausi šortai kiekvienam figūros tipui (1)

Kokia vasara be šortų? O jų pasiūla didžiule, kartais net sunku išsirinkti. Stilistai purewow.com pataria, kokie šortai tinka pagal jūsų figūros tipą.

Aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė: tenka prisiliesti prie pačių rečiausių daiktų (1)

Vertingiausi meno kūriniai, juvelyrika, antikvariniai baldai – didžiausiame pasaulio aukcione „Christie`s“ dirbanti lietuvė Neringa Riškutė su tuo susiduria kasdien.

Pinigai – jaunavedžių geidžiamiausia dovana: kaip šiuos originaliai įpakuoti? (3)

Gavote kvietimą į artimų draugų vestuves, kuriame, be kitų šventės detalių, subtilia forma užsiminta, jog su dovana persistengti nereikėtų: užtenka, jog ši tilptų… vokelyje.

TOP 3 madingiausi šios vasaros įvaizdžiai (1)

Dryžiai, apnuoginti pečiai, gėlių siuvinėjimai, akį traukiančios detalės ir kaip niekada sodrios spalvos – tai pagrindiniai stiliaus akcentai, lydėsiantys jus kiekviename šios vasaros žingsnyje.