Haute Couture: įspūdingas Emanuel Ungaro pasirodymas

 (3)
Sausio 20 d. Paryžiuje prasidėjo Auštosios mados savaitė - Haute Couture - skirta 2001 metų pavasario madai. Pasirodymus joje surengė patys populiariausi pasaulio dizaineriai. Emanuel Ungaro perdirbo savo unikalią Rytų temą, vyravusią paskutinėse jo kolekcijose ir ją įtalpino į rausvo smėlio, sodrios žalios bei krioklių kraštovaizdį. Sklandūs krepo nertiniai jausmingai bangavo apvilkti ant gyvos citrinos, mandarinų ir violetinės spalvų šifono suknelių.
Kūno dalis ties diafragma buvo apnuoginama po permatomais apatiniais, kurie tapo galvos uždanga, o švarkai ir mažos juodos suknelės buvo inkrustuoti brangakmeniais. Drabužiai buvo minkšti ir laisvai krintantys, žavingai bangavo, modeliams dideliais žingsniais einant podiumu.

Buvo ir seksualių krepo suknelių su spageti makaronų tipo petnešėlėmis ir giliomis V formos apykaklėmis bei tropinių gėlių aplikacijomis klubų srityje ir trimis ilgomis šifono juostomis, pagražintomis apšerkšnijusiais nėriniais. Tačiau dideli lanko formos auskarai, siuvinėtos skaros ant galvos ir jausmingi, egzotiški drabužiai atrodė kaip Ungaro praeities darbų priminimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Stilius

Vilnietė ryžosi stiliaus pokyčiams: atrodau sau keistai įdomiai (48)

Vilnietę Ritą dažniau pamatysi dėvinčią motociklininko aprangą ir šalmą nei besisukinėjančią prieš veidrodį. Tačiau atėjo pavasaris ir jai, kaip ir daugeliui moterų, kilo nepaaiškinamas pokyčių troškulys. „Kažko noriu“, – tarė sau Rita.

Nei žiema, nei pavasaris: kaip rengtis? (2)

Esant dabartiniams orams, kai sunku suprasti, ar jau pavasaris, ar dar žiema, natūraliai kyla klausimas – kaip rengtis? Ir kaip rengtis, kad nesusirgtume?

Plinta naujas vestuvių ritualas, atėjęs dar iš pagonių laikų (19)

Viena iš vis labiau populiarėjančių tradicijų šventėse - gintaro dulkių ritualas. Ši apeiga kilo iš pagonių, kuomet gintaro dulkės buvo aukojamos jas metant į laužą ir mintyse sugalvojant slapčiausius troškimus. Dabar ši graži tradicija populiarėja įvairiausių švenčių bei vestuvių metu.

Sandra Straukaitė: Koks Paryžius? Yra tik Vilnius (3)

Jau daugiau nei dvidešimt metų Lietuvos mados pasaulyje besisukanti dizainerė Sandra Straukaitė apie lietuvišką madą ir daugiausiai žadančius jaunuosius Lietuvos kūrėjus žino labai daug.

Kolekciją Londone pristačiusi lietuvė: vestuvinės suknelės vertė - tai ne tik 5 metrai audinio (3)

Kai kurie dalykai gyvenime – tik vienam kartui. Bet jei pasirenki teisingai – daugiau ir nereikia. Tik buvusios ar būsimos nuotakos supras, kaip nelengva išsirinkti vestuvinę suknelę. Ypatingai šiandien, kai atakuoja tokia stilių įvairovė.